Gönderen Konu: VW golf-Jetta-vb.MK1-MK2-MK3-MK4-MK5-(Herkes isteklerini e-mail atsın)  (Okunma sayısı 307469 defa)

Çevrimdışı olcaytuna

• Profili Görüntüle
çifti 53 tl ye denk gelıyor...

teşekkür ederim almak isterim.
özelden hesap bilgilerini ve nasıl alabileceğimi yazarmısınız

mkII GT syncro

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim almak isterim.
özelden hesap bilgilerini ve nasıl alabileceğimi yazarmısınız

PM atıyorum... :tamamdir

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
kapı kolları orjinalmi ??? dahada önemlisi içten ayarlı sol ve sağ ayna varmı varsa fiyatları söleyebilirmisin abimm

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
kapı kolları orjinalmi ??? dahada önemlisi içten ayarlı sol ve sağ ayna varmı varsa fiyatları söleyebilirmisin abimm
^-^ :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
AYNALAR  hazırda yok hazırda flag tıp var..kapı kollarının her turlusu var ...

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
mduurm bu kıbrıslılar benı cıldırtcak bır hurdalıgıa gıdemedım 2 gundru grevdeler benzın alamıyoruz bendekı sansa bak arabadan bellıydı ztn kargo gelır kargoyu almazsa yandım ben yaa kal saglıcaklar ıst geldıgımde ararım senı optum.
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
mduurm bu kıbrıslılar benı cıldırtcak bır hurdalıgıa gıdemedım 2 gundru grevdeler benzın alamıyoruz bendekı sansa bak arabadan bellıydı ztn kargo gelır kargoyu almazsa yandım ben yaa kal saglıcaklar ıst geldıgımde ararım senı optum.
hıc sasırmadım alısmayana cok zordur,bole seyler cok olur ama valla anladımkı sende sans namına bısı yok ya ;D
ana yollarda bulamzsın grev varsa koylerın ıcındekı petrollere bakmalısın benzın için...gorusmek uzere..

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
Erdinç abi :D Bana sağ & sol ön çamurluk ve sağ kapı fiyatı verebilirmisin ??? Bu arada araba '81 tek kapı Mk 1...

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
Erdinç abi :D Bana sağ & sol ön çamurluk ve sağ kapı fiyatı verebilirmisin ??? Bu arada araba '81 tek kapı Mk 1...
Merhaba ınan karasor parcaları getırmekte zorlanıyorum hem kargoda hem fıyatlarda anlasamıyorum..en ıyı ve net olarak selcuk-alper-ercı yardımcı olabılır.. :tamamdir

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
erdinç abi bu stoplardan takmak istiyorum bulabilirmisin getirtebilirmisin abi
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2010, 21:53:55 Gönderen: cery »

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
Bunları bulmak çok zor be kardeşim ben aldım ama çok pahalı . Yinede erdinç bi baksın tabi .

Kolay gelsin
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
sag kapıyı napcan sen ?

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
Bunları bulmak çok zor be kardeşim ben aldım ama çok pahalı . Yinede erdinç bi baksın tabi .

Kolay gelsin

selcuk yorumu cakmıs zaten ve haklı cok zor bulunması ve fıyatıda okadar pahalı..zevk meselesı ama degmez..

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
sag kapıyı napcan sen ?

AKlımda bulunsun fiyatlar nedir ne değildir die.