Gönderen Konu: Geri geri giderken frene basınca gelen ses?  (Okunma sayısı 16424 defa)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Ynt: Geri geri giderken frene basınca gelen ses?
« Yanıtla #28 : 18 Mart 2010, 18:30:16 »
Bu arada bir diskin ömrü ne kadardır kabaca? Benimkine TRC diye bir marka takıldı, en iyilerinden olduğu söylendi, az önce internetten baktım çinde üretiliyo diyor, >:( :-[sizce nasıl? ???
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 18:34:13 Gönderen: maminci »

Çevrimdışı eyup9999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Mart 2010, 21:54:30 »
Bu arada bir diskin ömrü ne kadardır kabaca? Benimkine TRC diye bir marka takıldı, en iyilerinden olduğu söylendi, az önce internetten baktım çinde üretiliyo diyor, >:( :-[sizce nasıl? ???

maminci kardeşim öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun yeni disk ve balataların.diskleri tornaya verdirmemekle isabetli bir karar vermişsin.bu disklerin ömrü yaklaşık 90000-100000 km balatalar ise şhirr içi yoğun kullanımda 10000 ş.dışı kullanımda 20000 km kadar dayanır.dün yaptığım değerlendirme isabetli olmuş sanırım.sevindim buna hayırlı akşamlar tüm foruma ve sana:),
bir volkswagen aşkııııı

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 18 Mart 2010, 22:09:50 »
Evet önerilerin çok yararlı oldu :) TRC markası için ne diyorsun peki?

Çevrimdışı eyup9999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Mart 2010, 00:02:13 »
Evet önerilerin çok yararlı oldu :) TRC markası için ne diyorsun peki?
kardeş trc markası orta kalitenin biraz üzerinde hemen hemen yani seçim yanlış sayılmaz.güle güle kullan.
bir volkswagen aşkııııı

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Mart 2010, 20:27:19 »
Geri geri giderken frene basınca gelen ses ne olabilir arkadaşlar? Disk? Balata?

Benim tahminim araç hep ön giderken frene basıldıgından balatalar alışıyor geri giderken bastıgında farklı yöne tutunduklarından ses gelmesi normal diye düşünüyorum bilmiyorum yinede emin degilim sadece bi düşünce :)  ::)