Gönderen Konu: Taş izi ve çizik giderme  (Okunma sayısı 24803 defa)

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
Ynt: Taş izi ve çizik giderme
« Yanıtla #42 : 21 Mart 2010, 19:03:51 »
Geçen biri Resmen İspiral Makinesi koymuş birde çin mali aracınızı söyle böyle calisir die anlatiyordu yarıldım sahibinden de gördüm sanirim. :D

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 21 Mart 2010, 19:33:53 »
makine yok dostum ne yapacagiz 400 tl makinemi alalim zaten bugun arabamı yıkadim nazar degmişti biri arka sag tekrin davlumbaz ordan hafif çarpmişti vernigi gitmiş  :( :(

Serkan cila işinde polisaj makinesine gerek yok zaten pasta atılırken gerekli pastayıda ustasına yaptırmak iyi olur yoksa sen tutupda pastayı elle atmayı dene bir süre sonra arabanın boyası farklılaşabilir çünki pasta dedigimiz şey arabanın vernigini inceltiyor sen elle her yere aynı kuvveti veremeyince bir yerin vernigi cok incelecek bir yerinki az incelecek buda göze hitap etmiyecek :D

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 21 Mart 2010, 19:41:15 »
etmedi tamam yozgatta senin o dediğin işi özenle ve anlayarak yapacak adam nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dandik pasta atiyorlar adam 70 tl istiyor hemde üstübi ile  ;D biz neden kendimiz yapmaya uğraşıyoruz saniyorsun  ???
« Son Düzenleme: 21 Mart 2010, 19:41:43 Gönderen: blackboyss »

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 21 Mart 2010, 23:23:52 »
etmedi tamam yozgatta senin o dediğin işi özenle ve anlayarak yapacak adam nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dandik pasta atiyorlar adam 70 tl istiyor hemde üstübi ile  ;D biz neden kendimiz yapmaya uğraşıyoruz saniyorsun  ???

o zaman elletmeyeceksin Ankaraya felan geldiginde yaptıracaksın Yozgat'da hiç mi yok adam akıllı bi otomobil servisi yok mutlaka vardır renonun fiatin fordun mutlaka biri vardır yoksa orada yaşanmaz arkadas :D

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 22 Mart 2010, 00:07:23 »
Fiat için Çorum'a Gidiyoruz, Vw için Çorum'a Gidiyoruz, Ford Servisi için Eski Ayrıldığım firmada yaşadığım olaylardan sonra Bir MOTOR yediler Ford Transit anlatmaya gerek yok, ben tüp taktırmaya Ankara'ya gelecegim Mesela. :saygılar

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 22 Mart 2010, 10:17:29 »
İyi işte bak ankaraya geldiginde aracına pasta cila cektiririz boya koruma yaptırırız