Gönderen Konu: TEKLEME STOP ETME VS HEPSINE CÖZÜM  (Okunma sayısı 6737 defa)

Çevrimdışı saru

• EFSANEKURT
    • Profili Görüntüle
TEKLEME STOP ETME VS HEPSINE CÖZÜM
« : 07 Nisan 2010, 00:39:30 »
bu konuda 2-3 adet konu acmistim benimde golf 4 2000 model arabam var 1.6 sr akl motor benimde titreme stop etme ve gaz yememe sorunlarim vardi cok sey yaptim degistim mesela bogaz kelebegi temizledim bujiler yenilendei hararet musuru yenilendi yapmadigim sey kalmadi sorun devam etti en sonunda almanyada yasiyorum burda vw firmasinda 17 yil calismis birine arabami gosterdim sorunu buldu parca 40€ orginal fiyati burda degismesi ile birlikte 80€ verdim ve masallah araba sanki ucuak gibi oldu ve duzeldi

SIMDI SIZE SOYLECEGIM PARCA ADI ALMANCASI MOTORDREHZAHLGEBER VE SENSOR YANI TURKCESI DEVIR SAYACI SENSÖRÜ

bu parca bozuk oldugunda araba tam anlamyila manyaklasiyor su kucuk parca beyine hukmediyor herkesin bilgisene lutfen dikkate alin hepinize simdilik iyi calismalar dilerim saglicakla kalin

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
Ynt: TEKLEME STOP ETME VS HEPSINE CÖZÜM
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2010, 00:52:34 »
bu konuda 2-3 adet konu acmistim benimde golf 4 2000 model arabam var 1.6 sr akl motor benimde titreme stop etme ve gaz yememe sorunlarim vardi cok sey yaptim degistim mesela bogaz kelebegi temizledim bujiler yenilendei hararet musuru yenilendi yapmadigim sey kalmadi sorun devam etti en sonunda almanyada yasiyorum burda vw firmasinda 17 yil calismis birine arabami gosterdim sorunu buldu parca 40€ orginal fiyati burda degismesi ile birlikte 80€ verdim ve masallah araba sanki ucuak gibi oldu ve duzeldi

SIMDI SIZE SOYLECEGIM PARCA ADI ALMANCASI MOTORDREHZAHLGEBER VE SENSOR YANI TURKCESI DEVIR SAYACI SENSÖRÜ

bu parca bozuk oldugunda araba tam anlamyila manyaklasiyor su kucuk parca beyine hukmediyor herkesin bilgisene lutfen dikkate alin hepinize simdilik iyi calismalar dilerim saglicakla kalin
vallahi süper eline sağlık yararlı olur herkese diye düşünüyorum. sağolasın
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı scaliskan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2010, 09:12:25 »
çok önemli bu bilgiyi bizlere aktardığın için teşekkürler... :tamamdir

Çevrimdışı keyn_apex

• Golf bir yaşam tarzıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2010, 18:26:24 »
Cok teşekürler paylaşım için

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2010, 21:18:34 »
bahsetiniz olaya yakın bır olay benım de başıma geldi ve degişen parça beyne hukmeden mekanızmanın kablosuydu benım sorunumda araç vites değiştirmiyodu degişen kablo beyne sinyal yolluyomuş araba ne kadar gaz yesede araç yerinden gitmek istemezcesine agır hareket ediyodu ama kablo degişince bı anda yag gibi oldu umarım başınıza gelmez uzucu bir durum oluyo ılk başta ama magliyeti 80 tl tutu saygılar.