Gönderen Konu: Golf MkIV GTI 1.8T  (Okunma sayısı 395382 defa)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
magunay???* ;D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
makine=mAGUna sanırım

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
heheheh gibi ewt deniz makina yı maguna yaptık  :P

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
Birde şöyle birşey geldi,Aksilikler peşimi bırakırsa haftaya projeyi tamamlamış oluyoruz 1 eksikle...sol xenon um tık diye gitti birden sonra geldi yine gitti..muhtemel balast arızam var... parça fiyatı 1400tl isyanlardayım...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun o nasıl bir xenon
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Alper ampulden kaynaklanıyor da olabilir, benim başıma gelmişti, kafasına göre sönüyodu, kapatıp açıyodum düzeliyodu, balastı değiştirdim düzelmedi, ampulü değiştirdim düzeldi, boşuna balast almış oldum, eski balastı yeni ampulle denediğimde sorun yoktu çünkü. Hangisi daha ucuzsa ilk onu değiştir bence, ayrıca 1400 lira çok, sana özelden bir numara atıyorum onunla görüş, daha ucuz yollu halledebilirsin.

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
Yurtdışındaki parçacımdan buldum 150usd shipped geliyor parça çıkma olarak 6 ayda garanti veriyor. ama önce ampülü denemem lazım.bizde ampül değiştrmek için tamponu sökmek gerekiyor.çok oktan iş.
elinde d2s ampulü olan varmı istanbulda deneme amaclı ?
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2010, 11:01:55 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
tehlikeli bi parça almışın yine alper :)

d2s ampuller hepsiburada da çifti 50 lira civarında, ballastlarda bahsettiğin gibi pahalı bişşey değil, gen3 mü gen4 mü kullanıyor bilmiyorum ama gen4ler 250 civarında takımı bulunuyor ateşleyicileri ile birlikte.
Evde bi takım hella gen4 mevcut :D

Çevrimdışı barracuda

• Profili Görüntüle
bence tamponu boyatacağın zaman değiştir ampülü.. bizim tamponu sökmye bi ton para istiolar

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
aga ampuldenmi deilmi onuda bilmiyoz ki işte. ben sokup takabilir durumdayım şuan malzeme imkan olsun komple k04 upgrade yaparım 2-3 günde hahaha

Özgür aftermarket balastlar olmasın onlar mtec filan gibi ?

bizimki şudur..

« Son Düzenleme: 03 Aralık 2010, 16:25:17 Gönderen: GHOST »

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
aga ampuldenmi deilmi onuda bilmiyoz ki işte. ben sokup takabilir durumdayım şuan malzeme imkan olsun komple k04 upgrade yaparım 2-3 günde hahaha

Özgür aftermarket balastlar olmasın onlar mtec filan gibi ?

Evde hella gen4 mevcut dediğine göre benim tahminim verdiği fiyatlar da hella'nındır.

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
evet bahsettiğim fiyat çıkma hella için geçerli ama senin verdiğin resimdeki hella değil sanırım başka marka ballast, ballast bu şekildeyse büyük ihtimalle ateşleyiciside içerde olanlardandır yani yine 4. jenerasyon ama ballastı tanıyamadım ben, ilkere bi sor onda olabilir çıkma falan

Çevrimdışı GHOST

• Ömrümü yedin osman...
    • Profili Görüntüle
Resimdeki bizim oem balastımız bosch.

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
ilkerde mutlaka vardır, hatta yanına uğra onda deneme için ampul vs de vardır sorun hangisindeyse değiştirerek bulursunuz.
Bosch mu AL markamı bilemiyorum ama bu tip ballastlar onda çok oluyor uygun rakama halledebilirsin, hatta açmışken ampullerini sıfırlamanda iyi olur zamana bağlı olarak performansı düşüyor çünkü ampullerin