Gönderen Konu: GOLF 3 GTİ 2.EL FİYATLARINDAKİ DALGALANMA....  (Okunma sayısı 29710 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF 3 GTİ 2.EL FİYATLARINDAKİ DALGALANMA....
« Yanıtla #42 : 12 Kasım 2010, 15:41:56 »
bedavaya almışsın  :o bi foto koyda içini dışını görelim o zaman

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Kasım 2010, 02:33:31 »

yavaş yavaş yapacam bunu koltukları yapılması lazım şuan gözüme cok çarpan hazırda müzik sistemim var ama koyamıyom koltukları iptal etmem gerekir koymam için tesk bi subwofer anca sıgdırabiliyorum  ses sistemi benim için cok önemli maddi durumum olursa renk degişimi de düşünüyorum ilerde sedefli beyaz şeklinde bakalım önce bi aracı tanıyalım da degermi degmez mi görecez ilerleyen zaman da ama degecegine inanıyorum ... xD
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2010, 02:49:06 Gönderen: nicolaiso »

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Kasım 2010, 04:43:47 »
tek kapı ve mor renkli bir mK3 GTI... Sedefli beyaz bundan daha mı iyi durur orası tartışılır sonuçta zevk meselesi ama keşke bu arabayı değerini bilen biri alsaydı...

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #46 : 13 Kasım 2010, 09:28:21 »
Araça hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. KOmple boyalı galiba?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 13 Kasım 2010, 10:15:41 »
Bence ne ucuza aldım diye sevin nede pahalımı aldım acaba diye üzül arabanın ederinde almışsın

Tek kapılar max 12 ye gidiyor zaten.

Ama merak ettiğim bu araç boya küpünemi düşmüş dodiklere, difüröze  kadar boyamışlar bence golf ağırlığı kalmamış araçta acilen buna bir çözüm bul bence.

1. Logosuz panjuru almışlar olduğu gibi takmışlar yakışmamış.En azından alt bıyık boyanmalı

2. O sisleri orjinal sis lambası yerine takmalısın aşağıdaki sisler merceksiz sis değil süs farı...

3. O koltuklara acilen bir çare bul çok kötü görüntü kirliliği yapıyorlar.

4. O yolcu airbag i daha önceden patlamış mı tamir edip takılış gibi duruyor.

5. Arka stoplar çok kötü onları karartılmış stoplarla değiştir.Sitede satan arkadaş var...

6. Tam olarak tüm resimler açılmadı bende ama gördüğüm kadarıyla ön tamponunda GTI tamponu değil CL tamponu. Eğer dediğim gibiyse GTI tamponu bulmalısın.

Hayırlı olsun.Resimler tam randımanlı açılmadığı için şimdilik bu kadar yorumlarım  ;)

« Son Düzenleme: 13 Kasım 2010, 10:16:24 Gönderen: ThE_Unforgiven »
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Kasım 2010, 10:25:22 »
Bence ne ucuza aldım diye sevin nede pahalımı aldım acaba diye üzül arabanın ederinde almışsın

Ama merak ettiğim bu araç boya küpünemi düşmüş dodiklere, difüröze  kadar boyamışlar bence golf ağırlığı kalmamış araçta acilen buna bir çözüm bul bence.

1. Logosuz panjuru almışlar olduğu gibi takmışlar yakışmamış.En azından alt bıyık boyanmalı

2. O sisleri orjinal sis lambası yerine takmalısın aşağıdaki sisler merceksiz sis değil süs farı...

5. Arka stoplar çok kötü onları karartılmış stoplarla değiştir.Sitede satan arkadaş var...

6. Tam olarak tüm resimler açılmadı bende ama gördüğüm kadarıyla ön tamponunda GTI tamponu değil CL tamponu. Eğer dediğim gibiyse GTI tamponu bulmalısın.

Hayırlı olsun.Resimler tam randımanlı açılmadığı için şimdilik bu kadar yorumlarım  ;)

çok doğru söylüyosun süleyman bunlarda yapılsa on numara olur. ama hepsini geçtim airbag benmde gözüme çarptı ona acilen bi çözüm bul

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Kasım 2010, 21:20:36 »
valla ben pek arabadan anlamam anlayan arkadaşların dediği doğruysa ben gibi kıl bi herife denk gelse o araba en az 8.000-10.000 TL'mi yer zaten komple kumlayıp boyayım desem 2000 gider airbag, koltuk, tampon arka stop ön sis bunlar sadece görünen bi de komple bakım yaptırsan sonuçta ikinici el araç ister muhakkak disk, balata, debriyaj baskı, triger, yağ, filtre, jant belki ama lastik ister kesin bi de tesisat yapayım dedin mi gitti paracıklar Allah kolaylık versin kardeş severek binmen dileğiyle....

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 14 Kasım 2010, 17:28:24 »
tek kapı ve mor renkli bir mK3 GTI... Sedefli beyaz bundan daha mı iyi durur orası tartışılır sonuçta zevk meselesi ama keşke bu arabayı değerini bilen biri alsaydı...

biz degerini bilmiyomuyuz xD   

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 14 Kasım 2010, 17:28:52 »
Araça hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. KOmple boyalı galiba?

aracta lokal boyalar var orjinal kompile degişen parçası yok ....

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 14 Kasım 2010, 17:38:10 »

Ama merak ettiğim bu araç boya küpünemi düşmüş dodiklere, difüröze  kadar boyamışlar bence golf ağırlığı kalmamış araçta acilen buna bir çözüm bul bence.

güzel yorumlamıssın koltuklar yapılacak bayram sonrasını bekliyorum hava yastıgı patlamıs tamir görmüş evet onu yaptıracam zaten  jant arıyorum bakalım durumu toparlarsam bbs old school koyacaz logosuz pannjur kısmı böyle cok iyi bence sisler benimde hoşuma gitmiyo daha farklı bişeler yapılacak zamanla arka stoplar da kompile ledli alınacak veya özel kalıp yaptıracam ....daha yeni aldık bi anda olmuyo hepsi şuan yürürünü toparladım zamanla olacak ...

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 14 Kasım 2010, 18:58:42 »
güzel yorumlamıssın koltuklar yapılacak bayram sonrasını bekliyorum hava yastıgı patlamıs tamir görmüş evet onu yaptıracam zaten  jant arıyorum bakalım durumu toparlarsam bbs old school koyacaz logosuz pannjur kısmı böyle cok iyi bence sisler benimde hoşuma gitmiyo daha farklı bişeler yapılacak zamanla arka stoplar da kompile ledli alınacak veya özel kalıp yaptıracam ....daha yeni aldık bi anda olmuyo hepsi şuan yürürünü toparladım zamanla olacak ...

Abi airbag i açık araba iyi değil derler ama moralini bozmayayım bu dediklerim dışında fiyat gerçekten normal ama airbag işin içine girince ve tamponda değişince benim içime kurt düştü.İnşallah iyice baktırmışsındır almadan önce.. Tekrar hayırlı olsun.

3Kada gti lar çoğalsın fikir alışverişi yapalım :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 15 Kasım 2010, 11:01:51 »
Abi airbag i açık araba iyi değil derler ama moralini bozmayayım bu dediklerim dışında fiyat gerçekten normal ama airbag işin içine girince ve tamponda değişince benim içime kurt düştü.İnşallah iyice baktırmışsındır almadan önce.. Tekrar hayırlı olsun.

3Kada gti lar çoğalsın fikir alışverişi yapalım :)
1996 model aracta airbag patlması cok normal hızlı arac zaten bunlar ben bu aracı alırken benim için en önemlisi motor durumu ve şaseleriydi ustalarıma götürdüm ikisinden de tam not aldıgım için bu aracı aldım  aracta boya var tabikide ama en önemliside degişeni olmaması bunlar benim için çok önemliydi .... ben forum ortamlarını cok severim forumdan gelen birisiyim tuningcadde sitesini bilirsiniz belki o sitenin butun işlerini bulusmaları vs organize eden bendim inş bu sitede de güzel buluşmalara imza atarız pendik civarında golf gti lar varmıs ilk işim onları bulup onlarla irtibata geçmek  ve daha sonrasında burda düzenlenecek etkinliklere katkıda bulunmak güzel günler bizi bekliyo tabiri caize  xD

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 15 Kasım 2010, 11:29:04 »
ülen Ankara'da şöyle hevesli biri yok yaaaw  :'(  :-[ şşttt siizee diyooommm  >:(