Gönderen Konu: golf mk1 için direksiyon mafsalı  (Okunma sayısı 3683 defa)

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
golf mk1 için direksiyon mafsalı
« : 02 Mayıs 2010, 21:19:31 »
golf mk1 için direksiyon mafsalı ve ön fren merkezi(sol ön) lazım elinde olan arkadaşlar var mı sıfır veya temiz ikinci el...

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: golf mk1 için direksiyon mafsalı
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2010, 13:00:29 »
var ıkıncı el tam olarak mılden kutuya gıden kısmımı lazım yoksa sımıtten baslayarak komple sekıl mı

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2010, 13:30:35 »
golf mk1 için direksiyon mafsalı ve ön fren merkezi(sol ön) lazım elinde olan arkadaşlar var mı sıfır veya temiz ikinci el...
var dememe gerek yok sanırım... ;) :D ;D :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2010, 00:26:22 »
direksiyonun bağlandığı milin içinden geçip çıktığı bilye var direksiyonu söküncede gözüken..hata aliminyun bi parça kontakta ona bağlı..o bilye lazım bana fakat tek başına söküleblir bir bilyemiydi o hatılayan varmı hatırlayamadım çok uzun oldu sökeli rayı :)

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2010, 03:10:10 »
direksiyonun bağlandığı milin içinden geçip çıktığı bilye var direksiyonu söküncede gözüken..hata aliminyun bi parça kontakta ona bağlı..o bilye lazım bana fakat tek başına söküleblir bir bilyemiydi o hatılayan varmı hatırlayamadım çok uzun oldu sökeli rayı :)
abi o bilye tek başına sökülmüyo. kontokla birlikte oluyo. bende değiştirdim rahatladım ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2010, 11:44:42 »
abi o bilye tek başına sökülmüyo. kontokla birlikte oluyo. bende değiştirdim rahatladım ;)
düşündüğüm gibiymiş :)30 liramıydı fiyat ne verdin o aliminyum parçaya?birde sen ndn değiştirdin..
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2010, 11:45:27 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2010, 13:27:52 »
abi fiyatı hatırlamıyorum çünkü ben. mil aldım o kontağı komple aldım kapılarla ilgili bi kaç şey aldım. ama edğin civardadır tahminim göbeğin fiyatı. bnmkii direksiyonu sola çevirirken şıkır şıkır ses yapıordu ordaki bilyadan. o yüzden değiştirtim. birde bilyada boşuk vardı sanırım yavaştan dağılmaya başlamış.