Gönderen Konu: modacar kolçak  (Okunma sayısı 9674 defa)

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
modacar kolçak
« : 25 Mayıs 2010, 22:11:47 »
gitti gidiyor'da orjinale yakın bir kolçak buldum vidalama falan sevmediğimden mesaj attım orjinal yerine oluyor mu diye.''El fren bölgesinde bulunan bakalit sökülerek zemindeki orjinal bölgeye vidalayarak montaj yapılmaktadır.''diye cevap vermişler.Biraz uzun oldu ama ilan ModaCar VolksWagen Golf 4 Kasa Siyah Özel Ara K, #27558530 Gittigidiyor.com kolçak hakkındaki fikirlerinize göre karar vericem belki almak isteyen arkadaşlarda olur.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Ynt: modacar kolçak
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2010, 22:35:01 »
Orjinali gibi sabitleyebileceksen al, yoksa arabayı deleceksin falan , geri dönüşü yok.

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2010, 00:13:23 »
biz geçen hafta arkadasa aldık aynısını vidalamamak için kolcagın girdigi yere siyah plastik silikon sıkıp oyle oturtuk kaya gıbı oldu valla ama sokmek artık pek mumkun degıl taktın mı kalmalı..

ama ne ız ne puruz super oldu
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2010, 20:55:17 »
biz geçen hafta arkadasa aldık aynısını vidalamamak için kolcagın girdigi yere siyah plastik silikon sıkıp oyle oturtuk kaya gıbı oldu valla ama sokmek artık pek mumkun degıl taktın mı kalmalı..

ama ne ız ne puruz super oldu
Bende vidalamak istemiyorum o yüzden sizlere bir danışayım dedim mümkünse fotoğraf koyabilir misiniz

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2010, 21:12:44 »
Sağlam olursa sökmezsin zaten, gerekli bir aksesuar, özllikle uzun yolda çok işe yarıyo.

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2010, 21:55:56 »
fotograf koymaya çalısırım bir kaç gun içinde ama ne işine yarayacak anlamadım takılmıs kolçak takmadan önce çekmiş olsaydık belki işine yarardı
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2010, 21:59:04 Gönderen: golf_4 »
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2010, 18:06:15 »
fotograf koymaya çalısırım bir kaç gun içinde ama ne işine yarayacak anlamadım takılmıs kolçak takmadan önce çekmiş olsaydık belki işine yarardı

dostum bekliyoruz fotoları.bende borama alacağım ama karasızım.

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Haziran 2010, 18:59:35 »

dostum bekliyoruz fotoları.bende borama alacağım ama karasızım.
Başka bir kolçak aldım.Yarın inşallah fotoyu ekliycem Sürgülü Kol Dayama Kolçak, #27992567 Gittigidiyor.com

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2010, 15:27:19 »
gitti gidiyor'da orjinale yakın bir kolçak buldum vidalama falan sevmediğimden mesaj attım orjinal yerine oluyor mu diye.''El fren bölgesinde bulunan bakalit sökülerek zemindeki orjinal bölgeye vidalayarak montaj yapılmaktadır.''diye cevap vermişler.Biraz uzun oldu ama ilan ModaCar VolksWagen Golf 4 Kasa Siyah Özel Ara K, #27558530 Gittigidiyor.com kolçak hakkındaki fikirlerinize göre karar vericem belki almak isteyen arkadaşlarda olur.

Bendeki bej renkli. Alyan ile ile rahatlıkla sökülüyor. Geçenlerde el freninin vidasını sıkarken sökmüştüm. Tek bir vida.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2010, 18:27:38 »
Bendeki bej renkli. Alyan ile ile rahatlıkla sökülüyor. Geçenlerde el freninin vidasını sıkarken sökmüştüm. Tek bir vida.

bunu açın arkadaşların sorusunun cevabı sizde. Elfreninin demirinine monte ediliyor, dışarıda vida görünmüyor, orjinal gibi duruyor. Herhalde öyle birşeyler görmüştüm.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2010, 23:57:04 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2010, 08:44:44 »
Dışardan hiçbişey gözükmüyor. Kolçağın tam alında orta konsolda kolçağın vidasının  girmesi için bi çıkıntı var oraya oturuyor.(El freni demirinin sabit kısmındaki yerde) Kaya gibi de duruyor.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2010, 13:54:15 »
Orijinalinin birebir kopyasıdır, fiyatı orjinaline göre uygun  bence, delme gibi bir işleme gerek kalmadan orta konsol söküldüğünde altta bu malzemeyi karşılayacak vidalara tutturulacak.Bence en iyi çözüm, orjinalinden de hiç bir farkı yok.Ben aynı kolçağı fabia'ya taktım, sorun yaşamadım.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı freeman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2010, 15:30:21 »
bende var aynısından montajda herhagi bir delme yapılmıyor orjinal deliklerine vidalanıyor, işlevi bakımından birebir aynı fonksiyonları var fakat malzeme kalitesi çok kötü ve devamlı çıtır çıtır, gıcır gıcır ses yapıyor ben geri sökmeyi düşünüyorum.

Adamlar bizim arabaya fabrika çıkıştan koymadıklarına göre bi bildikleri vardır heralde :D

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2010, 16:27:20 »
çok gıcırdıyor, boşuna para verme...golf 4 lere orginal çıkma kolçak takabilme ihtimalin var biraz daha uygun bütçe ayır, orginal çıkma filan al...pololarda orginalde böyle birşey yok diye takmıştım, lanet olsun gıcırtısına
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control