Gönderen Konu: arkadaşlar bu fiyata böyle mk2 gti olmaz bizden biri alsın fiyat 7500 oldu  (Okunma sayısı 5455 defa)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
arkadaşlar mk2 golf gti satılık trabzondan nevzat arkadaşımızın aracı orjinal bakımlı vede fiyatı bence çok iyi... bizden birisi alırsa sevinirim..... fiyat 7500 tl sahibindende İlan no:  #11169022

« Son Düzenleme: 03 Haziran 2010, 12:19:18 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: arkadaşlar bu fiyata böyle mk2 gti olmaz bizden biri alsın
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2010, 15:30:48 »
bursadaki siyah araç 9000 tl ye satıldı diye biliyorum bunun fiyatı onu düşünerekten iyi değil kötü ;)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2010, 16:59:05 »
o siyah aracı bilmiyorum ve zaten bu da 9000 değil ;) sadece edeceği fiyattan daha aşağıda oldğunu düşünüyorum. yapılı diri bir mk2 için istenilen fiyat bence çok fazla değil... erşan abinin bir lafı var 4000 e alırısın 6000 daha harcarsın :D bunda o sıkıntı yok alırısın zaman kaybın olmaz biner gezeersin ;)

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2010, 19:53:35 »
139 hp lik motor degil... fiyat cok fazla 6000 7000 e bu tip kiz gibi gti ler var ornek asagidaki linkte :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-surus-keyfi-hiz-golf-gti/detay  buna 7200 diyo ama 6500 everir hatta kisa dogru 6000e de verir

Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / Idda ediyorum daha temizi yok sahibinden.com'da buda 139 luk 10000 yazdigina bakmayin 6500 7000 e ustune kalir telefonla gorustum ;)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2010, 00:21:04 »
kardeşim motorun orjinalinin 129 hp olmadığını biliyoruz heralde demekki araçta ek bişeyler var ki adam yazmış. senin yazdığın araçlarla karşılaştırıp bir duruşlarına bak istersen? 100 kişiye sor hangisini beğenecekler. ben şahsen kendi aracımı 5000 den aşağıya vermem? haa alıcı varmış yada yokmuş hiç iplemez beni aracın değeri odur o yazılmıştır. forumda gezersen mk1 yada mk2 lere ne kadar masraf ettiklerini görürsün sıfırdan bir mk1 yada mk2 alıp restore etmenin maliyeti en az 10000 liradır. 99 model araba alıp kontağa basıp binmeye benzemez arkadaşım. inşallah kırılmazsın kendi görüşüm...
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 00:25:46 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı ba-tu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2010, 01:39:56 »
yaşşaaaa rizeli :)

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2010, 02:28:26 »
kardeşim motorun orjinalinin 129 hp olmadığını biliyoruz heralde demekki araçta ek bişeyler var ki adam yazmış. senin yazdığın araçlarla karşılaştırıp bir duruşlarına bak istersen? 100 kişiye sor hangisini beğenecekler. ben şahsen kendi aracımı 5000 den aşağıya vermem? haa alıcı varmış yada yokmuş hiç iplemez beni aracın değeri odur o yazılmıştır. forumda gezersen mk1 yada mk2 lere ne kadar masraf ettiklerini görürsün sıfırdan bir mk1 yada mk2 alıp restore etmenin maliyeti en az 10000 liradır. 99 model araba alıp kontağa basıp binmeye benzemez arkadaşım. inşallah kırılmazsın kendi görüşüm...
azizm kirilacak bisey yok sadece sen aracin fiyatinin cok cazip kacirilmayacak oldugunu yazmissin bende oyle olmadigini idda ediyorum :)

birakalimda karari almaya niyetlenen arkadaslar versin ;)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
güncell

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Güncel :)
şu arabanın jantını sök at araba kendini gösterir  ben mk2 gti araştırdığımdan beri duruyor neden satılmadı acaba ??? pl motor 129 hp sorunmu var yoksa iyi reklammı yapamıyor araba gösterse kendini satılır çoktan :-\ fiyat çok yüksekte değil çok ucuzda değil edeceği rakam bunlar yazılan rakamlara hiç bir zaman bakmayın haa satar ya çok iyidir makina yada şansa gider hiç aracın üstündeki fiyata aldanmayın aydın abi edeceği rakamları yazmış
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
Güncel :)
şu arabanın jantını sök at araba kendini gösterir  ben mk2 gti araştırdığımdan beri duruyor neden satılmadı acaba ??? pl motor 129 hp sorunmu var yoksa iyi reklammı yapamıyor araba gösterse kendini satılır çoktan :-\ fiyat çok yüksekte değil çok ucuzda değil edeceği rakam bunlar yazılan rakamlara hiç bir zaman bakmayın haa satar ya çok iyidir makina yada şansa gider hiç aracın üstündeki fiyata aldanmayın aydın abi edeceği rakamları yazmış
+1 :tamamdir param olsa benim mk1 i satıp hemen alırım ama yok da işte anasını satiim  :) :)
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2010, 21:14:46 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
GTI araçlarda sorun olduğunu duyuyorum
Yakıt ta düşünüldüğünde pek cazip olmıuyor.
Lpg dönüşümü yapılmamış bir acacı kimse almak istemiyor.
Şu an avrupada en pahalı benzini kullanan 1. ülke biziz
2.ülke hollanda alınan vergieler yüksek olduğundan bu arabalara binmek cebi yakıyor
Alıp garajında saklayacak adamda daha eski ve orjinal araçlar arıyor