Gönderen Konu: SATILIK FB PLAKA  (Okunma sayısı 10546 defa)

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
SATILIK FB PLAKA
« : 02 Haziran 2010, 10:17:24 »
 arkadaşlar merhaba koyu bir karşıyaka taraftarı oldugum için aracımdaki fb plakayı satıyorum piyasadaki gibi ucuk rakamlar istemiorum bilginiz olsun bildiğiniz üzere yeni yasayla birlikte isteyen istediği sehrin plakasını kullanabiliyo artık mesela ben 2 ay önce ankaradan almıs oldugum arabamıizmirde 34 fb seklinde kullanıyorum 1 mayıs 2010 tarihli degişen yönetmelikle. ilgililer :0555 696 11 12 numaralı cep telefonumdan aksam 8:30 dan itibaren ulaşabilir yada buraya yazsın ben dönerim
herkesten farklıyız karşıyakalıyız !

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: SATILIK FB PLAKA
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2010, 12:07:25 »
arkadaşın da var. piyasası ne kadar acaba?
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2010, 12:44:48 »
merhaba tam plakayı ve fıyatı ogrenebılırmıız..

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2010, 20:54:37 »
kardeşim istersen telefonda ara konusalım ama piyasanın cok altında verecegime emin ol plakam 34 fb 141  ulaşabilcegin telefon numaralarım 0555 696 11 12 bu cebim .iş telefonumda 0232 251 54 73 sercan beyle görüşmek istiyorum dersen ulaşabilirsin
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 20:56:21 Gönderen: codka1912 »

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2010, 21:43:25 »
arkadaşın da var. piyasası ne kadar acaba?
hocam piyasası normalde 2500 tl den baslıyo tabi bazı arkadaslar ucuveriyo rakamlarda ben evlencegim için ve tuttugum takım karşıyaka oldugu için satıyorum tekrar söylüyorum ilgililer telefonda arasın konuşalım uygun fiyata .

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2010, 22:39:40 »
merhaba tam plakayı ve fıyatı ogrenebılırmıız..
Satılık bölümü kurallarına göre fiyat ve resim koymak mecburidir benden soylemesi :D :melek:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2010, 01:17:23 »
Satılık bölümü kurallarına göre fiyat ve resim koymak mecburidir benden soylemesi :D :melek:
iyide alışverişinde bi rjonu vardır zaten bunlar ucuk veya ucuz bişeyse bi şekilde anlaşılır alıcı olanda bi şekilde ulaşır ama bakıcı olan farklı işte '' e 12 '' kardeşim sen ciddi düşünüyomusn? (bu arada adı sapı belli plaka için ne fotosu gerekse  :D )
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 01:18:23 Gönderen: codka1912 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2010, 01:59:59 »
Siteninde satış politikaları var yani raconu :D kurallara tabi olması gerekir buna aykırı durumlarda site yöneticileri kısa zamanda bu aykırılığa çözüm bulur :D

Açık arttırma ile satış düşünüyorsun ama fiyat belli olacak bana 1000 dersin başkası arar ona 2000 başkası arar ona 500 dersin sabitlik kalmaz :D :melek:
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 02:00:43 Gönderen: ercijuana »

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2010, 02:10:06 »
Siteninde satış politikaları var yani raconu :D kurallara tabi olması gerekir buna aykırı durumlarda site yöneticileri kısa zamanda bu aykırılığa çözüm bulur :D

Açık arttırma ile satış düşünüyorsun ama fiyat belli olacak bana 1000 dersin başkası arar ona 2000 başkası arar ona 500 dersin sabitlik kalmaz :D :melek:
peki sen bu konuyla ilgilimisn ? >:D (ayrıca acık arttırma falan degil yazma çizme olmasın bu ne bi araba nede baska bişe bu kişiye göre pahası biçilcek bişe banada uyarsa verrim gider  :tamamdir
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 02:11:33 Gönderen: codka1912 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2010, 02:12:04 »
Olası müşteriyim ben yönetici olsaydım zaten direkt silerdim  >:D >:D

Çevrimdışı codka1912

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2010, 10:08:17 »
demekki yöneticilerimizde bu durumdan şikayetçi degilki silmiyor hocam  :tamamdir ( haa sen illa silinsin istiyosan moderatöre bildir butonunu tıkla buna bu kadar neden takıldın çözemedim hala ,yarı fiyatına vercem dogrusu plakayı sana biras daha ugrasırsan  :) bu satılık bölümünde ne bi parca ne bi model tekrar sölüyorum iki kişi arasında anlaşılıp yapılacak bi alışveriş bu

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2010, 15:49:41 »
Sen beni anlamadın ben silinmesi taraftarı değilim :D ben bir ilan veriyorum tel resim ve fiyat yazıyorum sende buu yapmalısın diyorum sadece olması gerekeni bildiriyorum yani vatandaşlık görevim :D ki bunu tek bende istemiyorum benm gibi bir çok üye var :D
fiyatı özelden alayım oleyse bir mesaj atarsın :D

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2010, 16:15:50 »
Sen beni anlamadın ben silinmesi taraftarı değilim :D ben bir ilan veriyorum tel resim ve fiyat yazıyorum sende buu yapmalısın diyorum sadece olması gerekeni bildiriyorum yani vatandaşlık görevim :D ki bunu tek bende istemiyorum benm gibi bir çok üye var :D
fiyatı özelden alayım oleyse bir mesaj atarsın :D
Evet Katılıyorum sana Erci Bir foto eklemek bukadar zormu bir kural var uyulması gerek Saygılar. Plakada işime gelmez GOL varsa alim ama 34 tabili  :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2010, 16:29:01 »
 Fanatikler için iyi bir fırsat ama burda sanırım yok en güzeli FB nin forumunda çıkarmak.. İlanlara baktımda bazı böyle fanatik plakalar 10bin TL gibi rakamlar dönüyor.. Hayırlı satışlar..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"