Gönderen Konu: Satılık Headers (sadece bugün 300 lira)  (Okunma sayısı 20426 defa)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Satılık Headers
« Yanıtla #28 : 19 Haziran 2010, 21:57:43 »
almistim gani iste, viraj demirine oturdu...suan buktum orayi, olctum yaklasik 30mm geliyo 60 olan yer...yinede vura vura patladi 2haftada. sendeki vurmazsa alabilirim onu bende. boyle biniyorum haftaya falan orjinale doncem...
..ama biri daha takti cupra burdan vurmus, bitanede baskasini biliyorum vuran. serviste sorun yok biliyosun, bilgi benden :)

Headeri mı patlattın geçmiş olsun...

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2010, 16:52:34 »
arabayı bozmak ıstemıyorum tam oturcagına ınansam hemn alıcam... bıra tarafının bukuldugunu gorunce ıcın acır:D ön panjururun tırnagını kırdım 1 hafta kendıme gelemedım..
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 20 Haziran 2010, 18:51:15 »
arabayı bozmak ıstemıyorum tam oturcagına ınansam hemn alıcam... bıra tarafının bukuldugunu gorunce ıcın acır:D ön panjururun tırnagını kırdım 1 hafta kendıme gelemedım..

Haklısın Onur,kimse arabasına zarar vermek istemez. Bak bakalım ne demişiz bu konuda 2-3 mesaj önce:

Cupra modeli değil Osman bu Mk2 ve Mk3 modeli,birebir uyum. Hans işi :D

Birebir oturuyor dostum. Kim dediyse aklını alıyım onun öyle bişey olsa kılın en önde gidenlerinden biri olan ben asla takmazdım yani.  :tamamdir
Buda resmi;

Onur ben emin olmadığım mala olur demem,deneriz olursa takarsın derim. Mesela iki tane yazılım var elimde biri sorunsuz oluyor Tr'de ki Golf Mk3 GTI'ların %90'ı na diğeri yine ABF motor için ama Seat Cupra için RDS motorsport tarafından yazılmış.İki chipte de %100 uyum garantisi olmadığı için isteyenlere al tak olmazsa iade alırım diyorum. Bu headerstan  iki tane araca takıldı biri Cem diğeri İstanbul'dan forum dışı bir arkadaş.İkisi de teşekkür etti gerçekten güzel ürün çünkü. Hata bende normal headers fiyatı 600 lira civarında o fiyatı yazmayınca insanlar dandik zannediyor pahalı olunca iyisi sanıyor... Sahibindende de ilanım var ama oraya 400 lira yazdım buraya 350 yazmamın tek sebebi bizim forumdakilerin işi görülsündü. Sonuçta bu ürünü getirttiğim arabaların en yeni 97 model yani 13 yaşında,yarın birgün egsoz manifoltun çürüyüp patladığında hurdacılara gittiğinde sana çıkma egsoz manifoltuna istediği parayı duyunca ne demek istediğimi anlarsın!!! Daha önce bir kaç arkadaşlada konuştuk sanmayınki bu headers bana 100 150 liraya falan geliyor. Bir tane sipariş ettiğim zaman bi dünya para yatırıyor sonra 20 gün ürünün gelmesini bekliyorum bir yandan da gümrükte takılmaması için 40 takla atıyorum karşılığında benim bu işten karım 1 haftalık sigarı parası :) Ben profesyonel olarak bu işten para kazanmadığım için sadece zevk için yapıyorum. Kendime birşeyler sipariş ettiğim zaman aradan da ekstra bunlar çıkıyor. Birebir uyum meselesine gelince ben sana arabada sattım zamanında,sattığım arabada benim sana söylediklerimden eksik ya da fazla birşey çıktı mı? Yine çıkmaz,ben ne bilmediğim adama ne de bilmediğim mala kefil olmam  ;)

« Son Düzenleme: 20 Haziran 2010, 18:54:36 Gönderen: freegane »

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 21 Haziran 2010, 18:53:01 »
kardesım malın kotu demıyorum zaten...bı yandan arabayı bozmak ıstemıyorum bı yandanda OSMANI gecmek ıstıyorum:D:D:D ne yapacagımı sasırdım....tahmını ıscılık 200 lıra gıdermı?
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 21 Haziran 2010, 20:04:51 »
yok be Onur ne yaptın 200 lira ne? 100 lira belki,o işi Çopur halleder zaten

Çevrimdışı G.T.I

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 22 Haziran 2010, 01:31:26 »
Gani buarada biraz geç oldu ama kusura bakma.hoş geldin Geçmiş olsun..

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Haziran 2010, 02:23:16 »
yok be Onur ne yaptın 200 lira ne? 100 lira belki,o işi Çopur halleder zaten
hangi çopur :D

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Haziran 2010, 02:52:42 »
Gani buarada biraz geç oldu ama kusura bakma.hoş geldin Geçmiş olsun..

teşekkür ederim abi,bu arada yav bu kısaları nereden buluyosunuz siz  :D

Çevrimdışı G.T.I

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 24 Haziran 2010, 14:11:10 »
hiç sorma be Gani. araken biyerlerden bişeyler buluyoruz  >:D

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 26 Haziran 2010, 19:41:54 »
benım scıroccoya olurmu bu meret  ;D 1.8 gt jh motor kodlu?
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #38 : 26 Haziran 2010, 20:15:05 »
Sadece 16V lere olur.
ABF KR PL 9A
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 26 Haziran 2010, 22:16:56 »
Teşekkürler Osman,bu arada Polo 6N 8V, Scirocco,Mk1 GTI'ın 8V motorları içinde sipariş alıp getirtebilirim.

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 26 Haziran 2010, 22:29:40 »
benımkıne kaca getırtırsın?
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 26 Haziran 2010, 22:45:56 »
Daha sonra fiyat karmaşası olmaması için fiyatı buradan yazıyorum,her türlü headers siparişlerini 100 lira kapora+250 lira da ürün tesliminde alarak yapıyorum. Sipariş verildikten sonra ürünün elinize geçme süresi 20 ile 30 gün arasıdır. 31. gün para iadesi yaparım. Gerçek satış fiyatı 400-500 lira aralığındadır,ancak içinde bulunduğumuz ekonomik durumu ve bu arabalara binenlerin ekonomik yapılarını göz önüne alarak bu fiyat belirledim. Benimde bu işten pek bi kazancım olmadığı için alıp elimde stok tutamıyorum bu yüzden sipariş yöntemini uyguluyorum. İhtiyacı olan arkadaşlar olursa onların ihtiyacı karşılansın. Bu arada elinize gelecek ürün Çin malı yerli üretim falan değildir,bildiğin halis muhlis made in germany olup paslanmaz çeliktir.