Gönderen Konu: 97 Polo Sportline fikir alışverişi  (Okunma sayısı 20200 defa)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 97 Polo Sportline fikir alışverişi
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2010, 22:17:51 »
G60, bir gece toplanalım...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Haziran 2010, 22:21:42 »
özelden numaramı atıyorum VWci, ararsın buluşuruz  :tamamdir

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2010, 22:26:02 »
Ankara tayfasını toplayalım... Yapalım bir buluşma... Ben görmeyeli zaten Osman epey yaşlanmış... :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Haziran 2010, 22:27:49 »
sizinle tanışmaktan zevk duyarım, mutlaka gelirim herhangi bir buluşmaya  :tamamdir

Çevrimdışı gto

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Haziran 2010, 23:50:20 »
aracı dıştan olabildiğince stock bırakmak istiyorum, spoiler'ı değiştiricem zaten, orijinal 6N GTi spoiler'larında gözüm var, arka stoplar custom olacak, çok değişik fikirlerim var, uygulamaya geçebilirsem fotolarını eklerim  :tamamdir angel'ları, uzun mercekleri iptal edip cold-air intake'in ucunu oradan çıkarmak için istiyordum
sleeper geliyor  :D

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2010, 10:36:14 »
bence satma fikrinden vazgeçme. sat . bizim arabalar yedikçe yiyen türden. şimdi nerden baksan 2000 lira harcarsın. bir 2000 lira daha koy üstüne daha genç bir araç al

bizim arabaalrdaki sıkıntı genelde yaştan kaynaklı . 10-15 yıllık araçlar. ancak parça problemi var.  çoğu parçasını hurdacıdan ediniyoruz.

Arkadaşlar çoooook özür dilerim sohbetinizi bölüyorum da, şu yazı için "Pardon?" demek istiyorum. Bunlar ne demek yaaa:D

99 6n'im var. Kaya gibi sağlam. Sportlinelar kadar olmasa da gayet hızlı ve nice yeni model, sıfır arabaların canına okuyor.

Yazan arkadaş kişisel almasın lütfen. 6nleri seviyorum laf söyletmem!  ;D

« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 10:38:32 Gönderen: erco »
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 17 Haziran 2010, 10:45:45 »
Arkadaşlar çoooook özür dilerim sohbetinizi bölüyorum da, şu yazı için "Pardon?" demek istiyorum. Bunlar ne demek yaaa:D

99 6n'im var. Kaya gibi sağlam. Sportlinelar kadar olmasa da gayet hızlı ve nice yeni model, sıfır arabaların canına okuyor.

hocam yedikçe yiyen türden diyen arkadaşın ne demek istediğini ben çok iyi anladım, arabayı aldığımda kötü durumdaydı, üzerine 2500 lira gibi bir para harcadım, araba şimdi kaportası, döşemesi, motoru, şanzımanı sıfırı gibi oldu, keyfime göre bir o kadar daha harcayacağım, doğru yani dediği yedikçe yiyor meret, ama değer mi? bence değer  :tamamdir

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Haziran 2010, 15:58:06 »
Uzun süredir bu forumu takip ediyorum. Yazmaktan çok okumayı sevdiğim için pek ortalarda görünmem :) Ama Ankara' da Sportline saysının arttığını görünce dayanamadım yazıyım dedim:) Eğer bir buluşma olursa seve seve bende aranıza katılabilirim. Araçlarımızı inceleriz, problemler ve diğer yönleri hakkında tartışırız.

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Haziran 2010, 16:01:52 »

mustafa arkadaşımın başına gelenler sizin de başınıza gelse sende böyle düşünürdün emin ol  ;) bnde mustafa arkadaşıma hak veriyorum , bizim araçlar gerçekten bakım istiyo , masraf açmıyo diyemem şahsen , yani bn lpg ye geçmesem bnm için çok büyük maddi külfetti , lpg ye geçtiğimden pek koymuyo artık , benzinde olsa yetişilmez , şahsi yorumum bu  ;)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Haziran 2010, 16:54:05 »
mustafa arkadaşımın başına gelenler sizin de başınıza gelse sende böyle düşünürdün emin ol  ;) bnde mustafa arkadaşıma hak veriyorum , bizim araçlar gerçekten bakım istiyo , masraf açmıyo diyemem şahsen , yani bn lpg ye geçmesem bnm için çok büyük maddi külfetti , lpg ye geçtiğimden pek koymuyo artık , benzinde olsa yetişilmez , şahsi yorumum bu  ;)

ben benzinli kullanıyorum  :saygılar

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 17 Haziran 2010, 17:05:41 »

merak ettim ne kdr yakıyo

o zaman o konuya da açıklık getireli hazır laf açılmışken  :) evet o aracını lpg de kullanıyo bnm gibi , sen benzinde kuşllanıyosun diye zannetme ki aynı sorunlar sende de oluşmuyo yada oluşmayacak , sadece senin kullandığın yakıtın yanıcılığı daha fazla olduğundan sen bu tip arızaları daha az hissediyosun ya da hissetmiyosun , kaldı ki sorun bile açsa bn yine kendi adıma konuşucam bana sağladığı karla hiç problem değil , şu anda maddi olarak araba yansa üzülmem  :tamamdir  ama merak ettim araç ne yakıyo senin şu anda ?? bnm 195/50 r15 lastikler var 0,17-0,18 yakıyo şehiriçi , ve sert kullanıyorum klima fln açıyorum memnunum yani  :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Haziran 2010, 17:42:03 »
merak ettim ne kdr yakıyo
o zaman o konuya da açıklık getireli hazır laf açılmışken  :) evet o aracını lpg de kullanıyo bnm gibi , sen benzinde kuşllanıyosun diye zannetme ki aynı sorunlar sende de oluşmuyo yada oluşmayacak , sadece senin kullandığın yakıtın yanıcılığı daha fazla olduğundan sen bu tip arızaları daha az hissediyosun ya da hissetmiyosun , kaldı ki sorun bile açsa bn yine kendi adıma konuşucam bana sağladığı karla hiç problem değil , şu anda maddi olarak araba yansa üzülmem  :tamamdir  ama merak ettim araç ne yakıyo senin şu anda ?? bnm 195/50 r15 lastikler var 0,17-0,18 yakıyo şehiriçi , ve sert kullanıyorum klima fln açıyorum memnunum yani  :D

195/50 15 lastik var, 25 kuruş yakıyodu motor ayarsızken (sübap ayarları ve ateşleme zaman ayarları bozuktu) yaptırdıktan sonra henüz ölçmedim, yaptırdıktan bu yana bir kez depo doldurdum, bitince bir rakam veririm. Modifiye edeceğim için ve kapalı garaj kullandığım için LPG taktırmıyorum, bir de tercih meselesi, ailecek LPG olayına pek sıcak bakmıyoruz, annemde yakıtı kafaya dikerek içen bir Nissan Almera var, o da benzinli, LPG yok, peder zaten şirket aracı kullanıyor. LPG takmak istesem babam arabamı satar dizel araba alır, öyle diyim size.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 17:42:51 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Haziran 2010, 18:49:44 »
195/50 15 lastik var, 25 kuruş yakıyodu motor ayarsızken (sübap ayarları ve ateşleme zaman ayarları bozuktu) yaptırdıktan sonra henüz ölçmedim, yaptırdıktan bu yana bir kez depo doldurdum, bitince bir rakam veririm. Modifiye edeceğim için ve kapalı garaj kullandığım için LPG taktırmıyorum, bir de tercih meselesi, ailecek LPG olayına pek sıcak bakmıyoruz, annemde yakıtı kafaya dikerek içen bir Nissan Almera var, o da benzinli, LPG yok, peder zaten şirket aracı kullanıyor. LPG takmak istesem babam arabamı satar dizel araba alır, öyle diyim size.

anladım , en güzeli dizel aslında hiç uğraşmıcaksın , yada yeni tsi lardan alıcan , bnm baba aldı jetta 2008 1,4 tsi 120 liklerden , çok az yakıyomuş ve çok güzel araç dedi , bn dha kullanmadım  :) bende de askerlik var , bi gidip gelelim , yenilemeyi düşünüyorum  ;)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Haziran 2010, 18:56:36 »
anladım , en güzeli dizel aslında hiç uğraşmıcaksın , yada yeni tsi lardan alıcan , bnm baba aldı jetta 2008 1,4 tsi 120 liklerden , çok az yakıyomuş ve çok güzel araç dedi , bn dha kullanmadım  :) bende de askerlik var , bi gidip gelelim , yenilemeyi düşünüyorum  ;)
hayırlısı hocam  :) tsi kullanan arkadaşlarımdan benim aldığım yorumlar da basmadığında aracın gerçekten çok az yaktığı ancak gitmediği, gitmesini sağlayacak kadar bastığında da aracın benzini içtiği yönünde. Bu yorumu yapan bir arkadaşımda 122lik Leon var, diğerinde 122lik Golf V var, diğerinde de 140'lık A3 sportback var. Galerici bir abimde de 140'lık A3 Sportback vardı, almaya niyetlendiğimde yine aynı şeyleri söylerek satmadı, o araba seni üzer, sana gelmez dedi. Basmayı seviyorsan uzak dur derim  :tamamdir
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 18:57:06 Gönderen: d3n1s »