Gönderen Konu: 97 Polo'ya bu gösterge olur mu?  (Okunma sayısı 5432 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
97 Polo'ya bu gösterge olur mu?
« : 07 Temmuz 2010, 17:42:52 »
arkadaşlar bir çoğunuzun bildiği gibi 97 model Polo sportline'ım var, göstergesi eski tip, golf 3'le aynı olan, nette gezinirken bunu buldum POLO GTI TACHOMETRE PANELÄ° 1998 - 2000 POLO 6N İÇİN sahibinden.com'da
bu benim araca olur mu?

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: 97 Polo'ya bu gösterge olur mu?
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2010, 18:46:39 »
98 model Sportline göstergesinin aynısı. Elektrik bağlantıları nasıl olur bilmiyorum ama iyi bir elektrikçi ne olursa olsun halleder :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2010, 20:20:08 »
98 model Sportline göstergesinin aynısı. Elektrik bağlantıları nasıl olur bilmiyorum ama iyi bir elektrikçi ne olursa olsun halleder :)

ehe ehe, Ankara'nın en iyi elektrikçisini iyi tanırım  ;D

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2010, 21:17:49 »
Ama bunun yerine çıkmacıdan 98 Polo göstergesini daha uygun fiyata bulabilirsin. üzerindeki led leri mavi ve kırmızıyla değiştirdikten sonra zaten hiç farkı kalmıyor. Yine de senin göstergende iyi, hatta böyle birşey getirtebilirsin istersen. Plasma Tacho Tachoscheiben VW Polo 3 6n 200Km/h 7000RPM bei eBay.de: Innenausstattung (endet  16.07.10 17:02:03 MESZ)

280 TL ye yapabileceğin bir çok şey var :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2010, 21:30:25 »
indiglo sevmiyorum ben, aslında orjinalciyim desem daha doğru olur, color concept tacho'ları var, beyaz kadranlı, onlar çok tatlı ama TR'de biraz zor bulunur gibi, 98 modellerin göstergeleri bana daha tatlı geliyor, rakamların fontu daha güzel bence, bir de ibreleri kırmızı istiyorum, bütün bunlarla ayrı ayrı uğraşana kadar yekten bunu almak daha mantıklı. ancak elektrik işi ne kadar komplike onu öğrenmek lazım asıl, astarı yüzünden pahalı olmasın sonra

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2010, 21:52:19 »
şu yaz okulu bi bitsin kadranı söküp eve getircem, bi güzel rakam fontu ve kadran zemini ayarlayıp Naci'nin yolunu tutucam, abi bunları bi bağlayıver diye, mavi kırmızı gezicem, yok arkadaş tacho'ya 280 ver, elektrikçide yat kalk ki 97 modelinkini 98'e uydur diye, deli miyim ben ya? evde mis gibi yaparım tasarımımı, ince kağıda da basarım mis gibi ya da malzeme artık her neyse, beğenen olursa da gönderirim. Valla internette dön dolaş bişe bulama kafam attı!!!

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2010, 00:35:01 »
Eğer kendiniz tasarımını yaparsanız hem çok kolay hem de çok daha güzel olur bence. Sadece aydınlatması biraz problem olabilir, o da halledilir biraz uğraşla. 1 hafta önce yakıt ibresinin düzgün göstermemesi nedeniyle göstergeyi sökmüştüm. Daha doğrusu koruyucu plastik ve camı söktüm. Yapacağınız tasarım ibrelerin çıkartılıp takılmasıyla rahatlıkla yerine yapıştırılabilir, komple sökmeye gerek yok. Dilerseniz yardımcı olurum, 3 kez söküp takmak zorunda kaldım artık 5 dk bile sürmüyor alıştım :) Ayrıca bende birşeyler yapıyım bu konuda güzel fikir. Sıkıldıkça sök başka tak :)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2010, 08:33:37 »
halletmesine hallederde aracı satıp bu göstergeye sahip polodan almak daha ucuza gelir tüm tesisatın değişmesi gerekiyorki astarı yüzünden pahalıya gelir.  :tamamdir