Gönderen Konu: 6N'e 6N2 kokpiti, komple, maliyet ne olur?  (Okunma sayısı 4082 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
6N'e 6N2 kokpiti, komple, maliyet ne olur?
« : 19 Temmuz 2010, 19:15:21 »
arkadaşlar bugün gösterge panelimi söküp eve getirdim büyük bir hevesle, ben zannediyorum ki aydınlatması fondan, içini bi açtım ki aydınlatma tepeden, canım epey bi sıkıldı, sonra ibreleri sökemedim iyice çıldırdım, ve büyük bir hayal kırıklığıyla kapattım geri gösterge panelini. Şu an için aracıma 99 model 6N'lerin gösterge panelinden takmayı düşünüyorum, ama aracı aldığımdan beri "ya bunun kokpitini komple 6N2 yapsam nasıl olur, kaça patlar" sorusu mevcut kafamda. Bugünkü hüsrandan sonra iyice kafamda dolanmaya başladı bu husus. Bu işlem kaça patlar bilen var mı? ya da yol gösterebilecek olan?

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
Ynt: 6N'e 6N2 kokpiti, komple, maliyet ne olur?
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2010, 19:29:13 »
6n2 de dürbün göğüs diye tabir edilen göğüs çıkıyordu herhalde konuya biraz yabancıyım.ama dürbün göğüs baya pahalı ve elektrik tesisatıyla biraz uğramanız gerekecek+alt tarafın bağlantı yerleri farklı..yani sizi epey uğratırır  >:(

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2010, 21:02:24 »
dürbün göğüs ama göğüs değiştirmek öyle kolay birşey değil işçiliği pahalı. Her bir şey takmayı düşündüğünüzde okadar parayı kenara atın bi bakacaksınız 9n2parası çıkmış. Motor geliştirme dürbün göğüs çelik jant vs. derken milyarlar saçılıyor
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2010, 22:35:35 »
belki hurdacıdan komplesi bulunur, alınır, denk gelirse mesela, sonrası işçilik sadece

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2010, 22:38:12 »
Deniz ne yapıcan o sekilsiz gogusu... Bizimkiler daha klas bence....

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2010, 22:52:03 »
Deniz ne yapıcan o sekilsiz gogusu... Bizimkiler daha klas bence....

abi bilemiyorum şu an, cam kontrollerinin ortada olmasına taktım şu sıralar, sadece 6N2'nin kapılarını mı alsam? ama kesin olarak bildiğim bi şey var ki 97 modellerin gösterge panelini kesinlikle değiştiricem, şu GTi tako'sunu alabilitem var gibi, çıkmasını bulmaya uğraşmak+ışık renklerini değiştirmeye uğraşmaktansa o vatandaşla pazarlık etmek daha mantıklı geliyo