Gönderen Konu: polo modıfıye tanpon  (Okunma sayısı 10802 defa)

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
polo modıfıye tanpon
« : 20 Temmuz 2010, 19:49:53 »
arkadaslar 1998 polo 1.6 hb var bende su zamana kadar baya modıfıye yaptımmmm gosterge ısıklarıda dahıllll heryerıyle oyandımmm ama sadece tanponlara dokunmadımm bana ıstanbul en guzel modıfıye tampon yapan bırılerını syleyebılırmısın tabı bırazda hesaplı olması lazımmm

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
Ynt: polo modıfıye tanpon
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2010, 22:19:47 »
Ben sadece bi öneride bulunmak istiyorum.Zevk sizin siz gene hosunuza gideni yapın.illa tamponla oynucam diyosanız bence golflerin tampon altı spoylerini poloya uyduruyolar sitede bi kaç örneği var.Bence gene kendi fikrim bu piyasada cok fazla  dökme tamponlar ve tampon ekleri var bence hiç güzel olmuyor,onu yapacagınıza tamponları hiç ellemyin daha iyi bence.En uygunu golfün tampon altı spoylerini takın bi şekilde uydururlar.

Çevrimdışı cengo26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2010, 22:21:59 »
Sis kapaklarının üstünde ki kaşlarıda iptal edebilirsiniz sade ve hos olur.

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2010, 22:31:03 »
evet haklısın ama dıyorumkı benım polomun tavan kısmının boyası yandı hanı boyatıcm dıyorumkı o sırada tanpondada cızıjler var onları boyatanakadar bı modıfıyelı yampon alıyım ondan dolayı syledım aslında arabamda tamponlarım hos duruyoo resımde gordun ılk halı arabamın suann baya deıstı cunkuu

Çevrimdışı Micro

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2010, 22:46:00 »
ankarada karlıkçı halil var oto sport olarak geçiyor firma adı. modifiye tampon ekleri var. benim polomun ön tamponun altındaki siyah plastik karlık çalındı. bir türlü bulamıyorum. boş boş kaldı öyle çok sırıtıyor. bi tane tampon eki yaptırcam artık. boya kodunu veriyosun boyalı gönderiolar. düşün istersen.
sport.com.tr" class="bbc_link" target="_blank" rel="noopener noreferrer">http://www.otosport.com.tr gir incele
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2010, 22:48:29 Gönderen: Micro »

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2010, 14:20:32 »
Valla kardeş bana kalırsa hiç tamponlarla oynama derim.İstanbul gibi yerde aracı alçaltmak mantık işi değil.ama illa ellicem diyosanda o zaman gir orjinal al derim.Dökme polyester olanlar çabucak kırılıyor ayrıca iğrenç görünüyor.hem hesaplı olupta hemde iyi işi yapan yer bulmakta mümkün olmadığına göre...Seçim senin  ;)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2010, 14:31:20 »
evet halısınız ama aracımı modıfıye tutkum yuzndennn tampon deısımı yapmak ıstıyorum ama bu syledıklerınızden sonrda bı sure dusuncemı naraka plana atıcammm suann aracım boyaya gırıcrk bakalım sonuclarını gorucezzz cok ugrastım aracla dıreksıyon dahıl cogu yerı modıfıye olduuu :)))

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2010, 15:20:10 »
tamponu değiştirmek yerine,logosuz ön panjur ve golf vr6 ön karlığı al hem daha sade bi görüntü olur hemde sağlam olur :)

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2010, 15:55:34 »
evet haklısın ben bunu bı dusunıyım saolun arkadaslar fıkırlerınız ıcınnn

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2010, 22:21:24 »
ben tamponumu satıcam ist neresindensin buluşup bakarsın uyguna vericem tamponumu..
modifiyeli tampon
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp