Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1645147 defa)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #4018 : 31 Ağustos 2012, 01:15:00 »
Nokia'nın çakması varda X5'ın olmaz mı.. Hey gidi heyyy..
Das Auto..

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Das Auto..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4020 : 31 Ağustos 2012, 01:55:32 »
sen yine de günahını alma, nolur nolmaz ;)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4021 : 31 Ağustos 2012, 03:21:54 »
Bu araçın mantigi farklı.. ;)

bızım burda bıde :D ılgınc :D
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #4022 : 31 Ağustos 2012, 11:27:16 »
Sahibinin yolu düşer, gelir görür ayıp olur. Bence eş, hala, teyze transferleri için çok iyi.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #4023 : 04 Eylül 2012, 14:58:26 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-temiz-1-4-polo-98224875/detay

İlandaki araç benim eski polo, ilan detaylarında düzeltmeleri kırmızı ile yapıyorum. Şu fazla fiyat yazmak için olmayan şelyeri söyleyerek göz boyamaya çalışanları anlayamadım ve anlayamayacağım. Her kişi tabiki aracına istediği fiyatı çekebilir bunda bir sorun yok ama insanları kandırmaya çalışmak bence doğru bir tavır değil.

ARABANIN 2. SAHİBİYİM. (Yanlış ben bile satmadan önce ikinci sahibi değildim.)  SUNROOF HARİÇ FULL DONANIMLIDIR. (Yanlış araç trendline donanım olup ABS yoktur o nedenle full denemez.) (ÇELİK JANT, ÖN-ARKA PARK SENSÖRÜ,(Bunları yan sanayi olarak ben taktırmıştım.)  ELEKTRİKLİ DİKİZ AYNALARI, 4 CAM ISITMALI (Bu 4 camın nasıl ısıtmalı olduğunu anlayamadım bende böyle bir özellik yoktu.), AİRBAG, ÖN-ARKA SİS FARLARI, OTOMATİK CAMLAR (sadece ön camlar otomatikti arkaları yaptırmadılarsa bence belirtmeleri gerekir.), SİYAH AMERİKAN CAM FİLMLERİ, ORTOPEDİK KOLTUK KILIFLARI, 7 ADET  HAVA YASTIĞI (2 adet hava yastığı vardır.)  VE POLO 1.4 ÖZELLİKLERİ.
LÜTFEN CİDDİ OLANLAR ARASIN...FİYAT BİRAZ YÜKSEK AMA TEMİZ BİR ARABADIR. (Ön camurlukta mini onarımdan yaptırılmış düzeltme ve boya vardır.)

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #4024 : 04 Eylül 2012, 15:55:03 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-temiz-1-4-polo-98224875/detay

İlandaki araç benim eski polo, ilan detaylarında düzeltmeleri kırmızı ile yapıyorum. Şu fazla fiyat yazmak için olmayan şelyeri söyleyerek göz boyamaya çalışanları anlayamadım ve anlayamayacağım. Her kişi tabiki aracına istediği fiyatı çekebilir bunda bir sorun yok ama insanları kandırmaya çalışmak bence doğru bir tavır değil.

ARABANIN 2. SAHİBİYİM. (Yanlış ben bile satmadan önce ikinci sahibi değildim.)  SUNROOF HARİÇ FULL DONANIMLIDIR. (Yanlış araç trendline donanım olup ABS yoktur o nedenle full denemez.) (ÇELİK JANT, ÖN-ARKA PARK SENSÖRÜ,(Bunları yan sanayi olarak ben taktırmıştım.)  ELEKTRİKLİ DİKİZ AYNALARI, 4 CAM ISITMALI (Bu 4 camın nasıl ısıtmalı olduğunu anlayamadım bende böyle bir özellik yoktu.), AİRBAG, ÖN-ARKA SİS FARLARI, OTOMATİK CAMLAR (sadece ön camlar otomatikti arkaları yaptırmadılarsa bence belirtmeleri gerekir.), SİYAH AMERİKAN CAM FİLMLERİ, ORTOPEDİK KOLTUK KILIFLARI, 7 ADET  HAVA YASTIĞI (2 adet hava yastığı vardır.)  VE POLO 1.4 ÖZELLİKLERİ.
LÜTFEN CİDDİ OLANLAR ARASIN...FİYAT BİRAZ YÜKSEK AMA TEMİZ BİR ARABADIR. (Ön camurlukta mini onarımdan yaptırılmış düzeltme ve boya vardır.)
keske bu yazdıklarını herkese duyurabılsek.... hatta bunları adama bıle gondermeyı dusundum..

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #4025 : 04 Eylül 2012, 16:59:41 »
keske bu yazdıklarını herkese duyurabılsek.... hatta bunları adama bıle gondermeyı dusundum..

İnanın insanların pazarında gözüm yok ve bu tarz insanlarla uğraşmakta bana zor geliyor, fakat açıklamaların yarıya yakınının gerçeklerle doğru orantıda olmaması satıcının cahilliği ile açıklanamayacağı kanaatindeyim. Keşke bu kişi açık açık araçta olan ve olmayanı belirterek hakkı olan parayı istese idi diye düşünüyorum. Yine aynı kişi olduğunu tahmin ettiğim satıcı, bir önceki aracı satma girişiminde bende iken 3 yıl sokak kenarına park edilerek kullanılan aracı aldıktan birkaç ay kadar sonra garaj arabası diye satmaya çalışmaktaydı. Keşke bu gibi durumlar hiç oluşmasa da herkes gönül rahatlığı ile araç alıp satabilse. Neyse daha fazla yazıp sizlerinde başını ağrıtmayayım, Allah'ın bu satıcıya öncelikle hayırlı satışlar nasip etmesini ve herkesi de öncelikle dürüst insanlarla karşılaştırmasını dilerim. Siz siz olun, sürprizlerle karşılaşmamak adına, büyüklerimizin belirttiği gibi tavsiyeleri alışverişten önce dinleyin, alışveriş yaparken de kulaklarınızı tıkayıp gözünüzü dört açın.

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4026 : 05 Eylül 2012, 15:19:59 »
Ben anlayamadım bu aracı, motor GTI, içi comfort birde 4motion  ???
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-esi-yok-34-brk-4-ceker-98311466/detay

düzeltme: Arabaya sonradan gti motoru takmışlar :) sorunlar çözüldü :)
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2012, 17:19:12 Gönderen: DenQ »

Çevrimdışı pin-pon

• Profili Görüntüle
http://www.hizliupload.com/img/86356097984794989483.jpg                                                 t3 syncro.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4031 : 06 Eylül 2012, 23:28:26 »
macun power