Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1648512 defa)

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #2324 : 13 Kasım 2011, 21:35:44 »
Acaba alan varmı.. Sonuçta 97 model hiçbir marjinalliği olmayan bir mal yada araç. Piyasası belli olan bir modeli neden yüksek rakam tutarlar. 20 bin 3 kasaya kim verir 4 kasa kıralları dururken..  Neyin EGOMANYASI bu. Acaba özel mesajlardan bu satanlara küfür etmiyolarmı nasıl bir bünye demi bukadar argo yu bukadar kötü sinerjiyi kaldırıyor :D :D

beyin bedava :))))))))))))
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2325 : 13 Kasım 2011, 21:35:56 »
Acaba alan varmı.. Sonuçta 97 model hiçbir marjinalliği olmayan bir mal yada araç. Piyasası belli olan bir modeli neden yüksek rakam tutarlar. 20 bin 3 kasaya kim verir 4 kasa kıralları dururken..  Neyin EGOMANYASI bu. Acaba özel mesajlardan bu satanlara küfür etmiyolarmı nasıl bir bünye demi bukadar argo yu bukadar kötü sinerjiyi kaldırıyor :D :D

bu tıplere undergrand cılgın denıyo ersan :D :D :D yasam tarzıdır belkı saygı duyalımm :D :D :D :D :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2326 : 13 Kasım 2011, 22:15:40 »
 Saygımız sonsuz zaten :)  Arkadaşa golf III GTI arıyoruz ama herzaman olduğu gibi internet fiyatları acayip uçuk.. Sanki siparişle araba satışı, parayı havale etçez oda aracı kargo şansımıza ne çıkarsa :D :D

Ama hakkaten çok araca bakıyoruz ve muameleye sahibindende gördük demiyoruz acayip fiyat farkları var. Bursa pazarında 2 araç vardı 1 i 10,750 fiyat etiketli Sahibindende aracın fiyatı 16,000 TL idi ama pazarda nedense altın kaplamalarını falan çıkarıp konmuş fiyat vardı ve tabiki üzücü sonuç.. 3 parça lokal boya denen araç komple boyalı ve 3 parçaya sonradan boya yapılmış çıkıyor..  :bekleriz:
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2328 : 14 Kasım 2011, 12:50:17 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1988-model-emsalsiz-german-style-vw-jetta-coach-64046522/detay/#

Araç 9.750 tl' ye satıldı.Şimdi 14.250 TL yani bu fiyat arttırmayı bir tek Kayserliler yapmıyormuş ....
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2011, 12:50:38 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2330 : 14 Kasım 2011, 13:05:41 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1988-model-emsalsiz-german-style-vw-jetta-coach-64046522/detay/#

Araç 9.750 tl' ye satıldı.Şimdi 14.250 TL yani bu fiyat arttırmayı bir tek Kayserliler yapmıyormuş ....

bir serzenişte ben bulanayım dedin he burak :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2331 : 14 Kasım 2011, 13:11:31 »
Aynen abi geçen okuduklarım biraz kırdı.Ayrıyeten çağlar abi de yazan rakamdan düşük bir rakama satmıştı yanlış hatırlamıyorsam
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2011, 13:12:01 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2332 : 14 Kasım 2011, 13:16:32 »
Aynen abi geçen okuduklarım biraz kırdı.Ayrıyeten çağlar abi de yazan rakamdan düşük bir rakama satmıştı yanlış hatırlamıyorsam

ticarette hersey mübahtır fiyatı koyan satabiliyorsa yapacak birşey yok bu işte kayserililer ii dir her zaman

çağların araba yalan rüzgarına kafa tutardı çok sular aktı köprünün altından zaten çağlarda bu arabadan vazgeçti herşeyi tecrübe ile ögreniyor insan

Yunus EMRE

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2333 : 14 Kasım 2011, 13:18:07 »
Aynen abi malın sahibi ne diyorsa o fiyattır onun için fazla söze gerek yok

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2334 : 14 Kasım 2011, 13:20:11 »
Aynen abi malın sahibi ne diyorsa o fiyattır onun için fazla söze gerek yok

dediğin konuya bende yazmısım :) kaymağı herkes sever :)

Yunus EMRE

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2335 : 14 Kasım 2011, 13:53:24 »

Burak kayserili esprisini ben yapmıştım. ama bunda kırılacak herhangi bir şey yok. kötü niyetim yoktu o espriyi yaparken. sakın yanlış anlamayasın. benim en sevdiğim arkadaşım, en yakın dostum. kardeşim kadar hatta kardeşimden yakın bir arkadaşım var Kayseri'li. aynı espriyi ona da yaparım ben. ya da başka örnek vereyim. eşim Trabzon'lu. ona kayınbiraderlerime Karadenizli esprisi yaparım. inan bana kötü bi niyetim yok. Kayserililerin ticari zekası malum. tartışılmaz. o ilandaki eleman da Kayserili olunca öylesine bir espri yaptım. maksadını aşan bir durum olduysa kusuruma bakma. insan kırmak yapmak istediğim en son şeydir. özür dilerim.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2336 : 14 Kasım 2011, 14:07:59 »
Kötü niyetle demediğin bellide.Sadece söyleme tarzı "Satışı hangi ilden" Derken sadece bunu Kayseriler yapıyor gibi aktarılması kötüydü.Belli bir topluma itham etmen üzdü beni
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2011, 14:09:09 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #2337 : 14 Kasım 2011, 14:19:26 »
Kötü niyetle demediğin bellide.Sadece söyleme tarzı "Satışı hangi ilden" Derken sadece bunu Kayseriler yapıyor gibi aktarılması kötüydü.Belli bir topluma itham etmen üzdü beni

yok abicim inan öyle bir maksadım da yoktu. tamamen espri amaçlı söylenmiş bir söz. Kayserilileri gerçekten çok severim. takdir ederim. kardeşim Kayseride görev yapıyor. ziyaretine gittiğimde alışveriş ederken pazarlık ederken sen Kayseriliysen ticari zekan varsa ben de Hataylıyım pazarlık inadım vardır diye takılıyordum esnafa. yüreğini ferah tut. sadece espri amaçlıydı söylediklerim. sonuçta buradan sadece yazıyoruz. karşılıklı konuşma olsa, jestlerle mimiklerle şaka mı ciddi mi ayırt etmesi kolay da buradan her an yanlış anlamalara sebep olabilir. söylediklerimde son derece samimiyim. espriydi.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.