Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1648357 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #3094 : 05 Mart 2012, 21:56:10 »
ya ama öyle diyorsun da Almanya'da konfora yönelik ekipmanlar yokken sürüş yol tutuş ve güvenliği geliştiren ekipmanlar tavan. teyzemin oğlunun yalancısıyım. buradaki boraların yarısından fazlası 4 çeker diyor. bizde 4 çeker yok. diğer yandan alman vw sitesinde yan hava başlıkları basic de bile standartken bizde comfort pololarda bile opsiyonel. esp opsiyonel.
+1

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3095 : 05 Mart 2012, 22:06:08 »
ya ama öyle diyorsun da Almanya'da konfora yönelik ekipmanlar yokken sürüş yol tutuş ve güvenliği geliştiren ekipmanlar tavan. teyzemin oğlunun yalancısıyım. buradaki boraların yarısından fazlası 4 çeker diyor. bizde 4 çeker yok. diğer yandan alman vw sitesinde yan hava başlıkları basic de bile standartken bizde comfort pololarda bile opsiyonel. esp opsiyonel.
bende onu diyorm iste :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3096 : 05 Mart 2012, 23:59:36 »
bende onu diyorm iste :D

evet. hakikaten de onu diyorsun da. ben niye lafı başından anlamamışım hayret doğrusu.  :D :D :D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3097 : 06 Mart 2012, 00:55:04 »
evet. hakikaten de onu diyorsun da. ben niye lafı başından anlamamışım hayret doğrusu.  :D :D :D
oluyo arada ole  :D :D

Çevrimdışı frtzmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3098 : 06 Mart 2012, 02:03:23 »
benim bi görüşürüm var arkadaslar bilmem katılırmısınz ama genelde volkswagenin dizel araçları biraz daha boş oluyor mesela golf 3 te bunun çok örnekleri var belkide ekonomiye kaçma bakımından böyle bir durum olabilir diye düşünüyorum

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3099 : 06 Mart 2012, 02:23:21 »
6N2 nin comfortline'ı yok dizelde mesela...  gti yı yok, 1,0 motor olanı yok yokta yok... doğuşta fakir satıcılardan zaar :D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3100 : 06 Mart 2012, 02:37:19 »
6N2 nin comfortline'ı yok dizelde mesela...  gti yı yok, 1,0 motor olanı yok yokta yok... doğuşta fakir satıcılardan zaar :D

doğuş satacak arabayı getiriyor,mesela Golf 4 üretilirken Türkiye'de 1.6 motor en çok tutulan motordu o yüzden hep 1.6 geldi,bugünkü şartlar o zaman olsa 1.4 16V getrirdi :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3101 : 06 Mart 2012, 02:56:32 »
numunede olsa bikaç GTI la süslese ya showroomları büyük şehirlere 5er 10 ar tane mesela.. hiç deilse 2. ele düşünce alırız belki :D
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3104 : 06 Mart 2012, 19:56:39 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-orjinal-1981-model-golf-i-77137178/detay

araba turşu istediği fiyata bak  :t

böylesine açacan telefonu. yarım saat telefonda anlattıracaksın. sonra tamam kardeşim yarın geliyorum almaya diyeceksin.575 lira fiyatını eder. ucuz bile yazmışsın. ben 1000 lirayı gözden çıkartmıştım halbu ki diyeceksin.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3105 : 06 Mart 2012, 20:56:21 »
Niye öyle diyorsunuz  ;) Sunroof var,tesisat dolu ,direksiyon kılıfı var,tekerden bağımsız farklı jantlar,kaput rüzgarlığı hey gidi hey bide biliyoruz gibisinden forumda takılıyorsunuz  boş yere vakit kaybı işte  adam işi biliyor  ;D ;D
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3107 : 06 Mart 2012, 21:05:35 »
Bi ilan daha düşmüş. İnsanlar garip işte 5 yıldır muayene yok, 1200TL vergi borcu var, üzerindeki motor işli değil VALLA BÜLBÜL ŞAKIMASI gibi anlatmış yediği haltları bide işinize gelirse rakam bu valla ağlamak istiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kelepir-1982-golf-i-dizel-5-vites-77179921/detay
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"