Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 107055 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #196 : 18 Ekim 2010, 15:15:14 »
Hadi bakalım bismillah dediniz artık allah yüzünüzü ak etsin diyelim kolay gelsin merakla bekliyoruz yapılan işleri bol bol fotolarla bizide bilgilendirin.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 15:16:23 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #197 : 18 Ekim 2010, 15:31:05 »
Tabi tabi fotoğraftan bil birşey olmayacak bu projede :) iş yerimde 13dk uzaklıkta baktım bugun , 2 günde bir giderim ben kaportacıya aşamaları tek tek fotoğraflicam. Ben olmasam bile Erci zaten hep ordaymış ama ben ayrı kalamam şimdi Tosunumdan kaportacı da halloldu ya keyfim iyice yerine geldi :P

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #198 : 18 Ekim 2010, 15:33:00 »
hadi bakalım hayırlı olsun geri getirirken itici kuvvet arkandayız hep :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #199 : 18 Ekim 2010, 15:34:07 »
hadi bakalım hayırlı olsun geri getirirken itici kuvvet arkandayız hep :D

İnşallah geri getiriken ben çekicem sizi :) Motor u o kadar yaptırıcaz caanvar gibi olsun :P araba 1.3 zaten 300cc sini ben çalıyorum 1.0 iyi gider işte Benzine de döndü artık. Yakıcam zaten o LPG kiti....

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #200 : 18 Ekim 2010, 17:10:40 »
En güzeli yaparsın murat o araca LPG gerekmez motor ve karb bakımı yapın bide 5 ileri şanzıman bulun ona uzun yolda 3-4 litre arası yakar. 1300cc motorlar cefakardır uzun ömürlüdür düzgün bakımlı kullnırsan ve üzmessen hiç sorun çıkarmaz.

Nizam götürdü işi bitincede nizam getirsin bence bu iyiliği ona çok görmeyin tosunla. Bak hiç korkmadan bütün riskleri alarak sökük arabayı trafikte götürmüş tam KANKA adamdır nizam. Öptüm nizam kardeşim fazla yemek yime sığamayacan bak yakında mk1 lere.  ;D

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 18 Ekim 2010, 17:42:36 »
ben sadece garajdan cıkardım abi usta götürdü o kadar yolu ama tıkandıgında hep iteledik erci fotoladı :D düşüncelerin için teşekkür ederim abi

slogan belli yiyen dikilir yemiyen yıkılır :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 18 Ekim 2010, 19:35:18 »
LPG kitini yakmak + 5 ileri şanzumanda hem filirim bende bu arad fazla yemeyin ha  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 18 Ekim 2010, 19:49:37 »
LPG kitini yakmak + 5 ileri şanzumanda hem filirim bende bu arad fazla yemeyin ha  :D

cok paradir simdi o 5 ileri...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 18 Ekim 2010, 19:51:35 »
Ondan kazandığın tasarufla kendi parasını kurtarır emin ol ben Tosunu kullandım makinası gerçektende güçlü LPG'deyken bile o araca 5 ileri şart emin ol ! 4 ileri yetmiyo o Mk1'e  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 18 Ekim 2010, 20:29:42 »
Sitede proje aşamasında en çok fotoya sahip olan (tabiki benden sonra :P) tosun olacak hem murat kardeşim hem ben bol bol fotolayacağız benm evede çok yakın kaporta ustamız zaten çok nazlı ama çok güzel işçilikli bir usta artık mesleğinde pişe pişe gevremiş bir usta motor ustamız zaten benden sonra golf çü oldu çıktı oda hastası oldu :D kolunda serum iğnesi varken motoru indirmeye çalışıyordu bugün valla bu gün iki laf ettim baktım yavuz abide iyice heveslenmişti çok güzel olacak çook :D tek kızdığım olay benm arabayı yapmadan muratın kine başladık :P:P:P
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 18 Ekim 2010, 20:41:18 »
kardeş zamanında birilerine al dedim burdaki 5 ileriyi  :) hala duruyo alacak olursan 400 diyordu 350 ye bitirmiştim o zaman ama şimdi yine direnirse 400 de bnde direnmeye çalışırım ona ;) benden söylemesi. polo şanzımanıymış sanırım gerekirse gider koduna bakarım. 1,3 GF jetta 1 in üzerinde duruyor haberin olsun

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #207 : 19 Ekim 2010, 09:42:56 »
kardeş zamanında birilerine al dedim burdaki 5 ileriyi  :) hala duruyo alacak olursan 400 diyordu 350 ye bitirmiştim o zaman ama şimdi yine direnirse 400 de bnde direnmeye çalışırım ona ;) benden söylemesi. polo şanzımanıymış sanırım gerekirse gider koduna bakarım. 1,3 GF jetta 1 in üzerinde duruyor haberin olsun

AYnı ay içinde Coilover + Jant + Motor bakımı + Kaporta bitirdi beni kardeşim ya :) maddi anlamda dipteyim sondayım... Belki gelicek ay eğer ayarlayabilirsem durumu... Bu arada kapağı polisajlamaktan vazgeçtim , Mat siyah yapıcam minnacık motorda krom motor kapağının işine :P
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2010, 09:45:10 Gönderen: MuYMuY »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 19 Ekim 2010, 09:56:15 »
:P mat siyah for ever  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 19 Ekim 2010, 10:08:08 »
krom yaparsan sokup takılması gerektıgınde sorun olucaktır bence onuda  boyacına var fırında gzlce onuda boyarsın murat cok gzl olur

ust kapak-trıger koruma-westıng house boyat kırmız kırmız ne gzl durur
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..