Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 107086 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #350 : 22 Kasım 2010, 16:57:46 »
 :bekleriz:
Ne oldu ki bitirmiyor arabayı? Neden kıvırdı şimdi, işe başlayıp mundar etmeseydi bari!
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #351 : 22 Kasım 2010, 18:47:06 »
............... herifler yaa ... nasıl esnaf bunlar anlamıyorum.. :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Evet beyler ve beklenen sonunda oldu. Kaportacı ani bir dönüşle bizi yarı yolda bıraktı , hakkında söyleyecek o kadar çok şeyim var fakat forumu kirletmek istemiyorum. Sonuç itibari ile arabayı bitirmeyeceğini söyledi. Motor ustasına da yolu verdim verdiğim paraları söke söke alacam ikisindende , perşembe gününe kadar mühret verdim paraları ayarlamaları için ... Babamın eski bir ustasına teslim edeceğiz aracı artık ne kadar fatura çıkararırlarsa kabulum olacak çünkü ruh sağlığı elden gidecek yoksa. Son durum budur proje 1 aydır ilerlemiyordu herhalde 2 hafta daha bu şekilde kalacak...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #352 : 22 Kasım 2010, 18:52:47 »
Allah Sabır versin Murat abi olacağı varmış demek lazım. Daha iyisiyle yola devam inşallah. Kolay gelsin inşallah. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #353 : 22 Kasım 2010, 19:07:15 »
Herkez basıt oldugunu dusnuyor muratcım al ıste bır fıyasko daha bende cok yasadım lanet olsun hıc bır zaman tam ıstedıım gıbı olmadı ama 2011 yaza muhtesem olucak benım ufaklıgım klıma takıcam devamm :) tosunda daha gzl olucak 2 mız bır gezecegız  ;D içinş frah tut
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2010, 19:07:39 Gönderen: cahitarsal »
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #354 : 22 Kasım 2010, 19:39:18 »
Herkez basıt oldugunu dusnuyor muratcım al ıste bır fıyasko daha bende cok yasadım lanet olsun hıc bır zaman tam ıstedıım gıbı olmadı ama 2011 yaza muhtesem olucak benım ufaklıgım klıma takıcam devamm :) tosunda daha gzl olucak 2 mız bır gezecegız  ;D içinş frah tut
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #355 : 22 Kasım 2010, 21:06:23 »
Murat aradın açamadım hastayım ne saçmalamış onlar gidip bir konuşayım ben yarın
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #356 : 22 Kasım 2010, 21:41:53 »
Murat aradın açamadım hastayım ne saçmalamış onlar gidip bir konuşayım ben yarın

Yok kardeşim ben onları allaha havale ettim paramla rezil olmak bu olsa gerek , kusura bakma sende arada kalmış gibi hissetme kendini bunların kanı bozuk olduğunu nerden bilicektin sende...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #357 : 22 Kasım 2010, 21:51:34 »
Valla Murat kardeşim konunu uzun zamandır takip ediyorum, iyi sabır var sende, ama azmetmişsin neticesinde çok güzel bir iş çıkacağına inanıyorum, elimden gelen bir şey olabilir mi bilemiyorum :-[ gerçekten yüreğimden geçen şey şu: arabanı tamamladığında karşısına geçip "her şeye değdi" demen

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #358 : 22 Kasım 2010, 21:52:25 »
Valla Murat kardeşim konunu uzun zamandır takip ediyorum, iyi sabır var sende, ama azmetmişsin neticesinde çok güzel bir iş çıkacağına inanıyorum, elimden gelen bir şey olabilir mi bilemiyorum :-[ gerçekten yüreğimden geçen şey şu: arabanı tamamladığında karşısına geçip "her şeye değdi" demen

Çok teşekkürler umarım o dediğin olur , görürü şu arabanın hayırlısıyla bittiğini....

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #359 : 23 Kasım 2010, 12:02:19 »
 Şu paraları iş bitmeden vermeyin kardeşim ya. Adam para peşin diyorsa bırakın geçin. Malzeme parası istese tamam onu vericeksiniz ama komple iş parasını isterse daha başından felç olacağının sinyalidir. Bende kendi arakadaşlarıma yaptırdım aracı bende peşin verdim onlar bile salladılar beni hep. Tamam işimi yaptılar ama uzun zaman aldı ama suratlarına söyledim bidaha işim düşerse nahh bulursunuz peşin parayı yaparsınız alırsınız paranızı :) ..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #360 : 23 Kasım 2010, 12:49:29 »
Şu paraları iş bitmeden vermeyin kardeşim ya. Adam para peşin diyorsa bırakın geçin. Malzeme parası istese tamam onu vericeksiniz ama komple iş parasını isterse daha başından felç olacağının sinyalidir. Bende kendi arakadaşlarıma yaptırdım aracı bende peşin verdim onlar bile salladılar beni hep. Tamam işimi yaptılar ama uzun zaman aldı ama suratlarına söyledim bidaha işim düşerse nahh bulursunuz peşin parayı yaparsınız alırsınız paranızı :) ..

Motor ustası zaten çok bir işçilik istemedi bizden malzeme parasın verdik sadece kaportacıda aynı şekilde , ama motor ustası hiç ellemedi aracı o yüzden ona verdiğim paranın tamamını alıcam , kaportacıyada %25 vermiştim paranın onada verdiğim paranın yarısını alıcam çünkü o iş yaptı aracın üzerinde cuma günü bütün parayı getiricek kaportacımız , şimdi arabanın yanından geliyorum çekiciye yükledik aracı ve son dakika değişikliği ile ümraniye sanayii ye gitti kaporta boya için. En yakın zamanda bnmde gidip motor ve elektrik ustası bulmam lazım.

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 23 Kasım 2010, 13:39:33 »
Motor ustası zaten çok bir işçilik istemedi bizden malzeme parasın verdik sadece kaportacıda aynı şekilde , ama motor ustası hiç ellemedi aracı o yüzden ona verdiğim paranın tamamını alıcam , kaportacıyada %25 vermiştim paranın onada verdiğim paranın yarısını alıcam çünkü o iş yaptı aracın üzerinde cuma günü bütün parayı getiricek kaportacımız , şimdi arabanın yanından geliyorum çekiciye yükledik aracı ve son dakika değişikliği ile ümraniye sanayii ye gitti kaporta boya için. En yakın zamanda bnmde gidip motor ve elektrik ustası bulmam lazım.

murat benım aracım suan bakımda konusalım eger yaparsa bırakırız ona toplar aracı
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #362 : 23 Kasım 2010, 14:13:56 »
murat benım aracım suan bakımda konusalım eger yaparsa bırakırız ona toplar aracı

Peder bizim ustalara çok kızmış olacakki , bütün ustalarıda ayarlamış demin çağırdı yanına. Kısaca peder el atınca işe bana pek birşey düşmedi yarın sabahtan gidip bulduğu ustalarla tek tek gidip konuşucam memnun kalmaz isem senin ustaya götürürüz arabayı tabiki önce kaportadan çıkması lazım.

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #363 : 24 Kasım 2010, 13:47:41 »
BEYLER ARACI YAPTIRMAKTAN VAZGEÇTİM BU HALİYLE JANTLAR COİLOVERLAR DAHİL 2.500 TL YE VERİYORUM...