Gönderen Konu: Mk1 GTI  (Okunma sayısı 20164 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Ynt: BEnim hurda SATILIK
« Yanıtla #28 : 07 Ağustos 2010, 16:57:37 »
hayırlısı olsun kardeşim..  :saygılar

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 07 Ağustos 2010, 18:59:42 »
Sağolun arkadaşlar araba şuan bende emenet gibi oldu desem yalan olmaz :) Ben gelin bakın alın diyemiyorum şu sıralar araba inanılmaz lazım oluyor beklemede bıraktım tam 3 arkadaşı öncelik ankaradan bi arakadaşımızın benden haber bekliyor gel diye. Bu sabahta aracın camında yılmaz isminde birisi telfonunu bırakmış satarsanız hemen arayın beni diye :D :D

Son yapılanlar bir takım conta (silindir kapak,emme ve egzost, külbitör mantar) 1 takım new O-Ring, Termostad, Direksiyon ve viraj demiri takozları, Ön Mk4 kaliper ve balatalar.. Bİşeyler daha unuttum ama dur bakam onlarda aklıma gelir :D
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2010, 19:07:25 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 23 Ağustos 2010, 02:22:19 »
azizim nakit son rakamın ne olur...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Ağustos 2010, 04:48:19 »
azizim nakit son rakamın ne olur...

10liradan fazla harcanmış bi araca pazarlık yakışırmı artık kardeşim..

Çevrimdışı ahmancar

• Ahmet Halit MANCAR
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1 & Mk4
« Yanıtla #32 : 23 Ağustos 2010, 05:58:00 »
evet  :( emeğe saygı LÜTFEN
Mancarlar Torna

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Ağustos 2010, 14:39:46 »
10liradan fazla harcanmış bi araca pazarlık yakışırmı artık kardeşim..
evet  :( emeğe saygı LÜTFEN

azizim konuyu bastan beri okudum ortada net bir rakkam yok o acidan sordum  yoksa akbabalik yaptigimiz yok... yakindan tanimasakta ersani ve ve aracini az cok forumdan taniyorum merak etme...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Ağustos 2010, 14:41:58 »
Evt arkadaşlar uygun fiyata benim hurdayı satıyorum burda 6000 e müşteri hazır buldum ama forumdan isteyen varsa ilk önceliği verebilirim...
Demiş Erşan abi  :-X
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Ağustos 2010, 14:42:56 »
akbabalık yapıyodun dediğimizi hatırlamıyorum ama yanlış anlycağını bilseydimde sölemezdim emin olabilirsin.

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Ağustos 2010, 14:46:44 »
Demiş Erşan abi  :-X

ama 6000 verdiler demis ortada kesin satmak istedigi rakkam yok...belkide daha fazla istiyo neyse kendi yazar bosuna nefesimizi tuketmeyelim ;)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Ağustos 2010, 14:47:41 »
6000 veren var hazırda demiş ama isteyen varsa önceliği veririm demişdaha ne kadar açık olabilirki.  ???
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Ağustos 2010, 18:03:21 »
Bedavaya GTI arkadaşlar pazarlık mazarlık hiçbişey yok gözümü kararttım 6000 tık para alan götürür.. Daha yeni 500 kaadımı yedi oda boşuna gitti ona yanıyom conta yada üst kapak dedik değilmiş. Kapak gevşemiş ordan sıkıştırınca su eksiltmiş ama iyi bi bakım oldu en azından motorun içinide gördük gözümüz arkada kalmaz. Yakıt deseniz en son ayarları ve bu son bakımdan sonra 20krş yakıyor uzun yolda ama gelin bakın alın diyemiyorum şuan arabayı kullanıyorum işi bende daha bitmedi.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Ağustos 2010, 19:01:53 »
Yok daha neler 6000TL'lil GTI  :o Ben aracı kendi gözlerimle gördüm araçta hiç bir problem yok katiyen LPG için en ufak bir delik bile delinmemiş GTI göre 20krş hiç bir şey değil yapmayın arkadaşlar bunun üzerine hala pazarlık yapmaya kalkışan olursa ayıptır emeğe saygı lütfen param olsa dk durmam hemen alırım hatta 6000 değil üstüne ben koyar 7000 yaparım teşekkür amaçlı  :o
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Ağustos 2010, 19:29:43 »
Aslında aracın satılmasına gerek bile kalmadı satılırsa ilave olacaktı birikimime.. Ama genede alıcak olursa değerlendirme yapıcam benim için şuan aracı korumak mesele baştada yazdığım gibi aracı muhafaza adememek beni bu araçtan en çok soğutan etkenlerden birisi. Hertaraf okadar bencil insan oğlu ile dolmuşki geçerken bi çizkte ben yapayım mantığı var.. Bu işler çiçek koparmakla başlar mala zarar vermeye kadar gider. Nediyim allah analarına babalarına akıl fikir versin sonra evlatlarına..

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 24 Ağustos 2010, 18:25:39 »
Aslında aracın satılmasına gerek bile kalmadı satılırsa ilave olacaktı birikimime.. Ama genede alıcak olursa değerlendirme yapıcam benim için şuan aracı korumak mesele baştada yazdığım gibi aracı muhafaza adememek beni bu araçtan en çok soğutan etkenlerden birisi. Hertaraf okadar bencil insan oğlu ile dolmuşki geçerken bi çizkte ben yapayım mantığı var.. Bu işler çiçek koparmakla başlar mala zarar vermeye kadar gider. Nediyim allah analarına babalarına akıl fikir versin sonra evlatlarına..

erşan uzun zamandır siteye giremiyordum . görünce üzüldüm . ama hayırlısı inşallah kıymetini bilen birine gider. satmasan daha iyi . ayrılmak zor çünkü.