Gönderen Konu: Mk1 GTI  (Okunma sayısı 20161 defa)

Çevrimdışı dr770

• Profili Görüntüle
Ynt: BEnim hurda SATILIK
« Yanıtla #42 : 27 Ağustos 2010, 18:24:59 »
merhaba araç hakkında hiç bir bilgim yok . telefon ile konuşmamız mümkünmüdür

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #43 : 27 Ağustos 2010, 18:27:54 »

erşan uzun zamandır siteye giremiyordum . görünce üzüldüm . ama hayırlısı inşallah kıymetini bilen birine gider. satmasan daha iyi . ayrılmak zor çünkü.

Biri gider biri gelir erol napalım. Ağzımızdan çıktı bikere, ok diyen 4 kişi var şuan onlardan biri alıp giderse vericem ama son bakımdan sonrada pek satasım kalmadı desem yalan olmaz :)   Motor bakımdan geçince baya rahatladı kendine geldi zamanla çiğ benzinin pistonlara yapışması biraz ağırlaştırmış makinayı, Şimdi sinek gibi oldu makina...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 27 Ağustos 2010, 18:33:28 »
merhaba araç hakkında hiç bir bilgim yok . telefon ile konuşmamız mümkünmüdür

Arkadaşım şimdilik araç opsiyonlu 4 arkadaşa benden haber bekliyolar gelin bakın diye, nasip kısmet almazlarsa satmaktan vazgeçtim aracı ama bu arklardan birisi alırsada söz çıktı bikere azımızdan gidecek araba.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı dr770

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 27 Ağustos 2010, 18:41:34 »
sanırım yanlış anlaşılacak bir cümle kurdum . bende 14 yıldır aynı mk1 re biniyorum . sizin satılık olan aracınızı merak ettim . daha detaylı bilgi almak istiyorum. satmak için söz vermiş bile olsanız bi konuşmak tanışmak isterim. forumları pek takip etmiyorum ama bu araçlar hakkında hatrı sayılır bir bilgiye sahibim. bir mk1 hastayıyım :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 27 Ağustos 2010, 18:50:42 »
sanırım yanlış anlaşılacak bir cümle kurdum . bende 14 yıldır aynı mk1 re biniyorum . sizin satılık olan aracınızı merak ettim . daha detaylı bilgi almak istiyorum. satmak için söz vermiş bile olsanız bi konuşmak tanışmak isterim. forumları pek takip etmiyorum ama bu araçlar hakkında hatrı sayılır bir bilgiye sahibim. bir mk1 hastayıyım :)

No preblem :)

Bendeki araç 82 model GTI Orj. enjeksiyonlu LPG yok (aman olmasında)

Telefonlarım 266 835 45 14 - 541 419 2312
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2010, 18:51:59 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı dr770

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 27 Ağustos 2010, 19:06:59 »
teşekkürler.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Ynt: Silinebilir.
« Yanıtla #48 : 06 Eylül 2010, 14:16:20 »
 Alacak varsada son oluru 8000 TL. Pek satasım yok gerçi artık maşallahı var bi 100 bin km daha arkama hiç bakmam.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2010, 14:17:05 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı megadeth20

• Profili Görüntüle
Ynt: Mk1 GTI
« Yanıtla #49 : 06 Eylül 2010, 14:58:10 »
hayırlı satışlar kardeşim