Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288522 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: VW GOLF GTI EDITION ufak ufak güzelleşiyor...
« Yanıtla #140 : 30 Eylül 2010, 20:47:54 »
gerı ver demedım abı . sat dedım :) gıdıp aldıgın yere ıade edıcek halın yok halıyle :) bı konu ac aklın suleyman abının farlarında kaldıysa. belkı satılır. ama yok beyendım takıcam dıyorsan senın zevkın tabıkı  :tamamdir senın yenı far guzel ayrıca kotu degıl. orjınal her zaman ıyıdır dıye suleyman abıye dedım . o fotoğraflı mesajında " eskı gtı farlarımı takıcam" mesajına cevap olarak yazdım :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 30 Eylül 2010, 20:49:59 »
baki bence farların güzel  8)

ben sadece jantlarını pek beğenmiyorum, biraz ufak duruyor  :-\

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 30 Eylül 2010, 21:05:38 »
ya arkadaşlar arabayı eşim kullanacak beğendiği çukura girsin diye orjinal lastikleri duruyor hem ucuz hem balon yapsada içim acımaz diye bunu aldım ama güzel güzel de binsin diye ATS'lere benzeyen bi jant aldım orjinal ebadında hemde 50 yere baktım almak için yarın ben binecek olsam aynı jantın 16'sını alır takarım başka bi janta da gireceksem markası farklı modeli aynı olur bu kadar da kesin söylüyorum...ayrıca jant ve lastik ölçüsünü arttırınca yaz ayında klimayıda açıp LPG ile giden kağnı gibi araçlardan olacağına iti var kopuğu var her zaman yanında olamayabilirim gaza basıp istediği yerden kurtulsun isterim trafik magandaları yüzünden trafikde sıkışıp kaza yapan yüzlerce bayan şöför var eğri oturalım doğru konuşalım bu şartlar altında siz ne yapardınız?

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 30 Eylül 2010, 21:12:10 »
hoca ona birşey diyemem, görüntü olarak dedim zaten, dediğin gibiyse olay bakmam ben de arabanın patiklerine  :melek:

zaten dost başa düşman ayağa değil mi?araç bence böyle de güzel

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 30 Eylül 2010, 21:15:05 »
trafık magandalarından kurtulmak o kadar basıt olsa keske .ben bır kez fılmlerı aratmıcak bır sahne yasadım. kagnı gıbı nıye olsun arac. jant ebadı buyuyunce arac bıraz agırlasır ama abartmayın bu kadar. 1.8 motor var neye yetmıyecek ? gaza basınca kurtulucak dıye bır kesınlık olmuyor işte. o kadar basıt olsa keske. her neyse konu bızım degıl .
eee suleyman abı nerdesın . yok mu yenı fotolarrr  >:D

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 30 Eylül 2010, 21:28:54 »
ben müşterilerimin araçlarına yüzlerce orjinalinden daha büyük jant vermişimdir heves edip alıp sonra geri getiren yüzlerce adamada şahit olmuşumdur gerek yakıt masrafından gerek aracın lastik ebadının büyümesi buna paralel artan maliyeti ve bu maliyetden kısmak için aldıkları ucuz lastikleri ve gene bu sebeple balans sorunu, ıslak zeminde aquaplaning gibi yüzlerce sorunun haricinde elbetteki ağırlaşan ve sürüş zevkinden uzaklaşan bi o kadar aracı gördüm :)

bu rakının üstüne buz atıp kristalleşen yani muhteviyatı bozulan bozuk rakının tadına alışan yurdum insanın tavrıyla aynı bence o tada alışıp her seferinde bozuk rakı içmek için lök diye buz atmaya devam etmekle sadece görsellik uğruna onca şeyden vazgeçmenin mantığını savunmak  aynı şey bence :saygılar

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 30 Eylül 2010, 21:45:26 »
ama su da bır gercek . benım fıkrımce arabayı gosteren jantlarıdır. bugun bır era gordum . donup arkanızı bakılmıyacak bır arac. fakat bır jant koymus. aşık oldum arabaya resmen. bazen yakıt sarfıyatını dusunmemek lazım. ben olsam dusunmem yanı.
mezara gelıcek halı yok arabanın bızle sonucta :)  yaşayalım gıtsın elımız ayagımız tutuyorken :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #147 : 30 Eylül 2010, 21:49:21 »
ama su da bır gercek . benım fıkrımce arabayı gosteren jantlarıdır.
sana katılıyorum abi arabayı gösteren birinci etmen jant kim nederse desin
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 30 Eylül 2010, 21:56:49 »
gırtlagına kadar gorsel modıfıyelı bır aracın papuclarını sokelım bakalım bırseye benzeyecekmı . ben sahsen kendı aracımı 13 veya 14 klasık bır jantla dusunemıyorum.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 30 Eylül 2010, 22:24:51 »
valla karşı çıkan ben hak veren gene ben şimdi diyeceksin ki bu ne yaman çelişki  :tamamdir yani tecrübe edicem abi zevk benim değil mi dedikden sonra akan sular durur eyvallah bu cevabın haricinde teknik olarak yok kardeşim olmaz öle şey yormaz arabayı benzin de yakmaz, balans sorunu hiç yaşamazsın gerekirse en kalitelisin takarım vs.. gibi şeyler deseydin sabaha kadar işin teknik detayıyla yanlış olduğunu izah ederdim ama zevk kardeşim diyene eyvallah ona denilecek hiç sözüm yok çünkü biliyorum ki görsel açıdan daha iyi durmaktadır ve önceliği bu olana ne desek azdır!Saygılarımla ben şirket arabama takamayacağıma göre şahsi aracımıda eşim kullandığına göre önce emniyet diyorum yanağı kalın olsun düşük süratte konforlu ve güvenli bi sürüş onun olsun 3. bir araba olursa hafta da bir kere kullanacağım bi arabaya bende en büyük jantı koymayı isterim ne yalan söyliyim hehehe :melek:

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 30 Eylül 2010, 22:26:33 »
heh sımdı bu acıklama super oldu ıste abıcım. o zaman bu jantların kalsın uzerınde ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 30 Eylül 2010, 22:31:12 »
tamam planım şu  bizim hatun acemiliğini 1-2 senede atar (umarım) o zamana kadar bu lastikleri bitiririz sonra seneye ben gider 16-17 Allah ne verdiyse jant-lastik alır-takarım 14'lere de kış lastiklerini takar lastikçide sök-tak için saatlerce beklemek zorunda kalmam bana da bu jantlar yüzünden bi 500 daha girmiş olur artık ne yapalım ::)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 30 Eylül 2010, 22:32:34 »
abı senın zaten 3 ordan 5 burdan gide gide bı hal oldu vallahı :D

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 30 Eylül 2010, 22:33:12 »
Baki Çelik farları satmıyorum ki hellalar çok kötü durumdalar bakmayın gzel göründüklerine.İç yansıtıcıda paslanmalar var bir camda kırık var taş nedeniyle.Haa içi siyaha boyanıp birde cam ayarlanırsa olur ama ben orjinalini daha oturaklı bulduğum için hazır değişecekkken onlardan alayım diyorum.senin farlarda iyi yeni aldıkların hayırlı olsun.Ama sana şunu söyleyebilirim.Eğer xenon filan takacaksan o farları direk merceklerini değiştir derim bir daha sök tak olmadan.Çünkü bu tür malların mercekleri cidden kaitesiz :(
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ