Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288507 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Eyvallah mantıken metalin ataletini azalttığı doğru
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Maşallah ya süper görünüyo bence GTI logosunu koyma böyle çok daha güzel gözülüyo hatta plakalarıda takma nekadar sade o kadar güzel  :sevgi: Bende GTI logosunu söktüm böyle gözüme daha sade geliyo  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Maşallah ya süper görünüyo bence GTI logosunu koyma böyle çok daha güzel gözülüyo hatta plakalarıda takma nekadar sade o kadar güzel  :sevgi: Bende GTI logosunu söktüm böyle gözüme daha sade geliyo  :tamamdir

Takmayacamda yiğit namıyla anılır ;) Gerçi gidişimden herkes anlıyo aracın ne olduğunu ama sonuçt o bir GTI etiketi şart :) Yğmurlar dinsin biraz kendime geleyim komple bitmiş haliyle fotoları paylaşacağım inş.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
gtı takma . bı tane 16v logo bulalım sana :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
gtı takma . bı tane 16v logo bulalım sana :D
Heh o olur bak  :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
ama bı tanede sız bulun bana 16v logosu :) :D orjınalııne 30 lıra cektıler. arkamı dondum cıktım dukkandan :D :D :D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
ama bı tanede sız bulun bana 16v logosu :) :D orjınalııne 30 lıra cektıler. arkamı dondum cıktım dukkandan :D :D :D

Bizimkini bulsakta keşke30 lira isteseler :) Ta alamanyadan sipariş getiriyolar :P

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
orta yolu bulurdunuz belki keşke çıkmasaydın 5 liraya verecek değil ama en azından denemiş olurdun zaten inmeyen adam esnaf değildir benim nazarımda alt tarafı 30 tl maksat müşteri kazanmak ise eğer yolu bu olmalı dimi?

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
abı dogru dıyosunda satıcı adam gıbı satıcı olmassa pazarlık ypaıp arkamdan bedduasını almak ıstemem :) adam olmadıgı ıcın cıktım dukkandan.

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
adam mı avrat mı ne ara karar verdin ya? belki adamın eşref vaktinde gitmedin onu diyom!... Kadir İnanır gibisiniz dakkada siliyonuz adamı  :bekleriz:  git şimdi aynı adama söyle selamımı bak nasıl sütlaça dönüyo herif  :)
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010, 23:17:27 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
adam mı avrat mı ne ara karar verdin ya? belki adamın eşref vaktinde gitmedin onu diyom!... Kadir İnanır gibisiniz dakkada siliyonuz adamı  :bekleriz:  git şimdi aynı adama söyle selamımı bak nasıl sütlaça dönüyo herif  :)
Sütlaç mı bayılırım sütlaç kaşıklamaya hadi dalalım  :bekleriz:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Taze taze yeni resimler ekliyelim son hali budur arkadaşlar.Arçalar biraz kirlidir malum yapğmur var İstanbul da :)

Yanlız çekimler dandik biraz çeken eleman gece modunda çekti elleride titreyince :)

Yandaki gti da bizimdir.Ejderha yeşili 97 edition ;)

Bu arada panjurdaki GTI yazısını kırmızı GTI yazısını kırmızıya çevirmeyi düşünüyorum Siyah panjurdaKrom kayboldu gibi....

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
evet evet kırmızı olur olmadı siyah bile olur ama krom olmamış (güzellik ayrıntıda gizlidir :Enzo Ferrari) bu arada madem yandaki yeşilde sizin sök ondan tak kendi arabana bütün arabalar güzel olacağına tek seninki güzel olsun hihohohaaaaa  >:D yaşasın kötülük