Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288418 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Kafam takılan olay şu bunları delip takılıyor filan diyorlar kaliperlere zarar vermek istemiyorum açıkçası.Boya sorun değil Allah a şükür elim acayip yatkın boya işine :) 300 dereceye dayanıklı kırmızı boya aldım şimdi öndeki GTI amblemimi boyadım :) Sıra jantlar gelince Kaliperleri boyamak...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
Heehehe emre orjinal panjurunda yamukluk vardı yoksa onu takardım ama buda fena olmadı :p

Bu arada fren kaliperlerini kırmızıya mı boyasam yoksa brembo kaliper kapağımı aksam 4 tane ?

jantlar geldikten sonra al bnm arkadaşım almıştı kapakları takınca jant oturmadı haberin olsun jantlar gelince alırsın acele etme

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Yok zaten boyama yapıcam.Ayrıca şimdi motorun emme manifoldundaki DOHC 16V yazım iyice gitmiş onuda Kırmızı boya ile boyayacam :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Bende Brembo kapak al derim ama sen zaten kararını vermişsin DOHC 16V yazısı kırmızı güzel olur  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Bazı jantlara uymuyormuş asıl olan delinip takılması benim için sorun. Bu nedenle boya işine giricem.Zaten motorda yazı kırmızı ama solmuş .:)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
detaylı fotograflarda araca yapılanlar daha bi gun yuzune cıkmış abi 
yanlıs bildigim kadarıyla Brembo lar 17 inç ve üzeri jant ebatlarında takılıyor sen yinede araştır yanlış bilgi vermek ıstemem :tamamdir

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Brembo kapakları 17 ve üzerine takılıyor ayrıca fikrimi sorarsan çok çakma duruyo orjinali brembo olmadıktan sonra ve ben anlayabiliyorum uzaktan, o yüzden kırmızıya boya derim. Egzozu çift çıkış yap demiştim ya, benim hoşuma gitmiyor oval, dikdörtgen vs. çıkış ondan dedim, ancak supersprint ise işler değişir :tamamdir

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
ABT susturucuların akibeti ne Deniz gelemmi O.D.T.Ü'ye doğru  :halazn:  de bakem ne yaptın?

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Bu arada bu fren kaliperleri 16'dan sonrasına oluyo diye biliyorum 16''inch birinde gördüm sanıyorum ama bunlrın büyüğü küçüğü mü var bilmiyom yani standart ise bunların olması lazım bence boyatmkdan daha iyi bir çözüm ancak plastik sonuçta 4 tane çıkıyor bunlar alan için fazladan 2 tane kalıyo ise yani diğer ikiside aynı ölçü ve ebad'da ise ki sanmıyorum o zaman alanını parasını ortak verebilirim diğer ikisini de ben alırım  nasıl fikir tabi 4'ü aynı ise

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Baki bizde dört disk fren bizde boşa çıkma olmuyor ama zaten almayacağı.

300 dereceye dayanıklı mat kırmızı boya aldım sprey onunla boyayacapım.

Hatta ve hatta öndeki gti yazımı komple kırmızıya boyadım çok süper mat bir renk oldu.Şimdi yazı üstüne kağıt banttan maske yapıp aralarıda siyah mat spreyle boyayacam yarın.İlk kat şöle oldu ;)

Yanlız boya çok kaliteli ve biraz beceri ile süper bir iş çıktı ortaya ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
tamam kardeş ben arkası kampana olanlar için dedim zaten olursa diye  ;)  eyvallah

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Resme baktınmı yazıyı boyadığım spreyle boyayacapım mat kırmızı... Sence nasıl baki abi renk ?

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
bence çok güsel ama ben senin yerinde olsam benim araca yaptığım gibi siyah kırmızı yerine kırmızı beyaz üzerine oynamanı tavsiye ederim yada 3 rengi bir arada kullanmanı mesela bende araca 3 rengin dahil olduğu bi şerit çekeyim diyorm yarış aracı gibi mesela yada jantın kollarına da olabilir aynı şeritten her kola uygulayabilirim

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Yok abi kaliperler kırmızı çıtalar ve panjur siyah ve jantlarda gri :)