Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288425 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
BBS RX'leri aldıktan sonra bunları almaya niyetlenmiştim geçenlerde Birol'um,kışlık kullanım için,benimkileri satamadığım için vazgeçtim. :)
Nasip Süleyman'aymış,hayırlı olsun tekrar.

Zaten senin araca yakışmaz dı dermişim :) 3 Kasaya çok güzel oluyorda 4 kasayı bilmem ama bencede ufak kalır birde 4 lerin çamurlukları daha geniş boş kalır yani çamurluklar..

5ani5 mk2  sağolasın cümlemiz kazasız belasız inşallah.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2010, 10:36:20 Gönderen: ThE_Unforgiven »
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Süleyman, boyan dayanıklıysa, bir de boyayı atmadan önce zımparaladıysan yıkanırken bir şey olmaz, içim rahat olsun dersen vernikle ama verniklediğinde şimdiki kadar mat bir görüntü olmayacak, biraz opaklaşacak demek istediğim buydu. Şahsi fikrimi sorarsan opaklaşması daha güzel, parlak parlak daha güzel durur :tamamdir

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Deniz boya çıkar gibime geliyor.Gerçi sağlam attım ama bilmiyrum yabelki mat vernik atarım :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Deniz boya çıkar gibime geliyor.Gerçi sağlam attım ama bilmiyrum yabelki mat vernik atarım :D

sen o yazının mat olmasına çok heves ettin, vernik attığında keyfin kaçacak çünkü şu an yakaladığın görüntüyü tutturamayacaksın :-\

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Vernik şart abi sanki elimle zımpara gibi sürtsem çıkacak gibi geliyor yada ben korkumdan öyle düşünüyorum :):):):):)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Vernik şart abi sanki elimle zımpara gibi sürtsem çıkacak gibi geliyor yada ben korkumdan öyle düşünüyorum :):):):):)

mat boyayı atmadan önce yüzeyi zımparalamış mıydın?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Süleyman abi babamın rahatsızlığından dolayı bi kaç gündür giremiyorum forumda ben yokken çıkartmışsın meydana jantları hayırlı olsun bence orjinal renginde tak neden dersen bugün babamnın yanına hastaneye giderken bi tane Golf Mk3 SW gördüm aynı senin renkten jantlarda aynı bundan orjinal renginde çok şık durmuş  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Süleyman abi babamın rahatsızlığından dolayı bi kaç gündür giremiyorum forumda ben yokken çıkartmışsın meydana jantları hayırlı olsun bence orjinal renginde tak neden dersen bugün babamnın yanına hastaneye giderken bi tane Golf Mk3 SW gördüm aynı senin renkten jantlarda aynı bundan orjinal renginde çok şık durmuş  :tamamdir

Eyvallah Gökhanım dediğin gibi orjin  :tamamdir

Babaya da çok geçmiş olsun inşallah ciddi birşey değildir  :-\

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Eyvallah Gökhanım dediğin gibi orjin  :tamamdir

Babaya da çok geçmiş olsun inşallah ciddi birşey değildir  :-\
Allah razı olsun abi kalp krizi geçirdi durumu şimdi iyi kısmetse yarın taburcu  :sevgi:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Allah razı olsun abi kalp krizi geçirdi durumu şimdi iyi kısmetse yarın taburcu  :sevgi:

Geçmiş olsun Acil şifalar.Üzüşdüm ya :(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Acil şifalar.Üzüşdüm ya :(
Saol abim benim düşünmen yeter üzme tatlı canını inan bana üzülünce dahada kötü oluyo aklına kötü şeyler getiriyosun onuda üzüyosun  ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Dostum gecmıs olsun. Uzuldum bak sımdı harbıden :( Moralı yuksek tutun . uzmeyelım babaları :)
Suleyman abı ne renkte karar kıldın pekı abı . grı mı yapıcan jantları .
ok men 8) let s go   :halazn:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Aynen onur.

Hafta sonu jantları parçalıyacam sonra boya sökücü boyaları atıp bi astar sonra jant boyası en son vernik hayırlı işler :D

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
Aynen onur.

Hafta sonu jantları parçalıyacam sonra boya sökücü boyaları atıp bi astar sonra jant boyası en son vernik hayırlı işler :D
çook işin var ama değecek  :D :D