Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288397 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
MSN i ekledim ;)

Bu arada GTI yazıma vernik attım boyayı böyle büzüş büzüş yapmış :( Sanırım komple söküp yeniden boyayacam ve verneik atmayacam :(:(:(
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
roll e falan hıc gerek yok bence. bılıyorum o sıteyı
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
MSN i ekledim ;)

Bu arada GTI yazıma vernik attım boyayı böyle büzüş büzüş yapmış :( Sanırım komple söküp yeniden boyayacam ve verneik atmayacam :(:(:(

boyamadan önce güzel bir zımpara atsaydın bu sorunu yaşamazdın, boyamadan önce iyice zımparala, mümkünse astar at, üstüne boya üstüne de çok ince kat vernik dadından yenmez, ama tekrar diyorum vernik matlığı yok eder. Mat olsun istiyorsan, attığın mat boyayı iyice çıkaracaksın, orjinal boyası kaplaması artık ne varsa onu da çıkaracaksın, plastiğe kadar ineceksin, plastiği güzelce zımparalayacaksın üzerine de 4-5 kat mat boya atacaksın. Bunları yapmazsan uğraşır durursun, yaparsan da evladiyelik olur.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Aynen uğraşıcam deniz napalım :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Aynen uğraşıcam deniz napalım :)

aynı şehirde olsaydık ben boyardım sana güzelce, yazın hazır bir maketin rengini değiştirdim de oradan biliyorum bu kadar, epey uğraşmıştım ama son hali orjinalinden iyi olmuştu, bilenler için maket kyosho R56 Mini Cooper S idi. Bu boya işinde sabırlı olucaksın, boyayacaksın, 24 saat direk ısı ve güneş almadan kendi halinde kuruyacak, sonra bir kat daha şeklinde gidiceksin. Dediğim gibi, uzun yıllar ilk günkü gibi olsun istiyosan mutlaka astar kullanmalısın, astar kullansan da kullanmasan da boyadığın şeyin hammaddesine kadar soyacaksın, ve en önemlisi hammaddenin üzerine atacağın ilk katı (astar veya boya) atmadan önce mutlaka ince bir zımpara çekip öyle atacaksın, yoksa boyanın üzerine vernik atınca senin de tecrübe ettiğin gibi vernik boyayla beraber buruşur.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Deniz aynen dediğin gibi oldu makinem araçta fotoları çekip koayacam göreceksin zaten.Dediğin gibi zımpara + astar alıcam onu atıcam.Sonra hergün bir kat 24 saatte bir :) Jantlarla beraber takarım artık yazıyıda...

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
ben yazmayı unuttum aracıma simit lastik aldım en gıcırından arkada normal jant-lastikli stepne vardı bagajda sub-wooferımdam vazgeçemediğim için böle bi çözüm buldum ama bu seferde bagaj döşemesi bol geldi gene masraf offf offff sıfır döşeme lazım yoksa kambur duruyo kesip küçültsemde zamanında ona göre preslendiğinden dolayı güzel durmayacak mecburum galiba döşemeciye döşenmeye  :saskin:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
İşte bahsi geçenboyadaki kusmalar :(

Buda içimden geldi :P

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
178 bin eski günlerimi hatıladım şiimdi 186bin olduk be :)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
benim arabayla aynı kilometrede süleyman kardeşim  ;)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
178 bin eski günlerimi hatıladım şiimdi 186bin olduk be :)

Bu araçlar için 178 bin hiçbirşey değil abi...

benim arabayla aynı kilometrede süleyman kardeşim  ;)

Kilometredaşım benim ...

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Müjdemi isterim  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Yoksa oldumu nikelaj işimiz :P Pardon polisaj :)

Ne zaman geliyim :)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Bird şu var jantların çemberi zaten polisajmış önceden biz bunları onarıcaz yani yeniden polisajlıcaz anlıyacğın uyarmı ?