Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288340 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
ya araca bugünlerde acayip müşteriler çıkıyor satsammı kafam karışıyor :)

Satıcı olmadığım için fiyatta vermiyorum ama iyi rakamlar veren çıktı :)

Aslında satıp tek kapı almak istiyorum ama bu kadar emek var satarken malum bu yapılanların karşılığını alamıyorsun ve bindiğini kar sayıyıorsun ki ben daha binemedim doya doya :)

Aracın kupası çok güzel yoksa satıp başka alabilirim bu kadar iyisini bulabilirmiyim biliyorum tabi...
Bende tek kapı hastasıyım Süleyman abi normalde 4 kapılı arabayı hiç beğenmem ama seninkisi bi başka geliyo gözüme eğer bunun kadar düzgününü bulabilirsen ve bu tip yapıcaksan ben sat derim alırsın bi tane Coupe modlamaya devam  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
tek kapıları bu kadar oturaklı durmuyor bence. 5 kapısı cok cok daha guzel ;)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
jant mini coper jantı gibi olmus abi :(
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline

Aynen  yeşil gti mızda 215/40/17 lastik jant var çok güzel ama arkada 2 kişi olunca sürtüyor çamurluklar.

Deniz bende beklemiyordum :) Basıcam zaten aracı o şart oldu...

arkadaşlar bende 205 40 17 var gram sürtme yok...  :D  arkaya 4 kişi ve bagaja yük koydum set ve çurkurlarda bile sürtme yapmadı...  :tamamdir
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2010, 15:33:40 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
Güzel olmuş Süleyman kardeşim Maşaallah,hayırlı olsun.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Bende tek kapı hastasıyım Süleyman abi normalde 4 kapılı arabayı hiç beğenmem ama seninkisi bi başka geliyo gözüme eğer bunun kadar düzgününü bulabilirsen ve bu tip yapıcaksan ben sat derim alırsın bi tane Coupe modlamaya devam  :tamamdir

eyvallah

tek kapıları bu kadar oturaklı durmuyor bence. 5 kapısı cok cok daha guzel ;)

yok ya bence güzel ama tabi uzun lduğu için araç tek kapısı biraz değişik oluyor..

jant mini coper jantı gibi olmus abi :(

Yok yok çok güzel oldu mini jantları daha etli.

arkadaşlar bende 205 40 17 var gram sürtme yok...  :D  arkaya 4 kişi ve bagaja yük koydum set ve çurkurlarda bile sürtme yapmadı...  :tamamdir

Zaten 205 hiçbir ölçüde sürtmez 18 de bile mesele 215 te sürtmesi :(

Güzel olmuş Süleyman kardeşim Maşaallah,hayırlı olsun.

Eyvallah...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Öndeki GTI yazımı kırmızıya boyamıştım ama vernik atması nedeniyle zımparalayıp tekrar boyamaya karar vermiştim. Bu arada arkada GOLF IV kasanın GTI yazısı vardı onları sökecem ve Kingpin Onuralpten aldığım MK2 kasa GTI yazısını boyayıp takacam inşallah.

Zımpara öncesi halleri

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Yarın açık hava filitresini takıp deneme yapıcm kendi intake kitimi üretmeyi düşünüyorum :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Yarın açık hava filitresini takıp deneme yapıcm kendi intake kitimi üretmeyi düşünüyorum :)

kendi yaptığın intake kit iyidir, hazırına bi dünya para vermeye değmez, fikir olarak yardımcı olabilirim intake kit için.

Yazılara tam gaz devam? Valla bu araç bitince çok can alıcı olacak, sabırsızlıkla bekliyorum :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş bence de sadece biraz düşmesi gerek. Kaldırımlardan sakınasın, kazasız belasız keyifli sürüşler..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
kendi yaptığın intake kit iyidir, hazırına bi dünya para vermeye değmez, fikir olarak yardımcı olabilirim intake kit için.

Yazılara tam gaz devam? Valla bu araç bitince çok can alıcı olacak, sabırsızlıkla bekliyorum :tamamdir

Deniz kafamda değişik bir fikir var ama maşallah bu bizim boğaza giden boruda amma çok sensör yan boru filan var kardeşim :)

Ouzoo aynen kaldırım kasis artık can düşmanım benim :P Zaten vogland arıyorum şu aralar düşecek araç 3,5-4 cm kadar...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Deniz kafamda değişik bir fikir var ama maşallah bu bizim boğaza giden boruda amma çok sensör yan boru filan var kardeşim :)

Ouzoo aynen kaldırım kasis artık can düşmanım benim :P Zaten vogland arıyorum şu aralar düşecek araç 3,5-4 cm kadar...

görsem mutlaka fikir verirdim sana, ya da burda bi GTi inceleyip sana şöyle yap böyle yap diyebilirim, 4-5 farklı araba için kendim cold-air intake üretmiştim, sensörlerini falan da bağlayarak. Yan borular genelde işlevsiz olur, dip gazda arabayı havasız bırakmamak içindir o yan boruların büyük kısmı, bir tane işlevi olan yan boru olacak, ona da ufak bi filtre takıp çözüceksin işi (o borunun adı gelmedi aklıma)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Krank tan gelen boruyu diyosun dimi evet ona ayrıca ufak filitre takıcam sanırım. Ama tam kutuya monte bir sensör var onu nazsıl yaspıcam onu düşünüyorum gerisi basit ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Kendin nasıl yapıyosun ayrıntılı bilgi istiyorum hemen şimdi istiyorum bende yapıcam  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???