Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288349 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor...Yenifotolar sayfa 37 de...
« Yanıtla #589 : 26 Kasım 2010, 18:39:10 »
link açmıyooorrr  :-[

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2010, 19:54:47 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #591 : 26 Kasım 2010, 20:25:27 »
yav lastik yeni olmasa 1 dakka durmam bu BBS'leri almak için ama lastikler yeni :( keşke kışlık alsaymışım önümüz de kış, bi de kışlık lastik almak lazım hem o, hem bu beni aşar abicim  :( şimdi bu fiyatlar biraz yüksek hele biraz geçsin ayağa düşsün bak nasıl düşüyo bu fiyatlar 1100 TL istiyo bunun gibi replika jantlar 800 civarı
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2010, 00:23:45 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #592 : 26 Kasım 2010, 20:36:19 »
Onur senin aracında dodik yok mu? Varsa bana bişey deme :P

Baki abi ilandaki zaten 5*112-120 sana uymaz :(
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #593 : 26 Kasım 2010, 20:55:43 »
farketmez çünkü hepsi aynı fiyat yani bijon aralığına göre fiyat vermiyolar örn: abi bunda 4 yerine 5 delik var işçilik maliyetinden dolayı 1200 demiyolar  :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #594 : 26 Kasım 2010, 21:17:18 »
Volkswagen[/i]-araclara-uygundur-34973388/detay/?]5x112-120 bbs bmw Volkswagen araçlara uygundur sahibinden.com'da
Düzelttim linki

Edit düzelmior link ilan no =34973388

hahahah ;D bayılıyorum bu siteye yav, herşeyi yanlış yazmaya izin veriyor, volkswagen i asla :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #596 : 26 Kasım 2010, 23:14:59 »
jant cok guzel ama replıka işte... . cok bellı edıyor kendının replıka oldugunu :(
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2010, 23:15:19 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Eski lastiklerimi sattıktan sonra elime 300 tl gibi bir para geçti ve bu parayıda araca harcamak istiyorum. Bu nedenle intake kit için boru yapımı filitresi vs. 160 dolar gibi bir fiyat aldım. Diğer yandan aracıma 215/40/16 lastikleri taktıktan sonra çok yükske ve çamurluk lastik arası çok boşluk kaldı. Bu nedenle 40 mm voglant yay almayı düşünüyorum.

Acaba ssizce önceliğim ne olmalı ?

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
kesinlikle yay olmalı, araç önce bir güzelleşsin, zaten önün kış, yaza doğru intake olayını halledersin

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Bende öyle düşünüyorum. Bu gece Ordu ya yola çıkıcam döndüümde muhtemelen salı günü yay işine girecem.

Yay işindede kafamı kurcalayan sotrular yok değil ( her zaman ki gibi :) )

Bu ikitellide bir yer var hemen hemen  herkes bilir namştayn adında amortisörleri sertleştiriyorlar. Orjinal yaylarıda ısıtarak istediğin ölçüye getirebiliyorlar. Şimdi böyle bir olayamı girsemdiyorum. Bazı kişiler zaralı olur kırılır diyor yaptıranlar ise pekte zarar görmedikelrinde bahsediyorlar. Tabi bunu yapıncada orjinale dönüş imkanı kalmıyor o ayrı :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Bende öyle düşünüyorum. Bu gece Ordu ya yola çıkıcam döndüümde muhtemelen salı günü yay işine girecem.

Bu ikitellide bir yer var hemen hemen  herkes bilir namştayn adında amortisörleri sertleştiriyorlar. Orjinal yaylarıda ısıtarak istediğin ölçüye getirebiliyorlar. Şimdi böyle bir olayamı girsemdiyorum. Bazı kişiler zaralı olur kırılır diyor yaptıranlar ise pekte zarar görmedikelrinde bahsediyorlar. Tabi bunu yapıncada orjinale dönüş imkanı kalmıyor o ayrı :)

yayları ısıtmak her türlü zararlı, çünkü fabrika o yayı üretirken kullandığı malzemeye, bakla sayısına, bakla aralıklarına, yayın salınımına, yayın sertlik katsayısına üzerine bineceği yüke ve duracağı yüksekliğe göre karar veriyor, sen malzemeyi, bakla sayısını ve yayın sertlik katsayısını değiştirmeden bakla aralıklarını ciddi ölçüde ve buna bağlı olarak yayın sertlik katsayını da dolaylı yoldan değiştirmiş olacaksın. Ne kadar sağlıklı olacağını sen benden daha iyi hesap edebilirsin, makine imalat tecrübenle ;) Ayrıca bir arkadaşım vectrasına 6lık OMP takınca nam'da amortisörlerini sertleştirtmişti, senesini doldurmadan patladı, sonra gitti koni aldı.

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle

Bu ikitellide bir yer var hemen hemen  herkes bilir namştayn adında amortisörleri sertleştiriyorlar. Orjinal yaylarıda ısıtarak istediğin ölçüye getirebiliyorlar. Şimdi böyle bir olayamı girsemdiyorum. Bazı kişiler zaralı olur kırılır diyor yaptıranlar ise pekte zarar görmedikelrinde bahsediyorlar. Tabi bunu yapıncada orjinale dönüş imkanı kalmıyor o ayrı :)

benim aracın yaylarında ısıtma var sakın yaptırma memnun deilim en kısa zamanda orjinal yayını koyacam ... spor yay içinde bence bekle  coilover al bence bi kez olsun temiz olsun.. cunku yay konuldugunda cok basiık oluyo arac her istedigin yere giremiyosun kafadan cok basıyo bu aracları...