Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288375 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
benim aracın yaylarında ısıtma var sakın yaptırma memnun deilim en kısa zamanda orjinal yayını koyacam ... spor yay içinde bence bekle  coilover al bence bi kez olsun temiz olsun.. cunku yay konuldugunda cok basiık oluyo arac her istedigin yere giremiyosun kafadan cok basıyo bu aracları...

coil beklemekle olacak gibi değil ki, adam gibi coil'ler 2000-2500 lira, yay max 400 lira, işçilik dahil. coil alana kadar bi 5lik bi 3.5luk yay almak daha mantıklı, sıkılınca değiştirirsin

Çevrimdışı nicolaiso

• Profili Görüntüle
coil beklemekle olacak gibi değil ki, adam gibi coil'ler 2000-2500 lira, yay max 400 lira, işçilik dahil. coil alana kadar bi 5lik bi 3.5luk yay almak daha mantıklı, sıkılınca değiştirirsin
ben cok düşündüm aracı basmak güzel ama tak tuk sesleri sevmiyorum artık bıktım ... dedigin gibi kalite coilover 1000 2000 arası degişiyo ama ikinci el de bulunabilir...

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
ben cok düşündüm aracı basmak güzel ama tak tuk sesleri sevmiyorum artık bıktım ... dedigin gibi kalite coilover 1000 2000 arası degişiyo ama ikinci el de bulunabilir...

amortisörde ikinci el alınmaz, patlamış tamir görmüşse baş ağrıtır. Ayrıca coil alınca o seslerden kurtulamazsın, coil'li arabanın yaylı arabadan farkı yok ses olarak. Arkadaşım seslerden bıktığı için coilleri çıkardı mesela

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
öce yay mı alayım hava filtresini anket olarak duzenle bence :)

valla yay ben de düşünüyorum ama kış geldi millet yaylarını söküyor, ben niye takayım ki dedim kendi kendime, havalar da iyice soğudu mu gacırtı gucurtudan durulmaz arabada, yağmur çukurları doldurur, geçtikçe küt eder; öte yandan hava filtresi kiti takacaksan tam mevsimi, zira bu kadar soğuk hava çekip performans alabileceğin başka bir zaman dilimi yok, yazın advers etki yapıyor filtre  ;D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
öce yay mı alayım hava filtresini anket olarak duzenle bence :)

valla yay ben de düşünüyorum ama kış geldi millet yaylarını söküyor, ben niye takayım ki dedim kendi kendime, havalar da iyice soğudu mu gacırtı gucurtudan durulmaz arabada, yağmur çukurları doldurur, geçtikçe küt eder; öte yandan hava filtresi kiti takacaksan tam mevsimi, zira bu kadar soğuk hava çekip performans alabileceğin başka bir zaman dilimi yok, yazın advers etki yapıyor filtre  ;D

Alper soğuk hava konusunda haklısın ancak yağmur çamur olayı da var, filtreden su çektirince motoru sandıkla kucağına alıveriyosun ;)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
yav orası öyle de koruyuversin filtreyi süleyman  ;D filtre tampona yakın yerden çıkmayacaksa sorun yok,altında bi hazne olsa yeter zaten, üstten zaten giremiyor su, yanlışım varsa düzletin

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Yay konusunda fikrim; Tatlı bir alçaltma olabilir.. Hava filitresi ile alakalı yorumum; Olabilecek en güzel ve güvenli yerde olduğunu düşünüyorum fazla oynamaya gerek yok.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar zaten bende vogland düşünüyorum 40 mm

nicolaiso daha önceden 206 m vardı yay tecrübem var yani ;)
Deniz dediğin gibi en baba yay 300 tl işçilik vs 400 tutsun.Bende ısıtmadan yana değilim..
Boralp benim filitre çok güzel yerde mk3 lerin kutu yerine su girmesi zor bu nedenle sıkıntı olmaz ama soğuk hava tespitinde haklısın en tavan değerleri bu zamanlarda yakalarım herhalde ::)

Hasan Tekin valla haklısın en güvenli yer bizim araçlardaki ama yay konusunda hafif değilde 40 mm tam abi şu anda aracın dodiklerinde ölçtüm 63 cm yerden yüksekliği 59 a düştüğünde tam lastikle çamurluk sıfır oluyor ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
aha hep bu deniz, o su girer dedi, ben demedim  :t

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
2 tane leonada 2 sekılde bastık . bırını 6 cm . dıgerını 8cm . hıc bır sorun yasamadık su ana kadar.  saglıksız dıyor herkes ama. bız bı problem yasamadık su ana kadar. vırajlarada gayet guzel gırıyoruz. ama bana kalsa bende yay alırım tabı .
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
aha hep bu deniz, o su girer dedi, ben demedim  :t

tamponun alt tarafındaki ızgaradan alıcak soğuk hava girişini Süleyman, en azından kafasındaki fikir o yönde, filtreyi de bir kutunun içine koyar da tam anlamıyla cold air intake kit yaparsa arabasına yoğun bir yağmur yağdığında araba su çekebilir, böyle bir ihtimali ben göze alamam açıkcası

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Neye karar verdin bilmiyorum ama önce yay.
Yol tutuşu seni bir süre idare edecektir  ;)

Gel bak gezdireyim benim kuzuyla seni, sen ona göre karar ver.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2010, 11:35:38 Gönderen: OffLineR »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ben her türlü yay derim  :tavazn:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
Onur senin aracında dodik yok mu? Varsa bana bişey deme :P

Baki abi ilandaki zaten 5*112-120 sana uymaz :(
baki abıye olanını buldukta dukkan sahıbıne kızdı:D