Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288370 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
yav eşeğin aklına karpuz kabuğunu soktunuz ben de merak ettim hadi şu BBS'lere bi gidip bakalım dedim, Onur ile gittik verdik selamımızı girdik içeri dükkan sahibi olacak bi herif bizim yanımızda yağdırıyo yanındaki adama biz içerdeyiz ama bağırtısından kendi aramızda konuşamıyoruz bekle bekle susacak gibi değil acayip zoruma gitti ulan müşterin gelmiş bizim yanımızda başkasına çen-çen-çen bağırıyosun terbiyesizlikden başka bişiy değil dayanamadım çıktım siz olsanız ne yapardınız?

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
hangi dükkan baki?
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
yav eşeğin aklına karpuz kabuğunu soktunuz ben de merak ettim hadi şu BBS'lere bi gidip bakalım dedim, Onur ile gittik verdik selamımızı girdik içeri dükkan sahibi olacak bi herif bizim yanımızda yağdırıyo yanındaki adama biz içerdeyiz ama bağırtısından kendi aramızda konuşamıyoruz bekle bekle susacak gibi değil acayip zoruma gitti ulan müşterin gelmiş bizim yanımızda başkasına çen-çen-çen bağırıyosun terbiyesizlikden başka bişiy değil dayanamadım çıktım siz olsanız ne yapardınız?
Ben olsam başka şeyler yapardım emin ol  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Benimle ilgilenmeyyen, dediğimi dinlemeyen satıcıyla işim olmaz.
Paramla rezil olacak halim yok  :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
hangi dükkan baki?

İvedik Organize'de boynuzlu sanayinin girişinde lastikciler var ya hani? onun başındakilerden solda bi dükkan adını Onur biliyo kapısında da bi gri renkli MK2 var ama dükkan adını Onur biliyo ben bakmadım bile  >:(

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
ya şimdi sızde haklı olabılırsınız ama bnde su yonden bakıyorum olaya.. adamın senet odemesının son 1 saatı calısanı son 1 saat ıcesısınde odeme var dıyo,dogal olarak bnde boyle bır cıkıs yapardım..bu arada sendende cok ozur dıledı bakı abı arkadas...
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
Baki abi hangi jantları aradığını bilmiorum ama ben gördüm bi takım eğer düşünürsen 650TL orjinal ama pazarlıksız fiyatmış taksici satıyormuş bi lastikçide var :)
http://img23.imageshack.us/img23/5046/imagescak7jo3d.jpg
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
canın saolsun Onur kardeş elçiye zeval olmaz  ;) bu arada Emre kardeş bigün gidelim şu lastikçinin yanına lastiği ile beraber veriyo anlaşılan bi de bu jant 15 mi 16 mı?ben BBS RS arıyorum buarada! ama çok temizser lastiği felan, alırım neden olmasın...
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2010, 21:29:32 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Allah yüzümüze güldü sanırım yay ve hava filitresi işinin ikisinide halledicem yarın büyük ihtimalle ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Allah yüzümüze güldü sanırım yay ve hava filitresi işinin ikisinide halledicem yarın büyük ihtimalle ;)

Hadi bakalım, bekliyoruz merakla

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Süleyman bende sodurdum ellerinde yokmuş siparişle getirteceklermiş sıfır Vogland 280 lira dedi,bana fazla geldi o fiyata zaten heryerde var haberin olsun.Filtreyi naptın bilmiyorum ama ben kendime Ramair kit sipariş ettim. Onunda fiyatı makul  oldu, 200 lira komple kit.Sende öyle birşey bak derim.Yayı ben sertlik ve yükseklik ayarlı coil kullanarak halledicem. Eğer imkanın varsa yay işinden vazgeç coili al huzura er  ;)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Gani ramair kit nasıl bişey link resim vs. varmı eğer fiyat buysa bende bir tane isterim imkanın varsa tabi banada sipariş edeilim.

Yay işine gelince coil çok para ya.. Ömürlük binmeyecem ki ben bu araca :(

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
benim konuştuğum adamlar ömür boyu garanti veriyorlar ayrıca zaten İngiltere malı.Ürün bir gelsin bakalım kalitesine uyumuna vs. duruma göre toplu alım yapıcam zaten o zaman o fiyatlara sana da verebilirim.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Vala yarın power shopa gidicem adamlar sensör yerini filan tornacıda yaptırabilirse taktıracam eğer olmazsa kit işine bakıcaz ;)