Gönderen Konu: GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)  (Okunma sayısı 288504 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle

Bundan sonra beni madım Sülocabi :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
oo yenı araban hayırlı olsun :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
    • Profili Görüntüle
Ya bende bu eski sciroccoya girişip cabrioya mı çevirsem :D
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2010, 01:38:47 Gönderen: VolBull »

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Eyvallah gençler cabi nin duruşu yeter yaa :D

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
    • Profili Görüntüle
Senin mi oda Süleyman Abi. Hayırlı olsun, kazasız belasız  inşallah.

-35 KRL 53- -16 AV 332-

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Kaan ın :D

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
    • Profili Görüntüle
Resim de biraz sarımsı çıkmış, tam nostaljik olmuş.

-35 KRL 53- -16 AV 332-

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
yuhhhhh paraya bak kafayı yemiş herif bence   :t hem 1.6 hem de 17.500  :o benimki de ozaman 20 eder herhalde  :bekleriz:

aga naaptın,o araba 1.6 CL değil ki  :o Mk3'ün son serisi sportline,donanım yükü seninkinden fazla,Recaro koltuk artısı var motoru 1 adım daha üst teknoloji,GTI body kit var ekstralar olarak. 17500 eder mi tabiki etmez ama Mk3'ler arasında en değerli serilerden birisi CL serisi ile mukayese edilemez

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Gani ne yaparsan yap gti ın donanımını yakalayamaz ki gti fiyatları daha uygun :) NAsıl iş anlamadım bende sport daha pahalı ilanlara bakıyorum..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Gani ne yaparsan yap gti ın donanımını yakalayamaz ki gti fiyatları daha uygun :) NAsıl iş anlamadım bende sport daha pahalı ilanlara bakıyorum..

Arz-talep Süleyman, sportline hem göze hem cebe hitap ediyor, GTi'dan ciddi miktarda daha az yakar, dolayısıyla daha çok tutulur, haliyle fiyatı da yüksek olur, pek uç bir örnek olcak ama neden şahin-doğanların fiyatları 9-10 milyarlarda geziniyo, parçası ucuz, alan adam çok, haliyle çok para isteyebiliyolar, bu da onun gibi

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Orası öylede ben bu araçla gezerken yanımdan biri 230 la geçse benden daha ucuz olsa ben yakarım bu aracı :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Orası öylede ben bu araçla gezerken yanımdan biri 230 la geçse benden daha ucuz olsa ben yakarım bu aracı :D

O zaman dizel araçların alayını yakmak lazım ;D

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
donanım farkı olduğunu biliyorum ancak ilk olarak GTI'dan pahalı olmasından dolayı dedim ayrıca araca yapılan masrafları yazmış + değer olarak acaba bundan dolayı mı dedim eğer öyle ise herkes para harcıyor arabasına ben şimdi 4000'den fazla harcadım diye nasıl 17500 diyemiyorsasm bu adam da 13-14 lük bi arabaya 17500 yazmamalı diye düşünüyorum kaldıki body kit dediğin 3 kuruşluk mevzu Recaro koltuk dediğinde benim koltuğu ver üstüne de cüzzi bi para ver istediğin recaroyu al motor konusuna gelince GTI ile yarışabilir mi asla?o zaman neden GTI'dan pahalı  ^-^  sadece daha az yaktığı için peşinen 4000-5000 fazla vermek saçma değil mi?
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2010, 02:00:07 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Sportline'ların GTI'lardan eksiği elle açılan arka camları ve arka cam üstü spoilerleri  >:D GTI daha dolu tabiki. ama Türkiye piyasası bu komik ve ilginç,bana neden Polo almadığımı soruyorlar 97 model Polo'nun ve 97 Model Golf GTI'ın fiyatları aynı neden Polo alıyım diyorum. Varmı ya böyle bir mantık GTI kullanıcısı 14'e müşteri bulamıyor Polo müşterisi 13'e vermem diyor  :D Sportline'lar ayrı bir dünya! Taklit ettiği GTI'dan daha pahalı  ::) VW'de işler karışık Honda hayat onda  :tamamdir  >:D