Gönderen Konu: Golf 4 mü Honda Civic mi ?  (Okunma sayısı 48504 defa)

Çevrimdışı xq288

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 mü Honda Civic mi ?
« Yanıtla #14 : 13 Eylül 2010, 10:17:59 »
vw gerçekten sağlam araç yapıyor dün tekirda-çorlu yolunda giderken çorlu girişinde muhabbete daldım kullanırken... büyük bir çıkıntı vardı... çok yüksek bi vurma sesi geldi..ama araba zıpladı sanki..vurmayla hemen sağ çektim baktım.. hiç bişey yoktu..korumalıkta hafif çizilmeler mevcuttu...fren konusunda da çok başarılı...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Eylül 2010, 11:01:38 »
sız gene tumsekle atlatmıssınız :) bız tarlaya gırdık cıktık leon ıle. 19 jantlar ve de :) cukura gırmeyelım dıye sol yaptık bu sefer tarlaya gırdık ve cıktık . nasıl oldu olayın sokundayız halen :) ve hıcbırsey olmamıstı.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı xq288

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Eylül 2010, 11:15:18 »
hehehe :D 
azbuçuk çiftçilik var bizde bazen giriyorum tarla yollarına  golf ile ... ama alman sağlam dayımın opel astra G ile girmediği yer yok Renault toros-broadway'in geçemediği yerden geçiyor...

Çevrimdışı irfan34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 13 Eylül 2010, 11:39:40 »
arkadaşım , paran varsa alman yoksa japon al.bu benim görüşüm. herkeze saygılar 

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Eylül 2010, 17:35:31 »
vw gerçekten sağlam araç yapıyor dün tekirda-çorlu yolunda giderken çorlu girişinde muhabbete daldım kullanırken... büyük bir çıkıntı vardı... çok yüksek bi vurma sesi geldi..ama araba zıpladı sanki..vurmayla hemen sağ çektim baktım.. hiç bişey yoktu..korumalıkta hafif çizilmeler mevcuttu...fren konusunda da çok başarılı...
traves demirini bi kontrol ettir yamulma filan varmı rot balans tutmaz araba haberin olsun kolay kolay yamulmazda bi baktır

onun haricinde her şekilde golf diyorum gözün kapalı al 8v 16v mevzusu şu 8v 145nm torka sahip 16v 148nm 16v 105hp, 8v 102 ,8v nin alt devirleri canlıdır 16v nin üst devirleri daha iyidir 3500dden sonra araba değişir o hondacılar zaten her arabayı geçiyo bakma sen buna kalite sağlamlık kullanmasınıda bildinmi çoğu arabayıda ezer golf merk etme beklentilerini karşılar kısaca :tamamdir
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Eylül 2010, 19:03:55 »
...kısacası golf 'ayarsız kalite' ye sahip bir araç. O nasıl oluyo diyenler için yukarıdaki yorumlar yeterli açıklama olur sanırım: ben de dahil çoğumuzun araçları 'eski', km si ise 'çok' denilecek rakamlara ulaştığı halde  sürüş , performans, donanım vb çoğu şeyinden memnunuz, yani bir aracı alırken '3-5 yıl biner satarım' denilirdi, ama kullanmayanlar ister inansın ister inanmasın  golf4' ü satıp yeni bir araç almak, acep yeni araçtan bu kadar memnun olur muyum? sorusundan dolayı- paradan daha öte -cesaret gerektiriyo..
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2010, 19:11:23 Gönderen: maminci »

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #20 : 13 Eylül 2010, 19:19:17 »
agzın bal yesin maminci ne güzel özetlemişsin ...benim arabam 6 yasında 7 yi girecek artık 136.000 de ama çok sıfır araç ile degişmem ..ancak golf 6 ile karsılastırabilirim golf IV ü
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Eylül 2010, 19:53:48 »
Erkeğe yaşı sorulmaz ama benimki 10 yaş, 151 bin km.. ;D :D ;D

Çevrimdışı xq288

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Eylül 2010, 20:03:38 »
9 yaş 179.650km :D  ne sıkıntı var ne tıkırtı....

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Eylül 2010, 20:04:25 »
golf IV bana göre zamanının ötesinde bir araç,
geride bıraktığı bunca yıla rağmen güncel kalmasını hep buna bağlıyorum, eskimeyen bir yüzü var
golf hastalık yapar kolay kolay vazgeçemezsiniz  :)

çoğu golfçünün de ortak sıkıntısı, golften sonra hangisi olmalı sorusu ?
sonrası biraz maddiyata bakıyor malesef,
malum golften sonra beklenti dahada artıyor, o beklentiyi karşılayabilen araçlarda haliyle pahalı

8V 16V konusuna gelinirse aralarında aman aman ne yakıt nede performans farkı olduğunu düşünüyorum.
birinin alt devirleri diğerinin üst devirleri canlı,
otomatik vites alacaksanız 8V olacak motorunuz, nedeni max torku daha düşük devirde sunması.
golfün arkadan kayma problemi yoktur, kayarsa önden kayar
kısacası temiz golf sahibini üzmez, sahibi onu üzmediyse  ;)

honda hakkında yorum yapmıyorum bilmediğim bir araç olduğu için.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Eylül 2010, 20:19:37 »
aynen katılıyorum golften sonra ne olacak? diye arada soruyoruz kendimize ama tam yerinde bi karara bağlanamıyoruz golf bağımlılık yapar kullanımı zevklidir kullanmasını bildinmi hiç üzmez seni zaten kullanmışsın önceden az çok bilrsin
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 13 Eylül 2010, 21:31:59 »
hepımıze bı passat cc gıder ama dımı :) param olsa gozum kapalı alırım. ama bı a5 coupe de fena olmazdı :)
hayal gücüm cok yuksek :D . saka bı yana golf son derece guzel bı arac. sınıfının en ıyısı .

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 13 Eylül 2010, 22:54:11 »
hepımıze bı passat cc gıder ama dımı :) param olsa gozum kapalı alırım. ama bı a5 coupe de fena olmazdı :)
hayal gücüm cok yuksek :D . saka bı yana golf son derece guzel bı arac. sınıfının en ıyısı .

passat cc  :sevgi:
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 13 Eylül 2010, 22:57:35 »
bırde beyaz oldumu tadından yenmez o hee :)