Gönderen Konu: polonun içi göl gibi oldu arkadaslar acıl yardım :((  (Okunma sayısı 5526 defa)

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
arakdaslar polonun içi göl gibi oldu bu içerdeki suyu nasıl cıkartcaz acıl yardım lazım sunroftan almıs ıcerı buyuk ıhtımal

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: polonun içi göl gibi oldu arkadaslar acıl yardım :((
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2010, 16:32:24 »
sunrooftan aldıysa koltuklar belli bi miktar su çekmiştir onları kurumalarına bkırakıcaksın aşağıdaki sularında belli bi kısmını içmiştir döşemeler içemediğini bırakmıştır yalnız onlar arabanın iskeletini çürütür bunun için biraz acele edip oraları kurutman gerekir nasıl çekileceği konusuna gelincede eline geçen herşeyle dene derim ben kovayla bezle tabakla alabilidğin kadarını al alamadıklarınıda şu su süpürgeleri var onlarla çekmeye çalış ama elini çabuk tut yazık olmasın arabana

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2010, 16:38:20 »
gecmıs olsun aynı sorun bızdede var . ama bu kadar su gırmemıstı . sunroof cevresı bıraz ıslanmıstı . gecms olsun . sunroof gıderlerını kontrol ettır. ve fıtılıne baktır derım. kolay gelsın
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2010, 22:01:02 »
sunrofun ordakı delikler tıkanmıs :(( actım bıraz once ama artık araba gol gibiydı temızlemeye calıstık suyu bosaltım kurekle :) 10lt su doktum sonra hepsi gitti deliklerden ama ıcı resmen goldu ya sok oldum kapıyı acınca

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2010, 00:49:49 »
gecmıs olsun. araba tek kapıysa kapının arka kısımlarını sök . guzelce kurut derım . tavanda sarkma yapmasın onada dıkkat et. bıde arabanın altında gıderler var. onlar eger acıksa alttanda almıs olabılır. bızım sag arka paspasın altıda ıslanmıstı gecenlerde. sanırım delık tıpaları gevsek oluyor. yada hıc tıpa olmuyor. ordan su almıs olabılır. gecmıs olsun tekrar. kolay gelsın
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2010, 14:25:56 »
önden tavan sarktı gıbı ya napcaz bılmıyom nerden buldu bu su benı :( arac 5kapı alt zemın hala ıslak

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2010, 15:16:42 »
alt zemini kurut biran önce yoksa arabayı çürütür haberin olsun oda senin için büyük sıkıntı yaratır

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2010, 16:27:08 »
alt zemini kurut biran önce yoksa arabayı çürütür haberin olsun oda senin için büyük sıkıntı yaratır

ok dencım bakalım nasıl kurutcam onuda bılmıyom sıldıkce su cıkıyo ıcınden arabam cururmu ya bukadar sudan :((

Çevrimdışı sseerrddaarr72

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2010, 14:11:20 »
sileceklerin altındaki yağmurlukları kontrol et.tahliye delikleri tıkanmış olabilir.polen filtresiini içinden su alır.orada elk. beyin var aman ıslanmasın daha büyük masraf acar

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2010, 17:55:03 »
halı yıkama makinesi varsa abi onun su çekme modu vardır onunla dene bide suyu çekmek için

« Son Düzenleme: 15 Eylül 2010, 17:55:50 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı *ZaFeR*

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2010, 18:17:56 »
Bizimde bagaj ve arka koltuk altları vs özellikle bagaj için su gibi hatta göl olmustu sunroof yok nerden giridğini çözemedik.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Ekim 2010, 20:47:44 »
Bizimde bagaj ve arka koltuk altları vs özellikle bagaj için su gibi hatta göl olmustu sunroof yok nerden giridğini çözemedik.
arka stoplar söküldü yada değişti ise kenarından girmiştir.

Çevrimdışı *ZaFeR*

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2010, 22:14:41 »
Stopların içide buhar :-\