Gönderen Konu: yakıt sarfiyatı  (Okunma sayısı 9152 defa)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: yakıt sarfiyatı
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2010, 17:58:16 »
@mustklc nıye bu kadar sasırdın abı :) kendı arabamda yapmıyorumda kullandıgım arac dızelse yapıyorum nadır olsada. zararı var dıyorsanız nedenıyle bırlıkte ogrenebılırsem ıyı olur. kendı aracımda debrıyaj kacırdıgından dolayı yapamam zaten.

Debriyajın normalden kısa zamanda tükenir. Çünkü normalden uzun süre bağlı kalır
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2010, 18:04:14 »
ARKADAŞLAR ben 60 tl lık benzım aldım anca 130 km yol yapabıldım...aracım çok mu yakıyor...sizce kaç yakıyor ne yapmalıyım....aracda lpg yok 98 hb polo 1.6 bu dgerler şehiriçi.....önerileriniz nelerdir...

Valla benim önerim o aracı hemen satman olur heralde  ;D o nedir ya öyle 400 krş. yakarmı abi  :o
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı hanamichi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2010, 18:14:09 »
ARKADAŞLAR ben 60 tl lık benzım aldım anca 130 km yol yapabıldım...aracım çok mu yakıyor...sizce kaç yakıyor ne yapmalıyım....aracda lpg yok 98 hb polo 1.6 bu dgerler şehiriçi.....önerileriniz nelerdir...

sanırım arabayı yeni aldınız. araba sürmeyi yeni öğrenen biri kullandıysa ilk günler böyle yüksek tüketimlerin çıkması normal. başlangıçta düşük viteslerde gittiği için çok yakacaktır. zamanla 30-35 kuruş değerlerine düşer. ama bahsettiğim gibi bir durum yoksa gerçekten çok yüksekmiş..

Çevrimdışı genc_mudur24

• Biz Üç Kişiyiz ; Ben , Keyfim ve Kahyası...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 24 Ekim 2010, 22:23:26 »
arkadaşlar sizlerede bir danışayım dedim belki başına gelen vardır.Aracımda atiker sıralı sistem lpg var.30 Tl'lik tüp aldım ve 75 km yaptıktan sonra tüp bitti.Bunun üzerine sanayide 4 ustaya götürdüm , fakat araçta ne gaz kaçağı var nede başka bir sorun.Şamandıradada bir sorun yok.bujilerden olabilir dediler baktırdım bujiler sağlam.Hava filtresinden olabilir dediler onuda yeni değiştirdim.Kısacası sorunu bulamadım.Yeni program attım yine aynı sorun.Sizce sorun nedir , araç neden bu kadar yakıyor ?

Çevrimdışı FIRTINA92

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Ekim 2010, 17:31:47 »
ARKADAŞLAR ARACIN KAPI KOLLARINI ÇITALARI VE ÖN TAMPON ALTINI BEYAZA BOYATSAM NASIL OLUR ARABAMIN RENGI BEYAZ JANT İÇİ SİYAH....DÜŞÜNCELERİNİZZZZZ