Gönderen Konu: Polo 6n body kit  (Okunma sayısı 10413 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Polo 6n body kit
« : 08 Ekim 2010, 22:53:00 »
Arkadaşlar body kit düşünüyorum aracıma , bu konu ile ilgili tanıdığı olan veya fiyat tahmini olanların yorumunu bekliyorum. bu iş ne kadara patlar? veya ön tampon ne kadar olur, arka ne kadar olur tek tek de biliyorsanız bu konu hakkında bilgi almak istiyorum teşekkürler 8)
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n body kit
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2010, 22:55:58 »
abı sımdı bu araca body kıt yaparsan butun guzellık yerle bır olur :) tavsıyem cordoba karlık alalım sanada. on plaka ıptalı yaparsın aracta. bıde logosuz panjur. bu poloların klasık modıfıyesıdır zaten. ama cordoba karlık fazla gormedım . hatta hıc gormedım . ben taktım tavsıye ederım . fıyatıda 70 tl orjınal parca. tavısye ederım
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2010, 23:03:45 »
polo 6n parçalar..satılmıştır kardeşim burdaki resimler hoşuma gitti ne zamandırda aklımdaydı zaten.. senin dediğinde olabilir varmı  dediğin karlıgın resmi?
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2010, 23:08:00 »
abı sahıbı kımse alınmasın ama cok komık durmus arac :)  arabayı fıber yıgınına cevırmeye gerek yok valla hıc. karlıgın takılmıs halının resımlerı var burda abı buyur. benım lınkı vereyım
sportyyeni-resimler-t16900.0.html" class="bbc_link" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Polo 1.4 Sporty.(yenı resımler)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2010, 01:23:59 »
Polo' ya bodykit yapılacaksa hem arka hem de ön tampon deliksiz kesiksiz sade olmalı bence. Ve boyutları arabanın görünüşünü bozmamalı, bu şekilde yakışıyor ama başka şekilde maalesef araba kaldırmıyor görüntü olarak. Tabi jant seçimi de çok önemli.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2010, 03:54:35 »
Kıyma güzelim sportline'a..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2010, 02:06:22 »
teşekkürler yorumlarınız için . ouzo niye öle dedin  :)
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2010, 03:53:21 »
nıye dedıyse demıs vallahı . cok da dogru demıs :) atego nun dedıgı gıbı bu araba kaldırmaz oyle modıfıyelerı :) orjınal takıl en guzelı :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2010, 11:39:45 »
Bu yoğun baskı altında tekrar düşünücem bu konuyu  :saygılar
ADK

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2010, 11:45:34 »
zevk meselesidir yorum yapamam :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2010, 14:26:41 »
teşekkürler yorumlarınız için . ouzo niye öle dedin  :)

Güzel görünüyor çünkü araban. Turşu sportline'lardan biri olsaydı bişey demezdim.
Tabi keyif senin para senin ama bendeki fikir akılda, satırda budur :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2010, 18:24:15 »
Vazgeçtim  :D ama bu sürekli arabaya bişeyler yapma isteğinden kaynaklanıyor galiba  :)
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Ekim 2010, 23:24:31 »
Bende de var o istek. Ama çok para istiyor :D Arada küçük küçük şeyler alarak veya yaparak gideriyorum bu isteği. Misal kapı kolları ve göğsü maviye boyamıştım. Egzost taktım kafam şişti söktüm :D Açık hava filtresi aldım, diğer eksikiklerini tamamlamaya çalıştım. Şimdi sırada kışlık bakım ve kış lastik-jantlarının takılması var :) Böyle küçük şeylerle oyala kendini yoksa para dayanmaz.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2010, 01:13:27 »
evet avatrındakı kucuck resımden bıle arabanın duzgun oldugu anlasılıyor ynaı . hıc bozma  bencede :) bıseyler yapmak ıstıyosan . cıtaları sök. yere bas . fıltre mıltre. boyle seylerle takıl yav :) :)