Gönderen Konu: Polo 6n body kit  (Okunma sayısı 10416 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n body kit
« Yanıtla #14 : 11 Ekim 2010, 18:25:36 »
Evet gerçektende çok para gerekiyor bu aksesuar veya modifiye olayının sonu yok yaptıkça bişey daha yapasın geliyo atego bende artık duraklamaya karar verdim biraz  :) onur egsoz taktım zaten tatlı tok bir ses veriyo araç şuan iyi zaten ya , yere basmayı düşündüm ama istanbulda sıkıntı o iş ya. zaten arabaya 4 5 kişi binince yere basık hale geliyo :) arabada bi tek arka amotisörlerde problem var onuda yaptırmıyorum şimdilik bi zararı yok şimdilik. ama şunu anladım araç ne kadar temiz iyide olsa 98 model araba yine masrafları çıkıyo tek tük gibi gözüksede damlaya damlaya boğuyo öğrenci adamı  ;D ama POLO FOREWER  ;D
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Ekim 2010, 19:35:10 »
kaput lastıklerını düşürdüm . kaputu mümkün oldugunca yapıstırdım farlara. on numara duruyor. onden çok baygın bakıyor. en sevdıgım yanı bu arabanın :) ah bıde powerlook farlarım olsa :( bıde kavun lastıklerım. arabada yatarım heralde :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Ekim 2010, 22:16:08 »
hehe :)
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ekim 2010, 23:51:37 »
kaput lastıklerını düşürdüm . kaputu mümkün oldugunca yapıstırdım farlara. on numara duruyor. onden çok baygın bakıyor. en sevdıgım yanı bu arabanın :) ah bıde powerlook farlarım olsa :( bıde kavun lastıklerım. arabada yatarım heralde :D

Bende kaput lastiklerini olabildiğine yükseltiyorum inmesin aşağı diye :) Ama düz kaputta yapışık daha güzel durur bence de.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Ekim 2010, 18:53:02 »
ama çok dikkatli bakmadan belli olmaz gibi geliyo bana. aslında ben dış görüntüsününü çok iyi olduğunu düşünüyorum bana gelen yorumlardan dışarıdada. şimdilik aslında ilk yapmam gereken şey ses sistemi arabamdaki tek eksik bu. ama şartlar bu aralar pek müsait değil yani en azından sisteme en az 300 veremem. öndeki hopörlörler çalışıyo sadece. sizce çok para harcamadan en azından bana yetecek kadar ne yapılabilir? örneğin arkaya 2 tane hoporlör alıp tamamlasam bana yeterli olurmu? ben bass seven biriyim sadece bas alsamda olmaz heralde. napılabilir fikirlerinizi bekliyorum
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ekim 2010, 02:15:55 »
Kapılardaki hoparlörler dışında ön camın hemen altında göğüste 2 tane hoparlör yeri var. Orda yoksa boyutu uygun 2 hoparlör ve pandizota da 2 tane taktırırsan bence yeterli gelecektir uzun süre.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Ekim 2010, 09:35:25 »
bende jbl mid takımı ve 25 cm sub var. doya doya dinliyorum, arkaya kolon alma ihtiyacı hiç duymadım bile.Polonun akustiği çok zaten güzel.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 13 Ekim 2010, 19:58:30 »
Bahsettiğiniz camların önündeki ve ön kapılardaki hopörlörler çalışıyor fakat müzik dinlerken bana yetmiyo o yüzden arkaya 2tane mi alsam diyorum 60 demişti bi yer markasını hatırlamıyorum. arabada sesi yükseltince cızırtı gelio kaliteçok düşüyo en azından sesi ve bass ı biraz daha arttırsa yetecek bişi lazım
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Ekim 2010, 20:02:45 »
o pandızotu kesmeye kıyabılcen m :) guzel bı kolon alırsan onlere. arka ıcın gerek kalmaz. bı hertz koyarsın bak bakalım ondan sonra calıyomu calmıyomu :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Ekim 2010, 20:04:10 »
canlıdan haber ver onur ne kadar tutar kardeşim  ;D
ADK

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Ekim 2010, 22:38:51 »
mid takım alırsan çok çok yeterli olur.
orjinal speakerlardan fazla bişey bekleme.
İstanbulun neresindesin?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 14 Ekim 2010, 00:25:05 »
karşıda büyüdüm ama 3-4 yıldır çekmeköydeyim
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 14 Ekim 2010, 00:28:42 »
oguz abı bende cıstak cıstak gezdırmek ıstıyorum tenekeyı . arkada kolon yerlerı var. onlara kolon baglıcam . elımde 2 tane carwın wega var . bı kac tanede bagaja cekılmıs kablo var. onları teybe bı baglıyım . yeterlı olur heralde. kucuck araba zaten :D
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2010, 00:30:47 Gönderen: onurc »

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 14 Ekim 2010, 00:32:11 »
mid takım alırsan çok çok yeterli olur.
orjinal speakerlardan fazla bişey bekleme.
İstanbulun neresindesin?

Evet orjinal hoparlörler maalesef iyi değil. Bende hiçbiri orjinal değil ve çok memnunum :) Woofer da var ama arada tamamen kapattığımda bile sadece öndeki 4 hoparlörlerle yeterli sesle müzik dinleyebiliyorum.