Gönderen Konu: satılık mk 2 gtı arıyorum yardımcı olurmusunuz arkadaslar  (Okunma sayısı 5682 defa)

Çevrimdışı fena41

• Profili Görüntüle
slm arkadaslar mk 2 gtı arıyorum bılgınıze satmayı dusunen le gorusebılırım

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Hayırlı arayışlar kanka umarım kr motor bir gti a sahip olursun.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
 Var bizim burda kırmızımı kırmızı yeni boyandı bakımdan geçti uygun verilecek alan kişide motoruna sanırım bakım yapar bitek tam genel bilgim yok ama isterseniz resimlerini çeker tam bilgi alırım salı günü.. Ha tek kapı 16v KR makina. 8500TL isteniyordu sanırım.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2010, 16:28:10 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / golf gti 1.8 doch sahibinden.com'da
2 tane mk2 gti alınır o paraya renk renk binersin ;)

Var bizim burda kırmızımı kırmızı yeni boyandı bakımdan geçti uygun verilecek alan kişide motoruna sanırım bakım yapar bitek tam genel bilgim yok ama isterseniz resimlerini çeker tam bilgi alırım salı günü.. Ha tek kapı 16v KR makina. 8500TL isteniyordu sanırım.
büyük ihtimal 86 model eğer çoğu yeri parçası orjinal ise büyük kazası yok sa motor saat gibi ise ediceği para 8.000 TL fazlasını etmez benim görüşüm o da zor bulunan bir motor diye , pl motor da modelli olursa 88 ve üstü oda düzgünse gene 8.000 e kadar yolu var fazası etmez 8v li motor 7.000 lira eder ama bu yıl mk2 gti olsun normal diesel benzini olsun fiyatları çok uçtu bence kışı bekle o uçanlar inişe mecbur geçerler çünkü hayal dünyasında yaşayanlar çook ;)

bu araç düşünüle bilir pl motor 129 hp lik ilan çoktandır duruyor o sıralar içinde sahibi aracıboyattı plaka iptali yaptı far panjur ve tamponları jantı değişti güzel araç ama neden hala satılmadı enteresan balıkesir deki beyaz gti gibi olur bu al getir buraya burda satılır hiç belli olmuyor , bu araca bir bak derim ;)
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / ACİLL ..! vw golf2_gti sıfır boya sahibinden.com'da
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2010, 19:23:08 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı fena41

• Profili Görüntüle
aynen sedat gıdebılırım bu hafta trabzona bu arac ıcın konustum sahıbıyle ;)fıyatı anlasdık fakat fıncanlardan ses gelıyormus bı ufak masrafı daha varmıs benı dusunduren o ınsallah hayırlısı bakalım

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
aynen sedat gıdebılırım bu hafta trabzona bu arac ıcın konustum sahıbıyle ;)fıyatı anlasdık fakat fıncanlardan ses gelıyormus bı ufak masrafı daha varmıs benı dusunduren o ınsallah hayırlısı bakalım

7  liranın altında anlaştıysan iyi burda fincanın ve işçiliğin fiyatını bi araştır ne kadar tutar başka neler çıkar bi iyice öğren aklına yatarsa git al sonra aldığına pişman olma astarı yüzünü geçince

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
benm mk2 ye bir bak derim mantıklı fiyat olursa satmayı dusunuyorum...

Çevrimdışı 16HLK16

• Vw
    • Profili Görüntüle
MK2 ne kadar Eder ??

linke tıkla...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010, 13:07:02 Gönderen: 16HLK16 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Sedat bu araba PL değil ve 16v 129 lukta değil 8V 112 lik EV serisi bu.
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / ACİLL ..! vw golf2_gti sıfır boya sahibinden.com'da
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Sedat bu araba PL değil ve 16v 129 lukta değil 8V 112 lik EV serisi bu.
ben bunu pl biliyordum ki öyle idi sanki  ??? ??? inan abi bakmakla görmek arasındaki farkı yakaladın ben pl diye biliyordum 8v kapak var :D ama 16v olması lazım ;) :-\

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
bu ara alınacak gti yok maalesef arkadaşlar artık ocak şubat gibi dökülürler  ::)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
erşan abi şu mk2 yi bi görsek nasl olur ?? :)