Gönderen Konu: DÖŞEME  (Okunma sayısı 4045 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
DÖŞEME
« : 20 Ekim 2010, 13:34:40 »
arkadaşlar geçen gün araca bindiğimde tavandaki döşeme nerdeyse komple aşağı sarkmış kafama değicek kadar.. zannediyorsam döşemenin yapışkanının özelliği gitti tahminim. ne yapılması gerekir ne kadara mal olur ?
ADK

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: DÖŞEME
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2010, 13:53:45 »
80-150 tl arasına yeniden kaplıyorlar.

Mesela benim aracı yeniden kaplattık hemde siyaha on numara oldu :) Araca binenin dünyası kararıyor her yer kapkara :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2010, 13:55:25 »
ah be abicim benim tavandada aynı problem vardı söktüm döşemeyi tekrar yapıştırmak için ama daha beter oldu.dediği gibi 100 TL vicarı yeniden kaplıyorlar.
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2010, 14:01:37 »
Yeniden de yapışmıyor. normalde kumaşın altında çok ince bir sünger tabakası var. Bu sünger tabakası yıllar boyu sicakdan ve soğukdan dolayı toz haline geliyor. Tamiri olmuyor anlayacağın. Mevcut döşemenin sökülüp zımparalayla iyicenen temizlendikden sonra yenisini yapışıtırıyorlar. 100-150 TL fiyat isytiyorlar.

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2010, 16:38:55 »
Yeniden de yapışmıyor. normalde kumaşın altında çok ince bir sünger tabakası var. Bu sünger tabakası yıllar boyu sicakdan ve soğukdan dolayı toz haline geliyor. Tamiri olmuyor anlayacağın. Mevcut döşemenin sökülüp zımparalayla iyicenen temizlendikden sonra yenisini yapışıtırıyorlar. 100-150 TL fiyat isytiyorlar.

Aynen öyle
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2010, 22:56:21 »
fırsat bulunca götürüp yaptırıyim ben o zaman :) böyle ufak ufak osrunlar sıkıyo bazen adamın canını ama kıyamıyorum arabaya seviyorum yoksa varya  ;D
ADK

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2010, 23:00:09 »
Yarın tavanın resimlerini çekeyimde gör :) Gerçekten yaptıracaksan siyah yaptır ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2010, 23:25:43 »
koyarsan iyi olur kardeşim bi bakim :D
ADK