Gönderen Konu: Golfumu satıyorum  (Okunma sayısı 19621 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: Golfumu satıyorum
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2010, 21:37:38 »
Ben de o nedenle bir süre dedim zaten.
Babamda var benim önceki kasa sportage.
Hefesini aldıktan sonra Golf gibisi yok diyor hala.
Zor alıyorum elinden İstanbula gelince  :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Ekim 2010, 21:56:53 »
peder arabayı yenilemeyi düşünüyor sene sonunda. Bu tarz veya insignia aldıracağım.. insignia ne alaka diceksiniz belki. ama çok hoşuma gidiyor makine..  :D
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Ekim 2010, 23:29:18 »
Arkadaşlar bu ilanı vermek beni çok duygulandırdı, golfumu satıyorum, reklam olmasın diye aldığım aracı yazmıyayım ama uzun süredir suv düşünüyodum, bugün itibarı ile aldım, yeni araç aldığıma mı sevinsem golften ayrılacağıma mı üzülsem karıştım biraz :-[    Yeni araç gelene kadar 1-2 ay daha kullanıcam sanırım, bu forumda paylaşımda bulunduğum, birşeyler öğrendiğim tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
kardeş hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin.kıa-GOLF umarım yanlış tercih yapmamışsındır.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ekim 2010, 23:36:53 »
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin ne diyelim inşallah golfün kıymetini bilecek birine gider :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Ekim 2010, 01:23:32 »
güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Ekim 2010, 10:47:04 »
peder arabayı yenilemeyi düşünüyor sene sonunda. Bu tarz veya insignia aldıracağım.. insignia ne alaka diceksiniz belki. ama çok hoşuma gidiyor makine..  :D

insignia kalıplı biri ise etrafındakiler de öyle ise arka taraf ecel gecen cumartesi erci,sedat,ben ızdırap çektik
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 21 Ekim 2010, 15:28:59 »
Ben insigniayı test ettim hem 115 bg hem de 180 torboyu. 115 bg yetersiz, çekmiyo bu nedenle de çok yakıyo. 180t ise seri ama turbo geç devreye giriyo, 2300 devir gibi.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #21 : 21 Ekim 2010, 15:30:11 »
Çok yakar o zaman o da  :o
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Ekim 2010, 15:34:11 »
turboya binecek olsam yakıtı düşünmem şahsen. gaza bastın mı cikleyecek makine.. varsın çok yaksın.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 21 Ekim 2010, 15:54:43 »
kardeş hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin.kıa-GOLF umarım yanlış tercih yapmamışsındır.
İnsan düşünmeden edemiyo tabi araç araştırıken marka değerini de ama bu sefer suv alalım diye niyet etmiştik bir kere, aylardır kılı kırk yararak yaptığım araştırmalara dayanarak söyleyeblirim ki  bu aracın da fiyat donanım oranı şu an piyasada eşsiz,   zaten kapış kapış gidiyo 2 ay sonraya sıra veriyolar, hesapladık kitapladık aldık aracı. Bu arada bakımlı araç kesinlikle bambaşka oluyo, kia bayisi 2. el elemanı araca 18 bin verdi, bişeyle bulmak için baya uğraştı ama nafile, sağına soluna baktıktan sonra  adamın gözleri parlayarak param olsa ben alırdım dedi, kolay değil 2001 model 151 bin km de araçtan bahsediyoruz, gurur duydum tabi, daha öceki aracımı da bir tanıdığıma 10 dk içinde satmıştım, daha doğrusu 10 dk içinde almıştı.

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 21 Ekim 2010, 16:05:26 »
İnsan düşünmeden edemiyo tabi araç araştırıken marka değerini de ama bu sefer suv alalım diye niyet etmiştik bir kere, aylardır kılı kırk yararak yaptığım araştırmalara dayanarak söyleyeblirim ki  bu aracın da fiyat donanım oranı şu an piyasada eşsiz,   zaten kapış kapış gidiyo 2 ay sonraya sıra veriyolar, hesapladık kitapladık aldık aracı. Bu arada bakımlı araç kesinlikle bambaşka oluyo, kia bayisi 2. el elemanı araca 18 bin verdi, bişeyle bulmak için baya uğraştı ama nafile, sağına soluna baktıktan sonra  adamın gözleri parlayarak param olsa ben alırdım dedi, kolay değil 2001 model 151 bin km de araçtan bahsediyoruz, gurur duydum tabi, daha öceki aracımı da bir tanıdığıma 10 dk içinde satmıştım, daha doğrusu 10 dk içinde almıştı.
eminim senn araç temizdir de sen niye veda ediyor gibi konuşuyorsun arkadaş? tamam sen kia ya geçtin de bizim sana soracaklarımız vardır golf4 ailesi olarak :) eski kulağı kesiklerden kim kaldı   :D
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 21 Ekim 2010, 16:15:16 »
Yok yok buradayım bir yere gittiğim yok, bu kadar zamanda kazanılan arakdaşlar bırakılır mı?   Zaten aracı da akrabama sattım sayılır, yabancıya gitmesine gönlüm razı olmadı.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2010, 16:19:49 Gönderen: maminci »

Çevrimdışı yesilkrt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 21 Ekim 2010, 16:22:35 »
Yok yok buradayım bir yere gittiğim yok, bu kadar zamanda kazanılan arakdaşlar bırakılır mı?
aldığın araç sıfır dimi? özelliklerine felan baktım güzel araç gerçekten.. hayırlı olsun.
Bizim peder sene sonunda değiştirecek olursa alternatifler arasında sportage ve tiguan var. Binek fiyatına jeep tarzı yüksek araçlara bakıyorum açıkçası alternatif olarak :)
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 21 Ekim 2010, 16:43:35 »
Evet sıfır aldım zaten çok yeni bir model 2.el yok hiç.