Gönderen Konu: tek kapı mı 5 kapı mı ?  (Okunma sayısı 3303 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
tek kapı mı 5 kapı mı ?
« : 28 Ekim 2010, 21:02:57 »
herkese selam . bı ıkılemde kaldık gıbı bısey. satılık bır tane colour concept polo var. cokta temız gorunuyor kaportasıda.onden bakıldıgında dumduz duruyor. far altı cıta olsun . camurluklar vs vs.  motor aynı zaten 16v dohc. fakat altımızdakı tek kapı ve sunrooflu ve kırmızı. bu arac lımon sarısı 5 kapı ve sunroofsuz.
benı ceken yanı ıse ozel olması bu aracın . cogu kısı bılmıyor belkı bu aracı . bende bılmıyordum şahsen gorene kadar. hosumada gıtmedı degıl . tatlı duruyor aslında. ama sunroof yok . sunroof olsa tadından yenmezdı emınım. sızın tavsıyelerınız nelerdır :)
aracım 185bınde lpglı
satılık olan 133 bın . ve lpglı o da.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 21:04:28 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: tek kapı mı 5 kapı mı ?
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2010, 21:48:52 »
Satılık olan çok özel, dünyada bile sayılı Türkiye de %99.9 tek olan bi araç. Eski hevesim olsa bi dk düşünmeden alırdım.
Ama bide şöyle bi gerçek var ki; sunroof lu arabaya alışltımmı o olmadan çok boğucu oluyor gerisi.
+ Bu 4 kapının ön kapıları ve kapı camları daha kısa olacağından biraz farklı gelebilir, ama kalan herşey fazla fazla olduğundan ben olsam (eğer bi problemi çıkmazsa) düşünmeden alırdım.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 21:49:31 Gönderen: Ouzoo »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2010, 21:54:27 »
Benımde aklıma yatıyor ama. babam dıyorkı takas teklıf edıcem . parayı gorurse adam babasını bıle tanımaz dıor.dedım akıl var mantık var. verdıgın araba 97 model adamınkı 98 . km sı daha fazla . adam nıye alsın kı . ben olsam almam. acık soyluyorum arabamdan sogudum ben . ılgılendıgı yok hıc cunku :) ben kendı cabalarımla bıseyler yapmaya calısıyorum

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2010, 21:56:47 »
Benim babam kendisi usta olmasına rağmen ilgilenmiyor da seninki ilgilenmemiş ne yani :)
Soğursan çok batar bu araba sana. Seveceksin, sabırla güzel işler yapacaksın ki o da seni üzmeyecek :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2010, 21:58:57 »
Öpüp koklayacaksın.  :D
Yağmurda bıraktığın için üzüleceksin.  :D
Sana iyi baktığı için çok seveceksin :D
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 22:00:10 Gönderen: OffLineR »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2010, 22:01:50 »
Sevmeye cok kalkıstım . bı aralar ruyalarıma gırıyordu ınankı . benzınde bıle kullanmaya basladıgımda o kadar sevınmıstımkı . arabanın tadı sımdı cıktı dedım . lpg yı sokturmek ıstedım . ızın cıkmadı babadan . kuruyla arabamı calısır dıyorum her defasında . kuru ya. hava . havayla nasıl calısır araba . boyle bı sacmalık varmı . lpgyı kım ıcat ettıyse selamlıyorum kendısını burdan ;)  bugun yokuş yukarı . gerı gerı parkederken . ılgınc kokular geldı . baskı balata kokusu yagmur kokusu hepsı bırbırıne gırdı. fanda acıktı . zaten camdakı buhular gıtmedı :) sıle sıle bı hal oldum camı :) ugrasmak var ugrasmak var oguz abı . once babam sevsın . her seferınde laf soyleyıp duruyor. orası oyle bura boyle dıye. yok onu alıcam bunu alıcam . tobe est :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2010, 22:07:48 »
Herkes baba ve araba konusunda aynı dertten muzdarıp olmuştur, işte bu yüzden imkanlar dahilinde kendi paranı biriktirmeye başla Onurcum.
Ben bu arabaya sıfırdan krediyle girdim, 2 sene yemedim içmedim ama eyvallahım yok en azından.

Hevesinin ve merakının farkındayız hepimiz, çok güzel projelerin var ama hepsinden önemlisi önce arabanın bakımı. Mesela ben senin yerinde olsam karlıktan önce baskı için para sıkıştırırdım bi köşeye. Önce onlar sonra makyaj.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2010, 22:10:21 »
o bı anlık bı hevestı aldık onu . sımdı sogudum zaten satıyorum :) ıscılıgıyle bırlıkte malıyetı bana 120 130 u buldu zaten. baskı balata ıcın saglam dıyor degıstırmıcem dıyor. sende masraf etme dıyor. her aksam aynı mevzudan tartısıyoruz.  motor meslek mezunu dıye seste edınce benden ıyı mı bılıceksın sen . araba saglam debrıyajı dıyor. e dıyorum bu kadar ınsan bılmedenmı konusuyor :)