Gönderen Konu: tavan su bastı ve boya iyice gitti.güncell resimler :(  (Okunma sayısı 14188 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: tavan döşeme su içinde , vernıkler attı :(
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2010, 01:36:38 »
en kötüsü al bir kağıt bant birde naylon sanrufun oldugu yeri komple bant ve naylonla ört yaralı çocuk gibi olur ama en azından su girmez geçici bir çare olur
geçmiş olsun benim arabada şuan göl halde yağan yağmurdan dolayı cam fitillerini orjinalleriyle değişecem bende kurtulcam inşallah  :sevgi: :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: tavan su bastı ve boya iyice gitti.güncell resimler :(
« Yanıtla #15 : 31 Ekim 2010, 21:30:12 »
soruyorum sıze. sızce bınılırmı bu sekılde bu arabaya ? ne heves kaldı ne bırsey.  resmen bakınca o tavanın halıne mıdem bulanıyor acık soyluyorum . km oldu 190 a dayandı . satılıklara bakıyorum  guzel araclar var. satıp onlara bakalım dıcem . bu arabayı kım alır bu sekılde :( tavanı goren afedersınız *ıcını doner gıder. satsan satılmaz. yaptırsan motorun omru ne kaldı kım bılır.  ya tamamen yapılcak . yada at çöpe gıtsın ya. yemın edıyorum sogudum arabadan.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Ekim 2010, 21:40:16 »
Soğuma bnde demin benim mk1 den soğudum ön cam çatladı diye lakin sen bizim soğumalara karşı koyduğumuz kudreti izlemedin herhalde sende bir tavan bizde her şey 30 yıllık arabalara biniyoruz :D
sakın soğuma motor istersede 1500- 2000 e yaptırırsın onu sıkıntı etme bak benim mk1 ben aldğımda 185bindeydi şimdioldu 217 bin hala motoru taş gibi volkswagenin motoru çabuk bitmezz ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 31 Ekim 2010, 21:41:44 »
kardeş bence bu halde sat, komple boyattıkdan sonra millete laf anlatmakda ayrı bir dert olur, gene sen bilirsin ama bence en doğrusu alacak şahsın bunu bilerek alması hem uğraşmamış olursun yapacağın masrafı düş sat derim alan uğraşsın uğraşacak olan da bilerek alsın derim...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 31 Ekim 2010, 22:05:34 »
işin bıde o kısmı var dogru dıyosun hocam. ama bu aracı alabılıcek bırı varmıdır bılmıyorum . arabamı kıyaslayınca nettekılere bazen cok ıyı . bazen cok kotu gelıyor

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 31 Ekim 2010, 22:06:16 »
Yaptır bin kardeşim benim.Satıp yine ikinci el alacaksın bi çuval para dökeceksin toplamak için.Böyle en azından 2 lira vericen mis gibi araca binicen ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Ekim 2010, 22:10:32 »
 kafa karıstı be suleyman abım benım . yemın edıyorum hanı . 5 yasındakı cocuklar gıbı heveslıydım

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 31 Ekim 2010, 22:12:29 »
Arabanı canlı canlı gördüm boya haricinde hiçbir sorunu yoktu.Ufak tefek rutuşlar vardı can sıkna bu bahane ile onları gidermiş cillop gibi parıl parıl ( Benim araç gibi reklam olmasın ) kırmızı bir aracın olacak.Bakan bir daha bakacak sen beni dinle içeriyide benim ki gibi kapkara yap :D Tadından yenmez yemin ediyorum...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Ekim 2010, 22:13:04 »
64,5 Mustang değil ya bu meret sıkılmıştır illaki satsın kurtulsun hevesli birine satsın ne uğraşacak boyaydı döşemeydi sonra laf anlatmaya uğraş dur elin herifine yok kazalı değildi de yok yağmurdandıda sonra kem-küm edecek yanında al başına bela bide kavga ederler arabanın başında sen bana inanmıyormusun diye tam olur ne gerek var koy dötüne rahvan gitsin olmadı yenisi gelsin çocuk zaten dertli siz derdini katlıyım dye uğraşıyosunuz sonra trafikde akli dengesi yerinde olmayan forumdan bir arkadaş kimsenin işine gelmez ama gene siz bilirsiniz ben İstanbula pek sık gelmiyom ne de olsa  ;D

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 31 Ekim 2010, 22:16:21 »
Geçmiş olsun onur...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 31 Ekim 2010, 22:30:31 »
valla suleyman abı super moral verıyosun sen sagolasın abı :)  babamın ıslerı yuzunden vakıt olmuyo ıste. bende kafama gore yapamadıgım ıcın boyle kaldı . zaten benzınıde bıttı . cektım kapının onune yatar 1 hafta boyunca araba :)
boyatmadan once  resımlerı cekılırse hıc sorun olmaz . bana kalsa komple restore yaparım arabayı .  sımdılık ınanın yapıcak hıcbısey yok . el kol baglı ınan bana . hıcbısey yapamıyorum yanı o araba kapıda heba oluyor her gecen gun . ıcım kan aglıyo oyle gordukce . burdakı ac gozlulerın nazarına geldıgımı dusunuyorum . aç gıbı ızlıyorlar her hareketımı cunku. bu sehırde yasanmaz  ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 31 Ekim 2010, 22:34:30 »
@deepblue. tesekkur ederım abıcım sagolasın ;)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2010, 17:01:27 »
Çok geçmiş olsun, gerçekten kötü bir durum. Ama bence satma arabanı, yeni bir araba aldığında çok daha kötü problemler çıkabilir. Çevremden o kadar çok örnek var ki. Boyat bin yıllarca rahat rahat. Motoru yağ yakmıyorsa daha uzun km ler gider, benim arabam da 170 bin küsür km de. Şans eseri yolda karşılaştığım 2 Sportline ile denedik bu ay içerisinde, 16 jantlarla adamlardan yavaş yavaş uzaklaştım. Km leri de benimkinden oldukça düşüktü. Önemli olan km değil motora nasıl bakıldığı. Tavan kısmını da çürük varsa temizledikten sonra siyah film çektirebilirsin, böylece hoşuna gitmeyen görüntü de ortadan kalkar.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 01 Kasım 2010, 22:35:40 »
Bugun suleyman abının yanınada ugradım . boyacıdaydı . tekrar hevesımı kazandırdı . boyacı arabayı cok beyendı . cok guzel duruyor dedı . ıyı moral verdı suleyman abıde sagolsun :) bakalım kısmet bu işler :)