Gönderen Konu: orta susturucu  (Okunma sayısı 3616 defa)

Çevrimdışı tanyildiz

• özgün ol, özenti değil!
    • Profili Görüntüle
orta susturucu
« : 31 Ekim 2010, 22:07:28 »
merhaba,

daha önce bu siteye de üye olan bir arkadaşın arabasını satın alarak, aranıza yeni katıldım. hemen hemen forumun orta sayfalarına kadar okuyarak geldim. paylaşımda bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkürler. üşenmeden, içtenlikle deneyimlerini paylaşmışlar. ben de bu doğrultuda dün yaşadığım bir deneyimimi paylaşmak istiyorum:

arabayı aldığım arkadaşım, aracın tüm bakımlarının yapıldığını söyledi. ben de ona güvenerek hiç bir tamirciye göstermedim. daha önce hırıltıyı farketmiş olmama rağmen, egzost çıkışının ikili olmasına yormuştum bu sesi. ama bugün -ki, henüz toplamda 200 km yapmamışımdır- arkadaş ziyaretine gitmek için yola çıktığımızda orta susturucu koptu. o koptu, ama benim de içimden bişeyler koptu, ne olduğunu anlayana kadar  :o  :saskin: arkadaşın evinden halat alıp, egzos borusunu arabanın tavanından paket gibi sararak, pazar günü açık bir yer aramaya başladık. neyse ki, sanayi yakındı, oraya gittik ve şansımıza bulduk bir yer. motorun sesi arada birşey olmayınca bambaşka çıkıyor tabi   :tamamdir

sonuçta, orta susturucu 100 lira. ileride son susturucuyu da değiştirecem. ikisine 285 lira istedi, 250'ye yaparız dediler. bilmiyorum artık makul bir fiyat olup olmadığını. bursa beşevler sanayi sitesinde. reklam olmaması için firma adını ve telefonunu yazmıyorum.

yolunuz açık olsun!
Türkçemi doğru kullan! | Türk Dil Kurumu

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: orta susturucu
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2010, 22:09:53 »
Marka ne ki susturucuların bu önemli 35 lirayada susturucu var sonuçta ;)

Ayrıca hoşgeldiniz ve aracınız hayırl olsun.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı tanyildiz

• özgün ol, özenti değil!
    • Profili Görüntüle
Ynt: orta susturucu
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2010, 11:31:43 »
hoşbulduk, teşekkürler.

garanti belgesinde ağar oto egzoz yazıyor.
Türkçemi doğru kullan! | Türk Dil Kurumu