Gönderen Konu: alpers3 dükkan ne arıyosan  (Okunma sayısı 307334 defa)

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
    • Profili Görüntüle
Ynt: alpers3 dükkan ne arıyosan
« Yanıtla #630 : 14 Şubat 2012, 17:28:36 »
 abi banada amma parça lazımmış yavaş yavaş çıkıyo  :D  abi golf 2 tek kapı ön koltuğun yatması için olan kol varya onların çerçeve plastiği ve kolun tutma plastiği var mı elinde aşşağıya fotuyu ekliyorum oranın fotosunu 2 taraf içinde lazım

Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #631 : 14 Şubat 2012, 17:39:39 »
abi banada amma parça lazımmış yavaş yavaş çıkıyo  :D  abi golf 2 tek kapı ön koltuğun yatması için olan kol varya onların çerçeve plastiği ve kolun tutma plastiği var mı elinde aşşağıya fotuyu ekliyorum oranın fotosunu 2 taraf içinde lazım

banada lazım vw_golf_mk2 ne veriyorsa onun verdiği rakamın tam 0.10 kuruş fazlasıııı  ;D ;D :D :D :D

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #632 : 14 Şubat 2012, 20:50:02 »
olması lazım beyler ama yarın dukkanda bakmam gerkıyo mandal olmasa bıle hatırladıgım kadarıyla kasası olacaktı en azından kasayı halledebılrıız :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #633 : 14 Şubat 2012, 20:51:05 »
dostum mk2 scirocco için bişeyler varmı elinde kıyıda köşede malum bizim arabanın parçaları yok piyasada kendimi 2. sınıf hissediyorum aklımızda bulunsun varsa işe yarar bişeyler.... :'( :'( :'(
cok fazla bırseyı yok ama ozellıkle ıhtıyacın olabn bırsey warmı?

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #634 : 14 Şubat 2012, 20:52:48 »
alperim hatırlatma amaçlı yazıyorum

arka panzlot  ipi  sağ  taraf
arka küllük sağ  dişli  kapağı
birde çekme halatı ucuzundan :)

önerin dahilinde hasarlı gelenlerde varsa  sis farı   yan sanayii  100  tl  diyorlar  eğer  uygun olursa  alıyım diyorum.

ısmaıl yarın ılgılenıorum hoca senın ısınle sanırım cozebılırız ama o ıp bıraz sorun olabılır gıbı :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #635 : 14 Şubat 2012, 21:08:22 »
kanka gece mesaj atmayı unuttum gündüz attım :) ama geç olmuştu biliyorum ;D ;D ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #636 : 14 Şubat 2012, 21:21:02 »
kanka gece mesaj atmayı unuttum gündüz attım :) ama geç olmuştu biliyorum ;D ;D ;D
kanka aradım bılmıorum ddı tahmın ettgıım bı cvptı bu zaten yarın musaut olursam kendım gıdıp bakacam haber werecem senın ıs aklımda ama ıtıraf edeyım mesaj atınca se aklıma geldı :D :D :D :D :D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #637 : 14 Şubat 2012, 22:00:29 »
hehehe anladım kanka merakla bekliyorum  :tavkiss: :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #638 : 15 Şubat 2012, 10:00:18 »
alper hoca şu iki gün önce gelen 2 adet mk4 den benim parçaya bakacaktın hatırlatayım istedim... dün bakıp haber verecektin
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #639 : 15 Şubat 2012, 12:29:47 »
alper hoca şu iki gün önce gelen 2 adet mk4 den benim parçaya bakacaktın hatırlatayım istedim... dün bakıp haber verecektin
1 tanesı allahlık alıbey oraya ulasmak ımkansızda ıkıncısının uzerındekı saglam gıbı ama malum kar kıs olunca dun ılgılenemedım bugun sokup kontrol edecem ama ılk gorunuste saglam gıbı haber werecem zaten aklımda o ıs :tamamdir

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #640 : 15 Şubat 2012, 12:40:38 »
1 tanesı allahlık alıbey oraya ulasmak ımkansızda ıkıncısının uzerındekı saglam gıbı ama malum kar kıs olunca dun ılgılenemedım bugun sokup kontrol edecem ama ılk gorunuste saglam gıbı haber werecem zaten aklımda o ıs :tamamdir

karıştırmadın demi alper hoca alibey filan yazıyor anlamadım ben. hava filtre hrtumundan bahsediyoruz değil mi? :tamamdır haber bekliyorum. valla hortum patlak dolaşıyorum. gerçi çok önemli bi yer değilmiş o küçük aralık ama ben takıntılı insanım öyle dolaşmak hoşuma gitmiyor :)
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #641 : 15 Şubat 2012, 12:42:30 »
karıştırmadın demi alper hoca alibey filan yazıyor anlamadım ben. hava filtre hrtumundan bahsediyoruz değil mi? :tamamdır haber bekliyorum. valla hortum patlak dolaşıyorum. gerçi çok önemli bi yer değilmiş o küçük aralık ama ben takıntılı insanım öyle dolaşmak hoşuma gitmiyor :)
allahlık alıbey derken oraya ulasman ıcın akut un gelmesı gerekıyo :D :D :D  sol onden agır hasarlı arac o anlamda dedım bırazdan bakarım haber werırım sana  :tamamdir

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #642 : 15 Şubat 2012, 12:59:32 »
banada lazım vw_golf_mk2 ne veriyorsa onun verdiği rakamın tam 0.10 kuruş fazlasıııı  ;D ;D :D :D :D

:D :D 1 tl fazlası   ;D

olması lazım beyler ama yarın dukkanda bakmam gerkıyo mandal olmasa bıle hatırladıgım kadarıyla kasası olacaktı en azından kasayı halledebılrıız :tamamdir :tamamdir :tamamdir

abii haber bakliyorum ilk ben yazdım ilk çıkanlar benim hallet gözünü sevim vala ladikten kalkıp gelcem yoksa yanına  :D
Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #643 : 15 Şubat 2012, 13:58:21 »
hacım soktum saglam hortum saglam sekılde duruyo we ıstedıgın gıbı orjınal malzeme :tamamdir