Gönderen Konu: slm arkadaşalar 2001 golf4 alarak aranıza katıldım acaba pahalımı aldım???  (Okunma sayısı 15426 defa)

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
       arkadaşlar aracım 2001 model gümüş gri 140 binde tredline degişen yok 4 parça boyalı kazası yok 2. sahibinden brc marka sıralı tüp var ayrıca yanında kışlık lastiklerinide verdi...aracın üzerinde orjinal vw çelik jantları var...triger, baskı balata,fren diskleri ve balatalar dörtlü şekilde yeni degişmiş...sadece 150 liraya yag filitre bakımı yaptırdım...18,000 liraya aldım fiyat nasıl...???? ayrıca bu arka kapı hapörler kapağı nasıl yerinden çıkar? komple döşemeyemi bağlı...sayğılar
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2010, 14:29:02 Gönderen: kaptan0629 »

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
fiyat normal. bakımını yaptırdıktan sonra satması ilginç olmuş umarım iyi baktırdınız almadan önce. kapıdaki hoparlörü, poloda usta döeşemeyi sökmeden çıkarmıştı, büyük ihtimal sizinki de öyledir.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
bilgisayara girdi araç ayrıca servistede yagını ve filitrelerelerini degiştirirken gözden geçirildi...satan arkadaş agustos ayında tatile giderken hepsini birden yaptırmış paraya sıkışınca satmak zorunda kalmış....kapagıda biraz zorladm çıksın diye çıkmadı tekrar deneyeyim elimde kalmaz umarım :)

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
kaptan0629 selam.
 aracın hayırlı olsun.iyi veya kötü artık farketmez.bu işi almadan araştıracaksın. en iyi araba kendi arabandır.allah kazasız belasız sürüş nasip etsin.
 aramıza hoş geldin.
siteyi takip et güzel bilgiler vardır.sana yardımcı olacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
kaptan0629 selam.
 aracın hayırlı olsun.iyi veya kötü artık farketmez.bu işi almadan araştıracaksın. en iyi araba kendi arabandır.allah kazasız belasız sürüş nasip etsin.
 aramıza hoş geldin.
siteyi takip et güzel bilgiler vardır.sana yardımcı olacağını tahmin ediyorum.
:tamamdir

hayırlısı olsun öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim aramıza hoşgeldin ;)

bence fiyat normal hatta uygun bile almışsınız diyebilirim güle güle kullanın :tamamdir

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
       arkadaşlar aracım 2001 model gümüş gri 140 binde tredline degişen yok 4 parça boyalı kazası yok 2. sahibinden brc marka sıralı tüp var ayrıca yanında kışlık lastiklerinide verdi...aracın üzerinde orjinal vw çelik jantları var...triger, baskı balata,fren diskleri ve balatalar dörtlü şekilde yeni degişmiş...sadece 150 liraya yag filitre bakımı yaptırdım...18,000 liraya aldım fiyat nasıl...???? ayrıca bu arka kapı hapörler kapağı nasıl yerinden çıkar? komple döşemeyemi bağlı...sayğılar
fiyat ideal. o değiştiğini söylediğin şeyler de çok önemli şeyler. o dediklerini değiştirmek bin liraya mal olur zaten.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız günler fiyat gayet makul hatta kelepir arka hoporlor kapağı çıkmıyor sanırım döşemeyle beraber olması gerek.

Çevrimdışı scaliskan

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun hoşgeldin...
burası çok faydalı bir site her sorunun cevabını bulursun.
kazasız belasız kullan fiyat normal. :tamamdir

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
çok hoşbulduk :) iyi dilekleriniz için çok sağolun arkadaşlar.... golf gibi efsane arabaya binmekten ve bu form a üye olmaktan nasıl memnun oldum bilemessiniz.....burası gerçekten çok faydalı bir forum bilmedigim çogu şeyi burda ögrendim bi kaç günde  :tamamdir ... ayrıca şu hapörler kapagı nın nasıl çıktıgını tam olarak bilen varmı???
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2010, 07:43:14 Gönderen: kaptan0629 »

Çevrimdışı cmehmetaydin

• Profili Görüntüle
Hoşgeldin  aramıza bende 98 model comfortline aldım hatasız 19000 tl ye aldım bende pahalı almışım o zaman ama trendline ile farkları var galiba?
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2010, 13:31:53 Gönderen: cmehmetaydin »
WW_GTC16

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
Hoşgeldin  aramıza bende 98 model comfortline aldım hatasız 19000 tl ye aldım bende pahalı almışım o zaman ama trendline ile farkları var galiba?

baya bi pahalıya almışsın hemde   :D sen aracını satmamışmıydın jant ilanın vardı sanki? ???

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
19000 ytl fazla gibi ayrıca 98 comfortline ile özellik olarak arasında çok fark yok herhalde ama hatasız olması artısı tabi...hayırlı olsun güle güle kullanın...

Çevrimdışı cmehmetaydin

• Profili Görüntüle
Evet fazla jant lastik var elimde golften vazgeçmiyorum şimdilik km si düşük birde hatasız hayırlısı varya trendline ile fark olması lazım döşeme filan?
WW_GTC16

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
temiz araç olduktan sonra 3e 5e bakılmaz, içinize sindiyse gerisi mühim değil güle güle kullanın arkadaşlar  ;)