Gönderen Konu: slm arkadaşalar 2001 golf4 alarak aranıza katıldım acaba pahalımı aldım???  (Okunma sayısı 15423 defa)

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
Evet fazla jant lastik var elimde golften vazgeçmiyorum şimdilik km si düşük birde hatasız hayırlısı varya trendline ile fark olması lazım döşeme filan?

tabi ama kadife döşeme çok büyük fark degil bence biraz bozarıyor belli bi süre sonra ama tredline da siyah kumaş döşeme var gayet hoş...dijital klima olsa bu fark olur bence  :tamamdir

Çevrimdışı ozenemre

• Profili Görüntüle
araba bakımlıysa fiyat normal bence arka hoparlörü sokmen için kapı döşemesini sökmen gerek.. döşemeyi sökmen için kapı altında 2 tane vida var bide kapı kolunun içinde 2 adet vida var sokersen yukaru dogru vurdugunda kolayca cıkarcaktır...

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
araba bakımlıysa fiyat normal bence arka hoparlörü sokmen için kapı döşemesini sökmen gerek.. döşemeyi sökmen için kapı altında 2 tane vida var bide kapı kolunun içinde 2 adet vida var sokersen yukaru dogru vurdugunda kolayca cıkarcaktır...

çok teşekkürler aradıgım cevap buydu hemen deneyecegim.....

Çevrimdışı ertan06

• Profili Görüntüle
bilgisayara girdi araç ayrıca servistede yagını ve filitrelerelerini degiştirirken gözden geçirildi...satan arkadaş agustos ayında tatile giderken hepsini birden yaptırmış paraya sıkışınca satmak zorunda kalmış....kapagıda biraz zorladm çıksın diye çıkmadı tekrar deneyeyim elimde kalmaz umarım :)

arkadaşlar bendeotomatik  2001 golf 4 aldım comfortline sanruflu değişen boya yok 55.000 km 22000tl yealdım ve aranıza katıldım yakıt çok yakar dediler brc tüp taktırdım ÇOK MEMNUNUM

Çevrimdışı ertan06

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bendeotomatik  2001 golf 4 aldım comfortline sanruflu değişen boya yok 55.000 km 22000tl yealdım ve aranıza katıldım yakıt çok yakar dediler brc tüp taktırdım ÇOK MEMNUNUM

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
arka kapı pandizotunu sökmen gerek kapakla uğrasma kırarsın kapağı fiyat normal içine sindiyse bas gitsin ;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
arka kapı pandizotunu sökmen gerek kapakla uğrasma kırarsın kapağı fiyat normal içine sindiyse bas gitsin ;)

içime sindi valla iyiyki de almışım çok kullanışlı hoş bir araba.... :sevgi:
brz zorladm çıkmadı kapak öle bıraktım bende iç döşemeye baglı kesin...

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle

hayırlı olsun arkadaşım güle güle bin o kilometrede hatasız güzel araba gerçekten...

Çevrimdışı baco05

• Profili Görüntüle
aramıza yeni katılanlara hoşgeldiniz diyorum.
comfortline ile trendline arasında fiyat olarak ta özellik olarak da2 yıl farkeder, yani 99 comfort ile 2001 trend özellikleri ve fiyatı aşağı yukarı aynıdır. 18-19 civarı normaldir. Ama sonuçta golf almışsınız hayırlı uğurlu olsun, zevkli güzel bir tercih, bu araba adamda bağımlılık yapar, vazgeçemeyeceksiniz...

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
aramıza yeni katılanlara hoşgeldiniz diyorum.
comfortline ile trendline arasında fiyat olarak ta özellik olarak da2 yıl farkeder, yani 99 comfort ile 2001 trend özellikleri ve fiyatı aşağı yukarı aynıdır. 18-19 civarı normaldir. Ama sonuçta golf almışsınız hayırlı uğurlu olsun, zevkli güzel bir tercih, bu araba adamda bağımlılık yapar, vazgeçemeyeceksiniz...

çok sagolun...araç gerçekten bagımlılık yapıyor her dakka arabayı sürmek arabaya bişeyler alıp modifiye etmek geliyor insanın içinde :)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Hayırlı olsun Fiyat normal ama Comfortline ın kadife kolçağını trendline ın 3 kumaş koltugunu değişmem :) zaten geçtiğimiz on yıl boyunca Opelinden forduna Vw sinden Toyotasına kadar hondasına kadar full modellerde kadife döşeme kullanıldı ben şahsen Astra ve Vectra alırken eski araçlarım koltuklarının hatrına CD  modellerini almıştım Comfortline gibi...

Çevrimdışı kaptan0629

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Fiyat normal ama Comfortline ın kadife kolçağını trendline ın 3 kumaş koltugunu değişmem :) zaten geçtiğimiz on yıl boyunca Opelinden forduna Vw sinden Toyotasına kadar hondasına kadar full modellerde kadife döşeme kullanıldı ben şahsen Astra ve Vectra alırken eski araçlarım koltuklarının hatrına CD  modellerini almıştım Comfortline gibi...

evet zevk meselesi tabi kadife koltukta güzel :tamamdir

Çevrimdışı ozgel_as

• Profili Görüntüle
arka hoparlor kapagı cıkmaz onu kapı kaplamasını sokup hoparloru cıkarabılırsın yalnız hoparlor cıvatalı degıl percınlıdır onuda matkapla curutmen gerekır

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. kazsız günlerde kullanmanız dileğiyle...
quattro