Gönderen Konu: ARACIM YİNE BOZULDU  (Okunma sayısı 9866 defa)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
ARACIM YİNE BOZULDU
« : 08 Kasım 2010, 21:18:01 »
arkadaşlar gün geçmiyorki yine bi sorunal karşınızdayım , poloda yaşamadığım problem kalmamıştır heralde , bugün aracıma bindim , yaklaşık 60 km kadar bir yolk yaptıktan sonra biyerde durdum bşi almak için , sona bir bindim , marşa basıyorum araç çalışıyo 4-5 sn sonra stop ediyo sebebi nolabilir ?? 28 kasımda askerden izne geldim , aracın beni 3.yarı yolda bırakışı , cnm çok sıkılıyo artık  şimdiden yardımlarınız için teşekkürler  :-[

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: ARACIM YİNE BOZULDU
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2010, 22:32:27 »
beyin arızası gibi. 
ben arabayı notere satışını vermeye götürüyordum. bilenler bilir, ankarada pembe köşke çıkan bir eşşek anırtan yokuş var, araçtan orada bir duman yükseldi, bıraktım arabayı oraya kenara kaçtım.  çevre esnaf yetişti su falan söndürdük aracı. altta bir yerler ısınmış aracın döşemeyi yakmış. o olaydan sonra , aracın arkasından bakamadım bile. koltuğunda çok sevdiğim bir beşiktaş forması vardı. onu bile çıkaramadım, torpido gözündeki eşyalar falan.  öyle verdim  arabayı.   arkasından dönüp bakamadım bile yaşlı gözlerle. lanet okuttu bana.

yani demem o ki , arabamızı hepimiz seviyoruz ama bu da can yani. adamı bu kadar stres sahibi yapan şeylerden kurtulmak lazım. sat diyorum kurtul diyorum başka da birşey demiyorum.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2010, 22:59:50 »
beyin arızası gibi. 
ben arabayı notere satışını vermeye götürüyordum. bilenler bilir, ankarada pembe köşke çıkan bir eşşek anırtan yokuş var, araçtan orada bir duman yükseldi, bıraktım arabayı oraya kenara kaçtım.  çevre esnaf yetişti su falan söndürdük aracı. altta bir yerler ısınmış aracın döşemeyi yakmış. o olaydan sonra , aracın arkasından bakamadım bile. koltuğunda çok sevdiğim bir beşiktaş forması vardı. onu bile çıkaramadım, torpido gözündeki eşyalar falan.  öyle verdim  arabayı.   arkasından dönüp bakamadım bile yaşlı gözlerle. lanet okuttu bana.

yani demem o ki , arabamızı hepimiz seviyoruz ama bu da can yani. adamı bu kadar stres sahibi yapan şeylerden kurtulmak lazım. sat diyorum kurtul diyorum başka da birşey demiyorum.

mustafacım haklısın karar çıktı zaten , araç şu anda satılıkta , sorunum o değil , sorunum araç 8 bilinmeyenli denklem gibi , anlayamıyorum baktığım halde bu kdr sorun yaşatıyo bana ve çözemiyorum , bnde öyle dumanlar fln çıkmadı abi , bugün 60 km yol yaptım ya saat gibiydi harika bi gidiş fln , durdum bşi almak için , sona bindim , çalışıyo , 4-5 sn sona stop ediyo , bnde soğudum artık satılık da araç da heryerini yaptırıp satmak istemiyorum , sattığımız adam arkamızdan küfretmesin sonra , bak askerden geleli kaç gün oldu 300 tl bayıldık yine orasına burasına  :-\

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2010, 10:31:51 »
alpaslan o diilde sen askerden ne ara döndün ya yoksa izne mi geldin yada zaman mı çok hızlı geçti anlayamadım ben :D

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2010, 10:34:14 »
alpaslan o diilde sen askerden ne ara döndün ya yoksa izne mi geldin yada zaman mı çok hızlı geçti anlayamadım ben :D

askerde olmayan için öyle geçiyo burakçım , bnmde arkadaşlar gittiğinde aynı şey oluyordu ne ara gittin geldin diyordum hep :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2010, 10:40:50 »
zaten ankarada yapıyosun etimesgutta bizim eve arabayla 10 dk batıkentte oturuyorum bende eğer bi sıkıntın olursa ulaş bana bu arada sorunun beyinden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü poloların beyinin bozulması biraz zor bişey yani her yer bozulur beyin sonra bozulur o kadar güçlü bi beyni var pololarda buda en büyük artısı bence :) bide istersen sen bujilere baktır eğer ateşleme yapmıyorsa ondanda olabilir sorunun

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2010, 11:28:54 »
zaten ankarada yapıyosun etimesgutta bizim eve arabayla 10 dk batıkentte oturuyorum bende eğer bi sıkıntın olursa ulaş bana bu arada sorunun beyinden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü poloların beyinin bozulması biraz zor bişey yani her yer bozulur beyin sonra bozulur o kadar güçlü bi beyni var pololarda buda en büyük artısı bence :) bide istersen sen bujilere baktır eğer ateşleme yapmıyorsa ondanda olabilir sorunun

ankarada bitirdim acemiliği , şimdi diyarbakıra gidicem , bnde beyinden olduğunu pek sanmıyorum ama bakasım da yok bıktım artık geldiğimden beri arabayla uğraşıyorum hiç gidesim de yok yanına :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2010, 13:22:37 »
arkadaşlar aracın benzin pompası bozulmuş , değiştirdik , düzeldi

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2010, 13:27:14 »
arkadaşlar aracın benzin pompası bozulmuş , değiştirdik , düzeldi

güler misin aglar mısın değil mi işi bilmeyen usta adamı her şeyden sogutur
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2010, 14:44:13 »
güler misin aglar mısın değil mi işi bilmeyen usta adamı her şeyden sogutur

aynen öyle nizamım , usta dediğimiz adamların çoğu bizim kadar bilmiyor aracı , olmadı bi servis biz açıcaz artık , bn kendi adıma kara bile geçerim  :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Kasım 2010, 14:45:03 »
aynen öyle nizamım , usta dediğimiz adamların çoğu bizim kadar bilmiyor aracı , olmadı bi servis biz açıcaz artık , bn kendi adıma kara bile geçerim  :D

kim farkına vardı bunun ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı mll32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 10 Kasım 2010, 21:03:15 »
kardeş  lpg varmı aracında yoksa benzinlemi biniyosun aracınaa???
serkan rüzgar

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2010, 12:12:46 »
kardeş  lpg varmı aracında yoksa benzinlemi biniyosun aracınaa???

var kardeş var , bayadır lpg yle kullanıyorum , araç 240000 i geçti , 120000 deyken lpg taktırmıştım

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Kasım 2010, 15:44:11 »
Bence insan için sigara neyse araba içinde lpg o dur.Motorun ömrünü tüketen ve bunu yavaş yavaş yapan bir yakıt çeşidi.Belki benzinden daha ekonomik evet ama aracını uzun vadede kullananlar lpg yüzünden açılan masrafları karşılamak için ödedikleri rakamları düşünerek kıyasladığında zaten benzin ile lpg arasında çok fazla fark olmadığını görecekler.Çok aşırı kullanım yoksa eğer gereksiz bir şey bence lpg kullanmak.Tabi her zaman söylediğim gibi.TERCİH MESELESİ...
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 15:46:01 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!