Gönderen Konu: Xenon Hk  (Okunma sayısı 8588 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Xenon Hk
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2010, 01:07:25 »
aynen oyle :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Kasım 2010, 11:29:58 »
aslında şu an xenonlar yanık o yüzden göz alıyo.

gece xenonları açmıyo musun üstad? gündüz çekilmiş fotoğrafında bile bu denli göz kamaştırıyorsa gece tahmin bile edemiyorum o arabayı, ve yemin ediyorum uzay mekiği gibi arkamdan biri gelsin kaza yaptırana kadar uğraşırım, trafikte biraz saygı olmalı, karşıdakini de düşünmeli insan

Çevrimdışı genc_mudur24

• Biz Üç Kişiyiz ; Ben , Keyfim ve Kahyası...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2010, 00:25:33 »
yanlış yazmışım ustam uzunlar açık yazcağıma xenon açık yazmışım.Benim 8000 k.Pekte göz almıyo.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Aralık 2010, 01:27:06 »
denız abı yanlıs anlamada sana bu konuda katılmıyorum . adam ılla mercek taktırmak zorundamı kı xenon ıcın :) valla ben merceksız farın gozunu sevım . xenonum yok ama .xenonlu aracımızda var merceksız olup . 8000k mtec xenon . hıcte goz almıyor. arkandan gelıyorsada cok goz alan bı arac. aynayı kaldırırsın o altındakı zamazıngosuyla . yada ayna karartma varsa aynan kararır zaten . kusura bkmasında ben trafıkte baskalarına gorede hareket edemem abı :) zaten ondekı senden rahatsız olduysa sana ya yol verır. yada yavaslar bu kadar basıttır. yanı gıdıpte kaza yaptırmaya gerek yok . ha ama sana su sekılde katılırım . apacı stayla bı durum soz konusuysa ısın boyutu degıl cıgrı degısıır :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2010, 10:38:11 »
denız abı yanlıs anlamada sana bu konuda katılmıyorum . adam ılla mercek taktırmak zorundamı kı xenon ıcın :) valla ben merceksız farın gozunu sevım . xenonum yok ama .xenonlu aracımızda var merceksız olup . 8000k mtec xenon . hıcte goz almıyor. arkandan gelıyorsada cok goz alan bı arac. aynayı kaldırırsın o altındakı zamazıngosuyla . yada ayna karartma varsa aynan kararır zaten . kusura bkmasında ben trafıkte baskalarına gorede hareket edemem abı :) zaten ondekı senden rahatsız olduysa sana ya yol verır. yada yavaslar bu kadar basıttır. yanı gıdıpte kaza yaptırmaya gerek yok . ha ama sana su sekılde katılırım . apacı stayla bı durum soz konusuysa ısın boyutu degıl cıgrı degısıır :)

Onurcum trafik en başta karşılıklı saygıdır. Sen sırf 5-10 metre daha fazla görücem diye, ya da arabam daha havalı görünecek diye önünde gideni ya da karşıdan geleni rahatsız edemezsin. Demişsin ya başkalarına göre hareket edemem diye, herkes senin gibi düşünse ne olur bir de bunu düşün. Ve mümkünse benim arkamdan gelmeyin o merceksiz ve göz alan arabanızla