Gönderen Konu: Poloculari ve Volkswagencileri Sevindirecek Bir Haberim var!  (Okunma sayısı 2739 defa)

Çevrimdışı tarkantan

• Profili Görüntüle
Arkadaslar oncelikle herkese merhabalar, Benim tek kapi polomu yurt icinde oldugum sure zarfinda ufak ufak degistirmek istiyorum, gostergelerim geceleri cok sonuk kaliyordu. Bir site buldum onu da sizinle paylasmak istiyorum(Yasak mi degil mi bilmiyorum, eger yasak ise lutfen mazur gorun).Reklama girmez umarim, maksat paylasmak, sonucta herkeste bir gosterge sorunu vardir diye dusunuyorum.

Volkswagen grubu icin model model gostergeler
Eski tip gosterge 65 Euro
Yeni tip gosterge65 Euro
elektrik baglantisi icin gerekli olan inverto21 Euro
ve ibrelerin boyanmasi icin gereken florasan boya-fosforlu boya 8 Euro
Gosterge panelinin solunda kalan far ve gosterge isik ayari 7 Euro
Klima paneli icin 18 Euro

Gostergelerin plakalarinin elektrigi invertor sayesinde yapiliyor, siparis verecek olan arkadaslarin invertor siparisi vermeyi unutmamalarini tavsiye ediyorum. Ibreler de isigi alamadigi icin sonuk kalacaktir. Ve bunun icin de sitede florasan boya denilen bir madde var, bunun fiyati bana biraz pahali geldi. Belki kirtasiyelerde bulunur kanisindayim. Suan yurt disindayim bende. Turkiyeye donmeden 5-10 gun once siparisini verip geldigi gun montajini yaptirmayi planliyorum. Lutfen adresi inceleyin, ornek resimleri ve uygulanmis resimleri mevcut, her iki tip gosterge icin Indiglo gostergeler var sitede. Simdiden yorumlarinizi almak istiyorum
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 20:34:07 Gönderen: tarkantan »

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: Poloculari ve Volkswagencileri Sevindirecek Bir Haberim var!
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2010, 21:18:08 »
Daha önce bakmıştım bu ürünlere, gerçekten çok güzeller. Ben Design 2 yi beğendim. Arabanın içine çok güzel bir hava katar :)

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2010, 00:47:54 »
bende begendım ama nasıl getırtıyoruz,posta ucretıyle 120 euro falan,pahalı yani

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2010, 00:57:11 »
gercekten hepsı cok guzeller. ama bunlar en en en son iş benım gozumde :)  ama gercekten ıyı yapmıslar
ok men 8) let s go   :halazn: