Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 564439 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
ilk deneyimim şimdilik öle resim falan koydum ama sağlam bir video olayına giricem yakında  ;)
ADK

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
video silinmiş..
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
alla alla niye silmişlerki
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
alla alla niye silmişlerki
Kalbi olanlar krize girmiş abi senin canavarı görünce  >:D :tavkiss:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
olabilir gökhanım şeytan tüyü var zaten az önce geldim eve bir x mekandaydık kapıya çektim  ilgi çekti baya uzaktan ilgilyi görmek güzel geldi  :saygılar ;D
ADK

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
x mekan falan,top secret hesabı  :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
rklam olmasın valla abi arabamdan hiçte gocunmadım tam tersi hoşnut bir şekilde her mekanada en kral klübede götürdüm reddevilimi cıstakcıstak ;D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
rklam olmasın valla abi arabamdan hiçte gocunmadım tam tersi hoşnut bir şekilde her mekanada en kral klübede götürdüm reddevilimi cıstakcıstak ;D
Özellikle kırmızı olması ayrı bir dikkat çekici ama millet tavanıda siyah görünce bi garip geliyo hoşuna gidiyo milletin  :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
evet gökhan öyle oluyo , bilmeyen polo oldugunu bile anlamıyor zaten
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
evet gökhan öyle oluyo , bilmeyen polo oldugunu bile anlamıyor zaten
Aslında benim öyle daha çok hoşuma gidiyo abi farklı bir arabaya binmek her zaman için daha iyi herkes ne marka olduğunu anlamayı versin  sadece işi bilenden tebrik almak bana yeterde artar bile geçenlerde benzinliğe yanaştım arkamdaki arabadan çıkartmış kafayı camdan çocuğun biri MK1 MK1 diye bağırıyodu  :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
evet mk1 lerin ne kadar dikkat çektiğini üsküdarbuluşmasında konvoy halinde sahilde durduk herkez resim falan çekiodu anladım o zaman sokakta bir sürü aynı araba gezerken bu arabaları görmek farklılık tabiki
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
evet mk1 lerin ne kadar dikkat çektiğini üsküdarbuluşmasında konvoy halinde sahilde durduk herkez resim falan çekiodu anladım o zaman sokakta bir sürü aynı araba gezerken bu arabaları görmek farklılık tabiki
Tabi Merco BMW VW bunlar hep düzgün markalar ama yinede ben yeni model bir arabada kendinimi güvende hissetmiyorum  :-\ Hızlanmaları falan çok iyi belki ama rahatlık vs bakımından eski model daha cazip geliyo belkide alıştığım içindir bilmiyorum ama benim babam 1 kere bile yeni model araba almadı elinden ne GTI'lar ne GSI'lar geçti ama hiç yeni almadı hep aldı topladı bindi millet özenerek bakıyodu kapış kapış gidiyodu arabaları heleki bi Kadett GSI vardı çok iyi arabaydı ama gitti işte  :'(

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
Neyse abi gece gece senin konuyuyda dağıtmıyayım  :-X

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
yok estfrrlh ,bende yeni çıkan arabalardan çok kullandım ark .lardanfalan , zaten çoğunlukla babamın arabayıda alıyorum bazen ondada 2008 toyota corolla sedan var siyah dizel tam aile arabası heryere gittik rahat araba ama ne bilim yeni arabaya binince herşey fonksiyonlu falan geliyo bana,kendi arabama bindiğimde direksiyonaellerimi koyunca farklılığını anlıyorum ;)
ADK